Kezdőoldal » Utazás » Európa » Életem harmadik külföldi útja...

Életem harmadik külföldi útja lenne, de egyedül. Bukarestet vagy Bécset ajánljátok?

Figyelt kérdés

Mindkettőt megszeretném nézni. Először melyiket ajánljátok?

Mennyiért lehetne kiutazni, mivel? Vonatot prefarálnám.

Mit vigyek ki magammal. Egy napot töltenék ott így az ottalvás nem olyan fontos.

December 6-án, december 28-án utaznék mindkettő helyre.


Ha fontos, Balatonalmádiban lakom.


18L, diák.



2022. nov. 18. 08:51
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Kérdező: Bukarest egyáltalán hogy vetődött fel?
2022. nov. 18. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
3%
A Magyarországgal határos országok közül ez a két leguncsibb főváros, ezerszer inkább mennék sokadszor is Belgrádba vagy leginkább a háború után Kijevbe. Ha fejletett akarsz, akkor meg Ljubljana, Bécs egy iszonyat unalmas hely.
2022. nov. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
95%

12: konkrétan mit néztél meg Bécsben, hogy ennyire unalmasnak találod?


Én kb. 50x voltam már, és még mindig találok új látnivalót, kiállítást, városrészt, építészeti emlékeket, stb. stb.

2022. nov. 18. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
0%
@13 Szintén legalább ötvenszer voltam és minden egyes alkalommal utáltam azt az élére állított rendmániát, amitől egész Ausztria élvezhetetlen számomra. Az az ország nem azért van, hogy lakjanak benne, hanem hogy 70+-os rendmániás nyuggerek a belváros közepén is tudjanak délutáni sziesztázni.
2022. nov. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
45%

14: nálad valami nagyon nem lehet rendben, ha csak ezt vetted észre. :-DDD


Menj valami arab országban, az való neked, ahol a mocsokban szemétben gázolsz bokáig.....

2022. nov. 18. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
@15 A múlt hétvégén sikerült kipipálni a 106. ENSZ-országot, van nagyjából elképzelésem arról, hogy milyen helyekre szeretek utazni meg mit találok unalmasnak. Amúgy nemtom milyen koszról beszélsz, Kuvait vagy Bahrein tisztább, mint egy svájci falu :D
2022. nov. 18. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
Jól van Háry János... :-DDD
2022. nov. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
44%
@17 Szerinted egy utazási fórumon nincsenek olyanok, akik sokat utaznak?
2022. nov. 18. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
37%
Bukarest??? Romania??? Na neee! Szoval egyertelmü Wien. Szuper hely, rengeteg latnivalo, pezsgö elet, egy hatranya van, rengeteg a kelet-europai ember, akik ott elnek.
2022. nov. 19. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:

Érdekes, a gyakorin mindenki bejárta már Bhutántól az Antarktiszig az egész világot.

Most voltam Belgrádban, nem mondom, egy hosszúhétvégére érdekes volt, de ha neked a rothadó oldalú villamosok jobban imponálnak, mint a bécsi rend és tisztaság, akkor tök felesleges neked mondani bármit is.

2022. nov. 19. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!