Kezdőoldal » Utazás » Szállások » Nektek Angliában mennyire...

Nektek Angliában mennyire volt nehéz jó lakást kifogni?

Figyelt kérdés

Azt olvastam amellett, hogy egész sok "veszélyes" környék van a házak méretén kívül a minőségük is pocsék. "Az angol házak hőszigetelése a nullával egyenlő, nincsenek levakolva, télen 3 fok van a fürdőszobában, a forró víz gyakran csak langyos, recseg-ropog a padló, ha felettünk is van szoba, azt is meghalljuk, ha az ott lakó éjjel fordul egyet az ágyában. Ütött-kopott minden,

időnként lyukas a fal és meztelen csigák járkálnak a szőnyegen, a szobaajtókon nincs zár. Kosz, penész akárhova is nézünk. A csapok nem képesek a langyos víz előállítására, külön csőből folyik a hideg és a

meleg víz, zuhanynak vagy egy gumicső szolgál vagy felszereltek egy elektromos zuhanyt, mivel a boiler nem képes megfelelő hőmérsékletű vizet szolgáltatni. E leírás az átlagos angol ház leírása, a házak 90%-ára e leírás illik, és nemcsak a külföldieknek kiadott házakra

érvényes."


2013. dec. 21. 22:45
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/88 A kérdező kommentje:
Akkor miért nem hallottam még olyanról, miért nem csinálja azt mindenki, hogy 3/4 évre vesz csak ki egy lakást, aztán amikor meg jön a hideg tél a rossz házakba, akkor meg hazaköltözik, ha úgyis télen karácsonyozni is kell?
2013. dec. 28. 17:20
 72/88 anonim ***** válasza:

juj, hány éves vagy, hogy ekkora marhaságokat kérdezel?


mi az, hogy karácsonyozni kell? mi lesz a munkahelyeddel, pl? és azt mégis hogy gondoltad, hogy 3/4 évre kiveszel egy albérletet? szerinted aki kiadja, majd hagyja a te kedvedért hónapokig állni hagyni?

2013. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/88 A kérdező kommentje:
Hát az mondjuk igaz. És az érdekelne mi ez a zuhanyzó gumicső a leírásban, ez egy Y alakú gumicső, amivel hogyha akarsz zuhanyozni akkor odaszorítod a két ágát a forró meg a jéghideg csaphoz hogy aztán a másik végén langyos víz jöjjön ki? Akkor hogy szappanozod magad ha a két ágat oda kell szorítani a két kezeddel?
2013. dec. 28. 17:33
 74/88 A kérdező kommentje:
Vagy hány kéz kell ehhez a szarhoz?
2013. dec. 28. 17:34
 75/88 A kérdező kommentje:
Még a csöves is kulturáltabban mosakszik a kútnál, mint ezzel a csöves gumicsővel.
2013. dec. 28. 17:35
 76/88 anonim ***** válasza:

nekem elektromos zuhany van, az szokás. de a kádakra nem szokás felszerelni zuhanyt, a gumicsőre meg rá volt írva, hogy ne használd kádon...hanem hol?


amúgy, mozgássérült otthonban dolgoztam, mikor kijöttem. ott se volt zuhany a kádakon, amikor a lakók haját mostuk azt KANCSÓVAL öblögettük le. 2005ben.

2013. dec. 28. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/88 anonim ***** válasza:
Szar az építkezés, röviden ennyi. Senkinek nem kötelező itt lakni. Van azért bőven jó állapotú lakás is, csak ki kell fogni.
2013. dec. 28. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/88 anonim ***** válasza:
ja, még valami: a fűtésről. nálam most megy a fűtés négyesen, s ha eljövök a radiátor mellől, akkor alig érezni...vagy ha kimegyek a konyhába. ott nincs radiátor. s rengeteg kandallót, hősugárzót árulnak, vajon miért?
2013. dec. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/88 A kérdező kommentje:
És az mennyibe kerül vajon, ha mondjuk simán rendelsz olcsó építőanyagot a neten mondjuk Kínából, és építtetsz magadnak egy rendes házat olcsó vendégmunkásokkal?
2013. dec. 29. 09:03
 80/88 anonim ***** válasza:
Kétlem, hogy itt olyat lehet. Még sose hallottam olyat, hogy valaki saját maga házat épít, s itt vagyok több, mint 8 éve.
2013. dec. 29. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!