Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezek után megvennétek tőle?

Ezek után megvennétek tőle?

Figyelt kérdés

Tvt akarok venni, lattam egyet egy magánszemélytől 270.000ft.

Megbeszeltuk hogy 1 het múlva megveszem, azt mondta félre teszi nekem.

A barátnőm kíváncsisagbol ráírt az illetőre hogy vajon el e adná neki (vagy tényleg félre teszi nekem).

"kamubol" a barátnőm 210.000 ft ajánlott neki, de az emberke nagyon csúnya szavakkal illette a barátnőmet, amiért ilyen olcsón akarta megvenni.

Természetesen az illető nem tudta hogy az én barátnőm, ez csak puszta kíváncsiság volt, hogy az emberke mennyire megbízható.



2020. ápr. 4. 23:16
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Nem venném meg a tv-t. De nem azért mert trágárul beszélt. Műszaki dolgot csak üzletben vásárolok. Magánszemély hogy ad neked garanciát? Mit csinálsz ha a 270 ezres tévéd a vásárlás után egy héttel/hónappal/évvel tönkremegy?
2020. ápr. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
46%

Gondolom marketplace-es kaland. Egy ideje árulgatok ezt-azt. Ha tudnád milyen "ajánlatok", szövegek mennek ott, akkor nem lepődnél meg semmin. Nagyon sokat tanultam belőle.

Volt egy játékpisztoly, amit 100 forintért árultam (inkább csak poénból).

Az egyik vevőjelölt meg volt sértődve mikor nem voltam neki hajlandó elvinni 5 kmre és ott egy dobozban letenni valahová hogy majd ő egyszer hozza érte a vagyont.


És árulok mobiltelefont is. Poénkodni szoktam vele, hogy számolom egy héten hányszor "adom el". Néha persze tényleg ki is fizetik.


A mobil meg a tévé bizonyos körökben egyfajta valuta. Ha nincs pénzük eladják, ha van vesznek egyet-egyet.

A tévé azért is necces, mert megveszik cetelemre és eladják, ha kiderül, hogy nálad van, akkor orgazda leszel. Az eladó mindenképp szabálysértő ez esetben.


Javaslom, hogyha tudod az ember telefonszámát, akkor tegyél fel egy hirdetést, hogy hizó ingyen elvihető plusz az ő száma:)

2020. ápr. 5. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:

Ja és hogy megvenném-e?


Igen megvenném, ha látnám, hogy mi a háttere, sőt szoktunk is venni ilyen dolgokat. Alapvetően pl egy mobilt nyugodtan meg lehet használtan venni, mert le tudod tesztelni vásárláskor. Ha rendben vannak a funkciói, akkor valszeg semmi baja nincs. Ugyanez a tévé is. Van olyan használtan vett tévénk (boltból), ami 8 éve megvan és remekül működik.

2020. ápr. 5. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
100%

A 7es jól írta :)

Mi köze a kérdésnek a barátsághoz, párkacsolathoz, barátsághoz, szerelemhez? Komolyan érdekelne. Van itt valami más is, amit nem írtál le??

2020. ápr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
T írod, hogy a 270e jó ár. Akkor 210 egy pofátlan ajánlat. És te vagy meglepodve?
2020. ápr. 5. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
Mert az meg nem tirpák paraszt, aki megegyezik vele, majd nekiáll kamuval cseszegetni? Na, neked így ki adna el bármit?
2020. ápr. 5. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 A kérdező kommentje:
15,16 nem értitek hogy csak kíváncsiság volt, hogy meg e lehet benne bízni????
2020. ápr. 5. 09:55
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

Tehát te úgy teszteled le valakin, hogy megbízható-e, hogy egy pofátlan ajánlatot teszel neki? Volt rá 270e-ért vevője, mégis milyen teszt ez? Azt hitted azt mondja, hogy hm nem kell nekem 270 inkább odaadom 210-ért egy másik pofátlan alkudozónak?


Ember, veled komoly bajok vannak.

2020. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 A kérdező kommentje:
Enis lealkudtam 240re. A barátnom írta neki hogy 230.000 megveszi 1 nap múlva. Azt írta az ember hogy oké. Utana barátnőm 210.000 mondott es akkor felháborodott.
2020. ápr. 5. 12:13
 20/31 anonim ***** válasza:
100%
na, alakul a mese...
2020. ápr. 5. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!