Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mi a véleményetek Görögországr...

Mi a véleményetek Görögországról? Busszal tényleg nehéz kibírni?

Figyelt kérdés
Sajnos repülő kizárva,mivel egyikünknek nem szabad repülővel mennie.
2013. máj. 30. 08:16
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
100%

Én is Sartiban voltam anno, egy barátnőmmel, kétszer, és busszal mentünk. Igazából az volt a legolcsóbb, plusz utószezon.

Nem túl kényelmes buszozni ekkora távolságba, mert én speciel már nem tudtam hogy ülni, aludni meg alig. És ugye, ott vannak az országhatárok / mi Szerbián és Macedónián keresztül mentünk, mindkétszer /, ahol volt, hogy várakoznunk kellett, nem keveset. Az autópályák melletti, balkáni típusú / értsd: guggolós vécék / pedig szörnyűek voltak, így számomra maradt a bokor mélye meg a busz vécéje.

De végül is, elütöttük az időt beszélgetéssel, videózással / ez szokott lenni az ilyen buszokon /, keresztrejtvény fejtéssel, zenehallgatással. Meg azért, a tájat is lehetett nézni. Szóval, mindent egybevetve kibírható, csak hosszú / kb. 1 nap oda, 1 nap vissza /.

Vonattal is lehet menni, meg kocsival még jobb, ha többen mennek.

Sarti pedig nem fog csalódást okozni: nagyon kellemes, hangulatos hely, a part homokos ill. kavicsos, és közel vannak hozzá a nyaralók, finomakat lehet enni az éttermekben, jó fejek a helyiek, és kirándulni is lehet a környéken. Mi öszvértúrán is voltunk / egy helybéli nagybajszú hapsi, Krisztosz a vezető, ha még foglalkozik ezzel /.

Jó nyaralást!:-)

2013. máj. 30. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Mi tavaly voltunk Sartiban busszal. A határőrök szemétkednek, minimum 1 óra volt nekünk a határátkelés. Sarti az olcsóbb helyek közt van, a helyi utazási iroda - Sithon Travel - sok üzletbe ad 10% kedvezményt. Sok kint a magyar, jó nagy, széles a part, ja és helyes a vízimentő fiú (tiszta bájvaccs)
2013. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
27%

Görögországba mindenki azért megy a busszal, mert olcsón akarja megúszni.


De hát olcsó húsnak, híg a leve!!


...és ennek nagyon-nagyon híg!!!

2013. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
45%

"Görögországba mindenki azért megy a busszal, mert olcsón akarja megúszni."


Vagy mert nem tudja, hogy repülővel is mehetne. ;)

2013. máj. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Én tavaly pont Sarti mellett voltam Neos Marmaroson,

Sartiban amugy nincs semmi csak a part.

Nézd meg Kefalóniat,mi most oda megyünk.

2013. máj. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Görögország szép, érdemes elmenni, de busszal kizárt hogy még egyszer megyek. Ha ingyen lenne a busz út, akkor se busszal mennék.
2013. máj. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ha nem vagytok nagyon nyűgösek simán kibírható, én kétszer voltam és semmi bajom nem volt. Délben indultunk, éjjel én 7 órát tudtam aludni, mondjuk 3 óránként felkeltettek de nem vészes szerintem. Másnap reggelre ott voltunk.
2013. máj. 30. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Görögország legszebb részeit csak repülővel,ill. ha nem azzal,akkor nagyon körülményesen lehet elérni.Ha nincs más lehetőség akkor bevállalható,de tényleg fárasztó.Egy teljes napot a buszon tölteni nem egy nagy élmény,aztán attól függően hová készülsz jönnek a problémák,pl:4órás várakozás a kompra,műszaki hiba s.tb.
2013. máj. 30. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
97%

Két évvel ezelőtt voltam, busszal. Túl egy tumoron, kemoterápián. Előtte még soha nem láttam a tengert...túl az 50 éven. Felejthetetlen volt!! Műkörmös, műmelles cicák szóba sem álltak velem. Nem is akartam beszélgetést kezdeményezni senkivel, betegségem nem említettem.

Mégis...olyan jó volt ülni a padkán a vámnál, beszélgetni számomra idegen emberekkel. Tetovált romákkal, akik mondták, hol érdemes befizetni olcsóbban a Meteorákra...

Az ember (lányát) elárulja az öltözéke, viselkedése.

Olyan emberek szólnak hozzá...Roma? Tetovált? Kit érdekelt? Jó volt velük...Nem a felső tízezer. Én sem.

Jó utat!

2013. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
mi 2x voltunk Sartin busszal. Mindketszer megbantuk. (igazabol a masodik ut egy gyors veszmegoldas volt, hogy valahova menjunk miutan kitort a forradalom az arab vilagban es inkabb visszamondtuk az utat) Rettenetesen hosszu az ut, nem ajanlom senkinek. Ha nem mehettek repulovel akkor menjetek horvatorszagba, az nincs olyan messze.
2013. máj. 31. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!