Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyiből jön ki az alábbi...

Mennyiből jön ki az alábbi őrült ötlet?

Figyelt kérdés
Pár haverral van egy szabad teljes napunk, és kitaláltuk, hogy milyen poén lenne megnézni a Bécsi adventi vásárt. :D Mennyibe kerül szerintetek vonattal kijutni? A legegyszerűbb, legfapadosabb vonat a legjobb, minnél olcsóbb legyen. Kint meg csak szétnézünk, aztán góó vissza. Mibe kerül oda-vissza az út? Köszi a válaszokat!
2012. dec. 12. 17:26
1 2
 11/17 anonim válasza:

Mondjuk az őrült ötlet megfogalmazáson én is jót mosolyogtam :)

De a lényeg. Saját véleményem, tapasztalatom: valóban marha hideg van most, hatalmas tömeg hömpölyög és sztem ennek legalább a fele magyar.

A többiek jól írták az árakat, én a helyetekben inkább egy kevésbé "felkapott" város adventi vásárát látogatnám meg, bár a hideget ott sem lehet kivédeni..

2012. dec. 12. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Hát egy átlagos naphoz képest őrült.Nem otthon ülök, vagy elmegyek valami plázába céltalanul andalogni, hanem puff, kimegyek Bécsbe. Sorry, ha túlságosan beindította a fantáziátokat az őrült ötlet kifejezés, ígérem, legközelebb jetskivel megkerülöm Nagy-Britanniát. :) Köszi a válaszokat!
2012. dec. 12. 22:29
 13/17 anonim ***** válasza:
Kedves 10-es, nem rosszindulatból írtam a 9-est. Bizony vannak emberek akiknem nincs lehetőségük utazgatni. Van olyan aki sosem hagyta el a faluját. Még a fővárosban sem volt, nem hogy Bécsben. Ebből adódóan vannak olyanok, akiknek nagy kaland egy Bécsi kiruccanás.
2012. dec. 12. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Én 2500-ért voltam Bécsi adventi vásáron busszal. Annyit pont meg is ér szétnézni kicsit Bécsben (nem voltam még), illetve a vásár hangulata is jó, bár a drágaság miatt persze nem vettem semmit.
2012. dec. 13. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Jetskivel megkerülni Nagy Britanniát, ez már tetszik!
2012. dec. 13. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon tetszett, kimennék minden évben.

Télen általában hideg van, nem hiszem, hogy ez meglepő, de fel lehet öltözni, és van az a forralt bor mennyiség, ami után már nem számít milyen idő van. Főleg ha még egy kis hazai pálesz is lapul a zsebben.

Lehet venni az utcán sült kolbászt, nem kerül sokba az egész, ha nem akartok vásárolni, kaja piára pár ezret lehet számolni.

Össze lehet hozni egy csoki múzeum látogatással, és akkor már nem is kell az egész napot kint tölteni.

itt vannak még ötletek


[link]

2012. dec. 14. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Végülis 3500 Ft-ból oda-vissza megvolt az út, és azt kell, hogy mondjam, megérte. Még egy kis hó is jöhetett volna, akkor teljes lett volna a karácsony-feeling, de így is nagyon hangulatos volt. És lám, tényleg rohadt hideg van :D Köszi a válaszaitokat!
2012. dec. 15. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!