Kezdőoldal » Utazás » Európa » Életem harmadik külföldi útja...

Életem harmadik külföldi útja lenne, de egyedül. Bukarestet vagy Bécset ajánljátok?

Figyelt kérdés

Mindkettőt megszeretném nézni. Először melyiket ajánljátok?

Mennyiért lehetne kiutazni, mivel? Vonatot prefarálnám.

Mit vigyek ki magammal. Egy napot töltenék ott így az ottalvás nem olyan fontos.

December 6-án, december 28-án utaznék mindkettő helyre.


Ha fontos, Balatonalmádiban lakom.


18L, diák.



2022. nov. 18. 08:51
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!


Bécs mellett fogok dönteni!


Bukarest román parlament és Erdély miatt. Pontosabban vonat átmegy Erdélyen így azon végig megyek.

2022. nov. 19. 09:49
 22/25 anonim ***** válasza:
91%
@21 Inkább menj csak Kolozsvárig. Sokkal közelebb van, egyetemváros, fiatalként kimondottan remek hely.
2022. nov. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippet!
2022. nov. 19. 11:40
 24/25 anonim ***** válasza:
24%
Remélem, németül v. angolul tudsz. Miért nem mész turistaúttal, akkor el is mondják a látnivalókat.
2022. nov. 19. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Ugyan nem igazán szeretem Bécset, de a kettő közül egyértelműen inkább odamennék, ha 18 éves lennék. Sokkal több érték van ott.

Bukarestbe most felnőtt fejjel csak azért mennék, hogy megnézzem, hogy a múzeumukban mit hazudnak a római korról, meg úgy minden másról. De ezért meg nem fizetnék.

Ha Erdély érdekel, akkor menj oda. Bukaresttől elég messze van...

2022. nov. 21. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!