Kezdőoldal » Utazás » Afrika » Jogosan néznek idiótának a...

Jogosan néznek idiótának a szüleim és a barátaim, amiért Afrikába akarok menni?

Figyelt kérdés

Elég vállalkozószellemű vagyok. Régi álmom volt, hogy ne csak Európát lássam, hanem egészen távoli helyeket. Ezért esett a választásom Afrikára. Azt tervezem, hogy levezetek Budapestről, a Dél-afrikai Port Elizabeth-ig, aztán vissza. Van egy erre alkalmas autóm és kétmillió forintom. Ennyi pénz, úgy tudom, elég, mert olcsó a benzin arrafelé, ráadásul egyes helyeken erős infláció is van, így a pénzhiány nem okozna gondot.


Viszont, bárkivel beszélek, mindenki komolytalannak néz, meg, hogy nőjek már fel, és hasonlók. Komolyan én vagyok az idióta, hogy ilyenre vállalkozom?


2016. máj. 7. 13:05
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:

"Fél éve lett restaurálva, bármilyen autód is legyen, lefogadom, hogy rosszabb állapotban van."

VESZTETTÉL! (Ráadásul vagy 30 évvel fiatalabb is a tiedénél.)


Amúgy nagyon te sem bízol a saját autódban, ha stoppal akartál menni még a minap.

Avagy nem a te kérdésed az alábbi is?!

http://www.gyakorikerdesek.hu/utazas__egyeb-kerdesek__777199..

2016. máj. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
9%

>> Jogosan néznek idiótának a szüleim és a barátaim...


Igen.

2016. máj. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim válasza:

>>Jogosan néznek...>>

Szerintem nem. Bár Afrika nagyon veszélyes, de, ha te ezt szeretnéd... Viszont, hogyha meg akarod valósítani akkor nagyon sok dolognak utána kell járnod...

2016. máj. 27. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva, nem jogosan attól, hogy a mostani kapitalista világban az átlag ember számára az "értékes" célok azok, hogy legújabb csúcskészülékeket és legfelvágósabb dolgokat birtokolhassák.. na őket kellene idiótának nézni. Én véleményem szerint ebből az utazásból sokkal több öröm származhat, mint egyéb használati cikkekből :D Egy tanács, szerintem akkor jó egy ilyen utazás ha van egy megbízható partnered akivel megoszthatod az örömödet, persze neked lehet máshogy, de én úgy szeretek utazni :D


Amikor bejelentettem itthon, hogy stoppal meg sátorral bejárom Európát szüleim is hülyének néztek, azért mert nem a gép előtt akartam játszani egész nyáron, mint mások vagy kimenni ugyan arra a hülye strandra again vagy elmenni egy Balaton Soundra :D (nem leszólom őket, de próbáltam már őket) és valami újat érdekeset szerettem volna tapasztalni :) Érezd jól magad! :)

2016. jún. 3. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ilyen autós utat én is tervezek majd a jövőben. Azzal a különbséggel hogy én Vlagyivosztokig mennék meg vissza.


A kérdésre válaszolva ha van pénzed és autód hozzá akkor miért hallgatsz más véleményére? Csináld azt amit szeretnél. De azzal legyél tisztában hogy az elmaradott afrikai utakhoz képest magyarország legrosszabb útja is fényévekkel jobb.

2017. jan. 18. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!