Kezdőoldal » Utazás » Európa » En vagyok turelmetlen, vagy...

En vagyok turelmetlen, vagy pedig tenyleg nagyon keson valaszolnak az osztrakok a munkajelentkezeskre?

Figyelt kérdés
Mult het vasarnap jelentkeztem 2helyre abbol szerdan irt vissza az egyik. A masik azota sem. Csutortokon is jelentkeztem nagyon sokra es meg egy valaszt se kaptam.

2014. okt. 20. 10:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Rengeteg a jelentkező, nem fognak mindenkinek válaszolni, csak annak, aki esélyes a munkára. Mindenhol így megy ez, Magyarországon és külföldön egyaránt. Angliában, Írországban pedig oda is írják az álláshirdetés végére, hogy ha 24 órán belül nem válaszolnak, akkor már nem is fognak. Több száz, olykor több ezer ember jelentkezik, nincs arra idő, sem ember, hogy mindenkinek válaszoljon. Annak fognak válaszolni, aki esélyes az önéletrajza alapján. Azonban a nagy számok törvényének itt is igaz, minél több helyre küldesz, annál nagyobb eséllyel helyezkedhetsz el.
2014. okt. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!