Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy néz ki a kriptovaluta...

Hogy néz ki a kriptovaluta portfóliód?

Figyelt kérdés

Elegem van, hogy már 5 éve folyamatosan hülyének érzem magam, hogy nem szálltam be előbb. Természetesen most is azt érzem, hogy már késő, de mivel végig azt hittem, és sose volt az, eldöntöttem, hogy veszek 3 millió forint értékben kriptovalutát. Aztán lássuk mi lesz belőle.

Rászántam a témára egy munkanapot, elolvastam jópár cikket, hogy legalább minimálisan képben legyek.

A két nagy szereplő a Bitcoin és az Ethereum, de mindkettőnek megvannak a maguk problémái, pl. irgalmatlan utalási költségek és várakozási idő. Az Ethereum esetében erre készülőben van valami megoldás, a Bitcoin viszont olyan, amilyen. De a lényeg az, hogy egyik sem tökéletes technológia, és folyamatosan jönnek új versenyzők, amelyek vagy egy konkrét alkalmazási területre fókuszálnak, vagy az alapfunkciókat próbálják jobban csinálni. Köztük néhány ígéretes projekt, és rengeteg hulladék. Ezek az altcoinok/shitcoinok.


A 3 milliót úgy akarom felosztani, hogy a fele Bitcoin/ETH, a másik fele meg rizikós altcoin, de ezeket nem ismerem, ezért vagyok kíváncsi, hogy akinek vannak kriptó befektetései, miket tartanak. Altcoinból szívesen vennék 5-10 félét, egyenként olyan 100-200e forint értékben, hátha pont beletrafálok abba, ami 5 év múlva nő óriássá.

Aztán ha az egész elúszik, ez van, de legalább nem érzem azt többé, hogy meg se próbáltam.



2021. ápr. 14. 16:07
 111/140 anonim ***** válasza:
80%
Shiba lejart lemez... Amugy meg most durva esesek jonnek jovo heten, ethereumot 1700 kornyekeig leverik majd
2021. jún. 20. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/140 anonim ***** válasza:
68%
Lejárt lemez... Még csak most kezdődik. Lejárt lemeznek a doget lehetne mondani.
2021. jún. 20. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/140 anonim ***** válasza:
100%

az nagyon durva eses ..2100-rol 1700-ra

a sok ökör eladja a zsákját a bálnáknak, (mert valaki meg kell vegye).


csak nehogy egyszer úgy adja az istenség nektek, hogy eladtok egy ,,shitcoin-t,, mert egy zs..d.ó a youtubeon bejelentette, hogy esés várható, és egy hét múlva 100x-on legyen .(jártam így , márciusban)

2021. jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/140 anonim ***** válasza:
100%
Én Hodl vagyok. Nem fogom eladni.
2021. jún. 30. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/140 anonim ***** válasza:
100%
ez a beszed uccso!
2021. jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/140 anonim ***** válasza:
53%
Hodl! Lambo! Tothemooon!
2021. jún. 30. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/140 anonim ***** válasza:
WMT tokent próbáltatok venni? Valami Cardano címet kér, de nem értem miért és nem fogadja el a Cardano tárcám címét sem.
2021. jún. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/140 anonim ***** válasza:

Regisztrálni kell hozzá, most elővásárlással jó áron hozzá lehet jutni. Afrikai projektként felkapott lesz, biztos vagyok benne. 200$ a minimum, de cserébe 1000 tokent kapsz. Kell hozzá egy Yoroi Cardano pénztárca, annak a címét fogja kérni! Vegyétek, tuti tipp, erről beszélnek angol fórumokon is. Ha valakinek nem megy, segítek! Természetesen ingyen!


Join me: [link]

2021. júl. 9. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/140 anonim ***** válasza:
118 kell a 2,5% mi? :) Miért lesz amúgy felkapott szerinted?
2021. júl. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/140 A kérdező kommentje:
Ez a World Mobile a röhejes név kategóriában felveszi a versenyt az Internet Computer nevű csodával, reméljük a sorsa különb lesz.
2021. júl. 10. 20:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!