Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Miért szeretitek az USA-t?

Miért szeretitek az USA-t?

Figyelt kérdés
(Én személy szerint imádom, és kiváncsi vagyok hogy ti is szeretitek-e. Légyszives csak a témához kapcsolódó kommenteket írjatok!)
2011. dec. 14. 18:00
1 2 3 4 5
 31/49 anonim ***** válasza:

utolsó válaszoló: Persze hogy nem szereted, hiszen nem is voltál ott soha!!! Te csak a filmekből, meg a hirekből ismered, ami igen csak szar lehet neked!!!! Te minden USA kérdezőnek károgsz, és ócsárolsz! Mi a fenének ugaatsz be, ha halvány fingod sincs róla, hogy milyen ott az élet!

Idióta!

2011. dec. 18. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/49 anonim ***** válasza:

"Megosztott népség, néger négerrel, fehér fehérrel barátkozik, házasodik, udvariasak egymáshoz, de elzárkóznak a másiktól."

Ezt en is megtudom erositeni. Ugyanakkor erdekes, hogy gyakran latni feher pasi, azsiai not egyutt, amirol nem tudom, hogy mit is gondoljak... :-) Valamiert a tobbi kombinacio egyatalan nem jellemzo, vagy csak nagyon minimalis mertekben. (azsiai/feka/mexikoi/feher, mindenki tobbnyire a sajat fajtajaval)

2011. dec. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/49 anonim ***** válasza:
nos ha már itt tartunk én is elmondom hogy már 4 éve az egész nyaraimat a keleti parton töltöm. én vagyok az aki a sztereotípiákat hozta fel kedves kérdező!
2011. dec. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/49 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló: Ez most hogy jön ide???
2011. dec. 19. 19:39
 35/49 anonim ***** válasza:
hát mert ilyen kérdésnél mindenki felhozza hogy ő volt, tehát gondoltam leírom akkor énis XD
2011. dec. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/49 A kérdező kommentje:
Ja ok...
2011. dec. 21. 18:05
 37/49 anonim ***** válasza:
19:39-es! Ha, ha, ha, nagyon vicces! Mééé nem mééész mááá ki, oszt megtudod! Te azt hiszed, hogy itt mindenkihazudik???? Hülye pitsavagy!!!
2011. dec. 22. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/49 anonim válasza:
Amikor azt írtam hogy mennyire jó ott minden, akkor Minnesotáról beszéltem, Minneapolis egyik külvárosáról, ahol tényleg minden ilyen idilli volt. Na most nyílván államonként, területenként eltérőek a dolgok. Kb ott is olyan, mint itt Európában, hogy északon higgadtabbak, normálisabbak, és dél felé egyre hülyülnek az emberek, lehet hogy a melegtől:D Egyik ismerősöm 4 hónap volt kinn New York államban, igaz ő is egy kisvárosban, de neki is hasonló tapasztalatai voltak mint a többieknek arról a környékről. Az iskolai rendszert, az iskolát nagyon szerette, viszont a család ahol lakott (AFS program), elég hülye volt. Kb nem is értem az ilyen miért vállalkozik fogadónak... De azt mondta hogy azon a környéken az összes család ilyen furcsa volt. Nagyon szigorúak a gyerekekkel (középiskolás koráig nem lehet egyedül otthon, ha átjön a lány pasija csak a nappaliban lehetnek hogy "szem előtt legyenek"). Szerintem ilyen mértékben már túlzás a gyereket korlátozni. Nah de mindegy, a lényeg hogy az északi rész, illetve Kanada tuti jó hely!!
2011. dec. 22. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/49 A kérdező kommentje:
Boldog Karácsonyt így előre is mindenkinek! :)))
2011. dec. 22. 22:23
 40/49 anonim ***** válasza:
"Kedves" kérdező!!!!! Karácsony, ide, karácsony oda, hasonló jókat kívánok neked, amiket nekem írtál. Nem takarodok el, mint ahogyan szeretnéd, de egy durva paraszt vagy, az ilyeneket az USA-ban sem szeretik. Veled szemben én valóban nem hallomásból ismerem az Államokat, hanem bejártam az egész Keleti partot, és ezzel már "gazdagabb" vagyok mint te, bár másban is, főleg intelligenciában! Tehát ugyanazt kívánom még egyszer Karácsony alkalmával amit Te kívántál nekem, és remélem azok a jelzők is rád fognak hullani, Nem, inkább szakadni! Te sohasem jutsz ki az USA-ba!!!
2011. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!