Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Mik a tapasztalatok az EB-3...

Mik a tapasztalatok az EB-3 vízummal kapcsolatban aki kiköltözött vagy a költözés folyamatban van Amerikába? Kérem csak az írjon akinek van erről információja/tapasztalata és ne csak linkeket küldözgessen.

Figyelt kérdés

Szeretnék kiköltözni Amerikába, szakmával. Megtaláltam ezt az EB-3 vízumot de sok információt nem találtam arról hogy mi a menete a megszerzésének. Több mint 1 év megkapni, és több lépcsőfokból áll a megszerzése.

Szükséges a szponzor ehhez a vízumhoz?

Amíg nincs szponzorom elkezdhetem a folyamatot?

Ha szponzor nélkül nem elkezdhető, a cégeknek miért éri meg várni rám 18 hónapot?

Ha van szponzorom előbb is kiköltözhetek és elkezdhetek dolgozni mint hogy kezemben lenne az EB-3 vízum?

Az emberek hol/hogyan találnak olyan cégeket amik szponzorálnak?



2021. márc. 8. 10:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
70%

Le van védve a találmányod?

US patent office-nál is?

Mert ha tényleg vmi forradalmi alkotás ami csak a tied, akkor van mirôl beszélni.

2021. márc. 9. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

US patent office? Angliaban dolgozok, igy az USA-ban nincs ha levedve. Nem tudtam hogy itt is szukseges.


A forradalmi alkotas kifejezes jelenthet eleg sok mindent. Mint irtam ezelott, cegeknek fejlesztunk ki olyan eszkozokat amivel specifikus problemakot olhatnak meg. Ezek olyan eszkozok amik nem leteznek. Sok letezo modul hasznalataval epitunk egy olyan eszkozt ami kepes befoltozni ezeket az egyebkent megoldhatatlan problemakat.


Mintha mindenkinek sajat egyedi cipot gyartanank labforma utan. A hasonlat eleg gyenge, de a lenyeg kiveheto belole.

2021. márc. 9. 12:12
 23/23 anonim ***** válasza:
Szerintem erdemesebb egy bevandorlasi ugynokkel beszelni. Itt rengeteg baromsag elhangzik.
2021. jún. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!