Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Hol tölhetné egy magamfajtam...

Hol tölhetné egy magamfajtam magányos, megtört férfi (25) a Szilvesztert ha nincs senkije, ha nincs múltja, jelene, jövője?

Figyelt kérdés
2011. dec. 22. 18:18
1 2 3
 21/29 anonim válasza:
100%

Nincs senki, nincs múlt viszont a jelen az van, csak jelen kell lenni benne. Résen kell álni. És neked, múlt nélkül, barátok nélkül épp kedvez a szerencse, hogy a jeleneddel megalapozd a jövődet. Sokan szeretnének szabadulni a múlt fogságábol, de nem lehet nekik vagy túl gyengék hozzá. Neked minden perc áldás, lehetőség. Légy jelen! :)


Én csak ajánlani tudom az elsők közt válaszolt 22 éves lányt. Hívd el egy szilveszteri partyra. Rengeteg jó hely van, kávézók, clubok ahol rendeznek nyilvános, nemzártkörű szilveszteri bulikat és még nem is kerűl sokba.


Sok sikert kívánok a jövőalapozáshoz. Minden jót az újévben! :)

2011. dec. 28. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim válasza:
100%

Köszi. Már beszéltünk, és ő az ország egyik végében lakik, én a másikban :) :(


22/L

2011. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim válasza:
100%

akkor találkozhattok akár féluton is:)

de 25 évesen semmi nincs veszve

2011. dec. 28. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim válasza:

vagy elindulsz az utcán 31én délbe, s csak mész, valakivel biztos találkozol aznap aki megkérdezi nem e tartasz vele


főleg ha van nálad pezsgő

egy tál sütemény

egy kis sülthús

2011. dec. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
Melyik két végében? :O
2011. dec. 28. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim válasza:
100%

Jóember!

pont olyan emberek fognak körülvenni mint amilyen Te vagy!

nem a másban kell keresni a változást, hanem magadban..

előszór is kelj fel vidáman, és "nézd az élet napos oldalát!"

2011. dec. 28. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek az ujabb válaszokat! Azt hiszem, tul drasztikusan fogalmaztam a kérdés kiirásakor, bár inkább a hangulat beszélt belöllem... A bátoritó szavak azért sokat jelentenek, én is Sok boldogságot kívánok Mindenkinek!
2011. dec. 30. 08:27
 28/29 anonim válasza:

Szia

Ugyan ez a helyzet velem is. 25 éves vagyok és egyedül töltöm a szilvesztert. Ilyen már 7 éve nem fordult velem elő. Úgy érzem egyedül maradtam senkinek nem hiányzok. Sehova nem hívtak.Megpróbálom túlélni ezt a napot is és reménykedek hogy talán 2012. jobban alakul... Soha ne add fel. Lehet benézek este a belvárosba hátha összefutok egy ismerőssel...

2011. dec. 31. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:
0%
kocsmába
2012. jan. 3. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!