Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ezek után megvennétek tőle?

Ezek után megvennétek tőle?

Figyelt kérdés

Tvt akarok venni, lattam egyet egy magánszemélytől 270.000ft.

Megbeszeltuk hogy 1 het múlva megveszem, azt mondta félre teszi nekem.

A barátnőm kíváncsisagbol ráírt az illetőre hogy vajon el e adná neki (vagy tényleg félre teszi nekem).

"kamubol" a barátnőm 210.000 ft ajánlott neki, de az emberke nagyon csúnya szavakkal illette a barátnőmet, amiért ilyen olcsón akarta megvenni.

Természetesen az illető nem tudta hogy az én barátnőm, ez csak puszta kíváncsiság volt, hogy az emberke mennyire megbízható.



2020. ápr. 4. 23:16
1 2 3 4
 21/31 A kérdező kommentje:
Milyen mese ember??, annyira azért nem unalmas az eletem hogy kamu meséket írjak ide
2020. ápr. 5. 13:13
 22/31 anonim ***** válasza:
Akkor talán le kellett volna írni elsőre korrektül a törénetet. majdnem minden kommentdben kiderül valami újdonság a történetről... Jobb is ha az ember nem neked adja el azt a TV-t, undorítóak az ilyen emberek.
2020. ápr. 5. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

"A barátnom írta neki hogy 230.000 megveszi 1 nap múlva. Azt írta az ember hogy oké. Utana barátnőm 210.000 mondott es akkor felháborodott."


A barátnőd tényleg tök hülye. Így nem alkudunk soha sehol. Ezen bármelyik eladó, kereskedő ki lenne akadva.


270 ezerért HASZNÁLT tévét biztos nem vennék. Még újat se biztos bár épp gondolkodom, hogy le kéne cserélni a 30 éves régi tévét. De minek ilyen drága tévé? Akinek megteheti oké, de az újonnan is megveheti kockázat nélkül.

2020. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 A kérdező kommentje:
Nem hülye a barátnőm, EZ CSAK TESZT VOLT FOGJÁTOK MAR FEL. a tv meg szinte fél millió újonnan. Es nagyon nem az a lényeg. Lehetne kocsi is, nem ez a lényeg!!
2020. ápr. 5. 17:08
 25/31 anonim ***** válasza:

És mégis mit akartál ezzel tesztelni?

Hogy az ember tartja-e egy "eskü jövő héten megveszem"-re ?


Alap, hogy ha árulok valamit az azé aki előbb fizet...

2020. ápr. 5. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 Jól van ez így? válasza:

"Enis lealkudtam 240re. A barátnom írta neki hogy 230.000 megveszi 1 nap múlva. Azt írta az ember hogy oké. Utana barátnőm 210.000 mondott es akkor felháborodott."

Tehát megbukott a teszteteken és még a barátnődet is elhajtotta. Akkor mi a kérdés?

Válasz: Nem

2020. ápr. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:

Valóban a félreteszem jövő hétig, nem egy biztosíték arra, hogy meglesz jövő héten.


Nem az volt az elképzelés, hogy azt gondoltátok, hogy lehet ezen még lefelé alkudni?


A foglaló van különben arra, hogy tartsa a másik mindenen túl. Ha nincs foglaló, akkor azt csinál vele, amit akar.

2020. ápr. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
100%
Dehogynem, ez a tipik cigánykodás esete. Ha azt mondta volna a csávó az asszonykának, hogy mehet 120+egy oboáért akkor már ment is volna érte a lányka...
2020. ápr. 5. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
#28, érdekes, mivel ő a cigany es nem mi.
2020. ápr. 6. 09:16
 30/31 anonim ***** válasza:
Te vagy az, akinek nem adnék el semmit. A pénz nem minden:)
2020. ápr. 6. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!