Kezdőoldal » Utazás » Európa » Budapest vagy külföld? Ti...

Budapest vagy külföld? Ti hova költöznétek és miért?

Figyelt kérdés
Mi BP és külföld pozitív és negatív oldala?

2014. szept. 9. 23:33
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
60%
Norvégiában ettem életem legdrágább Hawaii pizzáját. A férjemmel ettünk 1-1 pizzát, 1-1 üdítőt ittunk, és én még egy kakaót a végén. 32ezer forintot fizettünk norvég koronában.
2014. szept. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
96%
Én budapesti vagyok születésem óta, elvileg a "sajátjaim között" élek tehát, de talán pont ezért alig várom, hogy jövőre léphessek külföldre.
2014. szept. 11. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
100%
Utolsóval egyetértek, én is jövő tavaszra datálom a lelépést. Addig is vidékre költözöm, megyeszékhelyre, mert Pest lehet hogy szép, de mit sem ér, ha az emberek akik lakják irigyek, rosszindulatúak, feszültek és agresszívak. Itt bárki eladná az anyját is, ha tudja ezzel kicsit is jobb helyzetbe kerül.
2014. szept. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Kedves 13-as válaszadó,melyik megyeszékhelyre szeretnél költözni?

Nem zavarna,hogy az a város kisebb mint Pest?

Vagy Pest már túl zsúfolt?

2014. szept. 11. 18:45
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
jaj ne szorongassátok a szívemet, nekem még van 3 évem:DD
2014. szept. 11. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Szerintem csak a negatív emberek érzik úgy, hogy mindenki bunkó, irigy, rosszindulatú stb.


Nekem is vannak ismerőseim akik ott kötnek bele a magyar emberekbe ahol csak tudnak és mindenben/mindenkiben a rosszat látják. Nem feltétlen a többi emberrel van a probléma.

2014. szept. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Nyilvánvalóan MINDEN országban más körülmények vannak. Az, hogy nem jártam még külföldön, és minden cukorkából, meg kolbászból van.

Magyar temperamentum külföldön is megmarad. :)

2014. szept. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én már gyakorlatilag születésem óta Budapesten élek, nagyon szeretem a várost. Akárki akármit mond, szerintem nagyon hangulatos hely, imádom a belváros építészetét, a nyüzsgését. Szerény véleményem szerint Magyarországon belül itt lehet a legjobb élni, mert itt van a legtöbb lehetőség minden téren.

Ugyanakkor mindenképpen ki szeretnék menni német nyelvterületre (Bécsbe vagy Berlinbe), mert úgy gondolom, hogy Nyugat-Európa még több lehetőséget nyújt. Szeretném az idegenben is kipróbálni magam, valami újra van szükségem, aztán ki tudja, talán egyszer visszatérek.

Szerintem mindenkinek ki kellene próbálnia, hogy milyen egy másik országban élni, kitárul előtte a világ, sokkal szélesebb látókörű lesz, mint előtte volt, ráadásul egy idegennyelvet is majdhogynem tökéletesre tud fejleszteni így.

2015. ápr. 30. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!