Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Budapesten mikorra várható...

Budapesten mikorra várható hogy összeomlik a munkaerőpiac az elvándorlás meg az albérletlufi miatt?

Figyelt kérdés

A közszféra már kezd összeomlani, az éhbéres közalkalmazotti fizetésekért már senki nem akar dolgozi, ami érthető, hiszen ki akar 120 ezer forintból élni ott ahol 100 ezer egy albérleti szoba rezsivel?


Mentősöket pl. vidékről hoznak fel hogy ne omoljon össze az ellátás. Kórházakban teljes káosz van. Tanár nincs elég, mert ha nincs lakásod nyomorogni elég csak a tanári kezdő fizetés.


A lakáskiadók éhsége viszont csillapíthatatlan, egyre feljebb és feljebb mennek az árak.


Szerntem amikor 130-140 környékén lesz egy szoba rezsivel, összeomlik az egész munkaerőpiac.


Nem lesz eladó a boltban, a gyorsétteremeben pultos, a plázában takarító.


Káosz, pánik, anarchia. Erre számíthatunk.


2019. dec. 10. 18:17
1 2 3 4
 11/36 A kérdező kommentje:

S talán a betegtologató meg a tanár nem dolgozik? Ja de...


Szerinted miért háborognak Zuglóban a tanárhiány miatt? Gondolkodjatok már kicsit.


Akartok ti olyan világban élni ahol majd a gyerekednek kell takarítani az iskolában mert takarító sincs???


Efelé megy a piac.

2019. dec. 10. 19:03
 12/36 anonim ***** válasza:
95%
Nem fog zavarni, 3 éve csak magánorvoshoz járok és inkább kifizetem az emelt árát, de akkor csak velem foglalkozik és normálisan kivizsgál, nem pedig fél évre ad időpontot.
2019. dec. 10. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
100%
Gyerekem is magániskolába fog járni, ahol van tanár és van takarító is.
2019. dec. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 A kérdező kommentje:

Ja értem te ki tudod a magánt fizetni, a többiek meg le vannak tojva. Érdekes felfogásod van.


Cseszheted a magán EÜt, amikor a mentő se jön ki időben. Ezen gondolkodj el egy picit...


Hogy oda se érsz ha nagy baj van.

2019. dec. 10. 19:07
 15/36 anonim ***** válasza:
100%
Jo neked van, igazad mindenben, összeomlik es orulhetsz, csak ne irj ki tobb kérdést kérlek
2019. dec. 10. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 A kérdező kommentje:

Tehát én vagyok a rossz aki valós problémákat fejteget? Miért is?


Vagy csak divat engem utálni?

2019. dec. 10. 19:12
 17/36 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező elég nagy baj van veled, rendszeresen szidsz mindent, a nőket/lányokat, országot/világot/embereket, nem lehet hogy veled van a baj hogy ilyen az életed?
2019. dec. 10. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
100%
Olyan "jó" látni, hogy globális szinten aggódsz minden miatt! Ennyire messzire kell menekülnöd, hogy ne kelljen ránézned a saját konkrét problémáidra?
2019. dec. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
100%
Mit teszel azért, hogy ez ne így legyen? Azért panaszkodhat mert neked rossz? Mi a célod a kérdéssel?
2019. dec. 10. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 A kérdező kommentje:
Azt teszem hogy írtam a Fidesznek hogy avatkozzon be az albérletpiacba. Pl. azt teszem.
2019. dec. 10. 19:19
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!