Kezdőoldal » Utazás » Európa » Mennyire kell félni Olaszorszá...

Mennyire kell félni Olaszország tengerpartján a terrortámadásoktól?

Figyelt kérdés
Manapság ugyebár rengeteg hír jön, hogy itt egy támadás, ott egy támadás és szerintem nem csak az én családom tart egy ilyenfajta szerencsétlenségtől. Tehát nagy dilemmában vagyunk, hogy menjünk-e vagy inkább ne kockáztassunk? Nektek mi a véleményetek? Minden választ nagyon szépen megköszönök! :)

2017. jún. 7. 19:06
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
66%
Félni nem kell. Ha félsz, azzal pontosan azoknak az aljas embereknek teszel szívességet, akik ezeket a támadásokat kitervelik, koordinálják, végrehajtják, felbujtóként viselkednek.
2017. jún. 8. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
66%

Kedves kérdező!

Nemrégiben jöttem haza Olaszországból, és gyakorlatilag az összes turistalátványosságot -demonstratív jelleggel- géppisztollyal felfegyverzett katonák, és páncélautók védik. A tömegben is sok a civil rendőr.

Gyanítom, hogy a terrorveszéllyel kapcsolatos értesüléseik megalapozottak lehetnek, és valószínűleg nem innen a gyíkról szerzik be ezeket az olasz hatóságok.


Sajnos nem az a valódi kérdés, hogy lesz-e terrortámadás hanem az, hogy mikor lesz és, hogy hol?!!

Ezzel a tudattal kell együtt élned még egy jó darabig, de okos ember próbál körültekintő lenni, és mérsékelni a kockázatot. Mivel volt már támadás tengerparton is, ezért ma már ezt sem lehet kizárni. Számolni lehet vele, de félni azt nem szabad.

Viszont öröm az ürömben, hogy rettentően hosszú az olasz tengerpart, és igen picike az esélye annak, hogy pont ott, pont akkor, és pont veled történik majd valami.

A fentiek ellenére és tudatában, én pl. gyakran megyek Olaszországba (is).

Sőt az olasz és a fr. tengerpartra is megyünk még az idén a családdal.

2017. jún. 8. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
73%

Szia!

Én is ugyanez miatt aggódtam egy ideig, mivel mi is megyünk nyaralni nemsokára... De be kellett látnom, hogy balesetet hamarabb szenvedhetek, mint hogy terrortámadás áldozata legyek! Szóval ne parázz és gondolj arra, hogy egy jó nyaralásod lesz a családoddal csupa emlékkel! :)

2017. jún. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
63%
mi is olaszországba megyünk nyáron de mi egy kis eldugott városba szerintem igazán nem kell aggódni hiszen olaszország nagyon biztonságos tavaly is ott voltunk mindenhol katona nem történt semmi es idén meg 8000 csendőrt/rendőrt is behívtak szerintem nem kell félned
2017. jún. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
44%
en inkabb felnek attol h mit fogok inni.
2017. jún. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!