Kezdőoldal » Utazás » Európa » Anglia tényleg olyan rossz...

Anglia tényleg olyan rossz hely lett?

Figyelt kérdés

Sokszor olvasom itt az oldalon, hogy mennyire sokan beszélnek negatívan Angliáról. Voltam már többször az országban és mindig magával ragadott, főleg a vidéki Anglia, a szép zöld növényzet, a tipikus angol házak. Amit mások negatívnak ítélnek meg, az nekem tetszik:

Sokszor borult, esős az idő. Én ezt nagyon szeretem, engem nem hangol le, utálom a meleg nyarakat, amik itt vannak Mo-n. Az egész országnak van egy megfoghatatlan hangulata. Tudom más kiràndulni és ott élni/dolgozni.

Azok véleményére vagyok kiváncsi, aki ott élnek/éltek.


Tényleg annyira rossz hely? Tényleg annyira elutasítóak lettek a bevándorlókkal?



2020. ápr. 22. 08:44
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Amúgy London nekem egyáltalán nem is tetszett. Koszos, zsúfolt...de kinek mi :D
2020. ápr. 25. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
Minden nagyváros koszos, én nem vettem észre, hogy London ilyen szempontból kiemelkedő lenne. Sőt szerintem kimondottan rendezett képet mutat: a parkok ápoltak, az épületek jó állapotban vannak, az utcabútorok igényesek, és az üzletek/éttermek is ügyelnek arra, hogy rendezett legyen a portájuk. Elsősorban a belvárosra gondolok most, mert nyilván vannak szegényebb környékek is, ahol nagyobb a lepukkantság.
2020. ápr. 25. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

#22

Igen, a parkok nagyon szépek. De pl az óriáskerék, parlament környéke nekem nem jött be. Tényleg iszonyatos tömeg és ebből adódóan kosz. De hát ja, minden nagyváros ilyen.

2020. ápr. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!