Kezdőoldal » Utazás » Észak-Amerika » Miért szeretitek az USA-t?

Miért szeretitek az USA-t?

Figyelt kérdés
(Én személy szerint imádom, és kiváncsi vagyok hogy ti is szeretitek-e. Légyszives csak a témához kapcsolódó kommenteket írjatok!)
2011. dec. 14. 18:00
1 2 3 4 5
 41/49 A kérdező kommentje:
Akkor olvasd már vissza légyszíves, hogy te miket írtál!
2011. dec. 24. 11:27
 42/49 anonim ***** válasza:
Visszaolvastam! Jó l enne ha te is visszaolvasnád, é neked szóltam be, hanem annak aki minden USA kérdezésnél beszól, hogy ő mennyire utálja Amerikát. Olvass, és értelmezz!!!
2011. dec. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/49 anonim ***** válasza:
Javítás: nem neked szóltam be!
2011. dec. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/49 A kérdező kommentje:
Ja ok, akkor tényleg nagyon bocsánat! Csak mivel én voltam a 19:39-es, akkor úgy értelmeztem, hogy nekem mondtad, és nem tudtam, hogy miért, mert én nem szóltam semmi rosszat! Ezért akadtam ki akkor nagyon, meg plusszban még rossz napom is volt! Szóval tényleg nagyon sajnálom! :(( Akkor még egyszer Boldog Karácsonyt neked és mindenkinek. :)
2011. dec. 24. 22:03
 45/49 A kérdező kommentje:
Jajj, tényleg ne haragudj! :((
2011. dec. 24. 22:08
 46/49 anonim ***** válasza:

én nem szeretem az USA-t. egyszerűen kiveri nálam a biztosítékot, amit külpolitika néven művelnek. az én gyomrom ezt nem veszi be. az a nagyképű, én vagyok a világ királya és kioktatok mindenkit rendszer. ááá...

teljesen retardált és elcseszett az egész politikai és jogrendszer. ezerszintű törvényhozás. kisembernek esélye sincs bekerülni, mert minden a támogatókról szól. az nem demokrácia, hogy annak van igaza és az hozza a törvényt, aki a legtöbbet perkálja, akár ügyvédekről, akár választásokról legyen is szó.

bár az tetszik, hogy sokkal jobban működik a rendvédelem és az önvédelem. ha betör hozzám egy feka, simán lepuffanthatom. a rendőrnek se kell ötször felszólítani és háromszor levegőbe lőni, mielőtt rálőhet az őt megtámadó felfegyverzett hordára.


mivel az USA-ról kérdeztél, nekem ez a véleményem róla. persze most jönnek majd az okosok és felsorolják, hogy jó fizetés meg kedves emberek, de ahhoz nem kell oda utazni, itt is lehet találni. ez már csak részletkérdés és az apróságok, nameg az emberek. de nem ez volt a kérdés.

2012. jan. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/49 anonim ***** válasza:

Na, az tényleg nem jó, hogy egy átlagembernek mégcsak esélye sincs bekerülni nemhogy a törvényhozásba, de még csak az egyetemre se, ha nincs pénze.

Így eleve kizárt, hogy pl. jogászként odajusson.

2012. jan. 4. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/49 anonim válasza:
Oké, hogy fizetni kell az egyetemért. Csakhogy ott erre fel vannak készülve az emberek. Ha gyerekük születik, már elkezdik gyűjteni a pénzt, hogy tudjon menni egyetemre. Ezen felül ösztöndíj is létezik. Ha pedig valaki nagyon szegény, az mindenhol dolgozni fog elmenni, még ott is, ahol nem kell fizetni az egyetemért. És nem baj, ha nincs tele diplomással az ország. És az sem baj, ha van esze a szerelőnek.
2012. jan. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/49 anonim válasza:

Én éltem kint 5évet 2losangeles 2 washington 1 new york

Losangeles hihetetlen gazdag város minden második autómferrari vagy porsche szóval nem jó annyi plaáne new yorkban ha egy repülő alacsonyan szál már szirínáznak a légvédelmi rakéták (ami elég gyakori mert sok ott a repülő) én nem szeretem az usát most londonban élek és 3x annyit keresek (2000000) forintna felel meg a bérem tehát én nem költöznék vissza

2014. nov. 9. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!