Kezdőoldal » Ünnepek » Szilveszter, Újév » Miért van minden évben ennyi...

Miért van minden évben ennyi elszökött kutya?

Figyelt kérdés

Nem veszekedni szeretnék vagy megbántani bárkit is de a szilveszter előtti 1-2 hétben már tele a facebook meg más oldal posztokkal, hogy vigyázzunk háziállatainkra, ne petárdázz stb...

Félre nem értsetek, én is a petárda ellen vagyok 100% de soha nem volt gond, hogy vigyázzunk kutyáinkra a családban. Se nagyszüleimnek, se más rokonomnak.

Nem értem mégis hogy lehet, hogy ennyi elszökött megriadt kutyus van?

Akinek pl szökött már el kutyusa, hogy sikerült neki? :O


Bocsánat, ha mégis valaki mellre szívta de tényleg nem értem.

28N



2019. jan. 2. 09:58
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
"És való igaz, hogy a tüzijátékozók se minden esetben elővigyázatosak." - Pontosítsuk, a legtöbb esetben nem elővigyázatosak. Az, hogy kevés problémát hallunk, nem rajtuk múlik, csak a szerencsén.
2019. jan. 6. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 vyrob ***** válasza:
19%

tűzijátékozók hibája elsősorban.


Bedobálják a petárdát a kertekbe, megdobálják vele a kutyákat.


Ja, és nem tud minden gazdi otthon maradni. Dolgozó ember is van a világon, akinek még 31-én is muszáj bemennie dolgozni!!!?? AKKOR NE TARTSÁL KUTYÁT HÜLYE GYEREK HA NEM TUDOD MEGOLDANI IJÉ!!!!! A tűzijátékozás meg minimum Szilveszter előtt egy héttel elkezdődik. Akkor egy hétig zárják és nyugtatózzák a kutyát? Vagy hogy gondoltad, kérdező??? Úgy gondolta hogy a te kutyád és megoldod mert senki nem fog a kutyákhoz alkalmazkodni szilveszterkor ezért vagy megoldod vagy nem tartasz kutyát ilyen egyszerű!!!

2019. febr. 2. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 Kecske.9000 ***** válasza:
72%
Mert sok a felelőtlen állattartó, és vannak ostoba petárdázók. Én speciel szoktam petárdázni, de kinn a világvégén, 2km-re lakott területtől. De ha a nagy állatbarát petárda-ellenes emberek egy éjszakára beengednék a kutyust, semmi gond nem lenne. De neeem, maradjon kint, és ha eltűnik, lehet a tűzijátékot hibáztatni. Ilyen esetben a kutyust sajnálom, nem azt a "gazdit", aki egy éjszakára nem képes beengedni a kutyusát!
2019. jún. 11. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!