Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy néz ki a kriptovaluta...

Hogy néz ki a kriptovaluta portfóliód?

Figyelt kérdés

Elegem van, hogy már 5 éve folyamatosan hülyének érzem magam, hogy nem szálltam be előbb. Természetesen most is azt érzem, hogy már késő, de mivel végig azt hittem, és sose volt az, eldöntöttem, hogy veszek 3 millió forint értékben kriptovalutát. Aztán lássuk mi lesz belőle.

Rászántam a témára egy munkanapot, elolvastam jópár cikket, hogy legalább minimálisan képben legyek.

A két nagy szereplő a Bitcoin és az Ethereum, de mindkettőnek megvannak a maguk problémái, pl. irgalmatlan utalási költségek és várakozási idő. Az Ethereum esetében erre készülőben van valami megoldás, a Bitcoin viszont olyan, amilyen. De a lényeg az, hogy egyik sem tökéletes technológia, és folyamatosan jönnek új versenyzők, amelyek vagy egy konkrét alkalmazási területre fókuszálnak, vagy az alapfunkciókat próbálják jobban csinálni. Köztük néhány ígéretes projekt, és rengeteg hulladék. Ezek az altcoinok/shitcoinok.


A 3 milliót úgy akarom felosztani, hogy a fele Bitcoin/ETH, a másik fele meg rizikós altcoin, de ezeket nem ismerem, ezért vagyok kíváncsi, hogy akinek vannak kriptó befektetései, miket tartanak. Altcoinból szívesen vennék 5-10 félét, egyenként olyan 100-200e forint értékben, hátha pont beletrafálok abba, ami 5 év múlva nő óriássá.

Aztán ha az egész elúszik, ez van, de legalább nem érzem azt többé, hogy meg se próbáltam.



2021. ápr. 14. 16:07
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/140 A kérdező kommentje:
Én már elgondolkoztam rajta, hogy megtanulom hogy lehet üzemeltetni egy BSC node-ot, hogy ne bscscanen guberálgassak, hanem data science módszerekkel kutassam fel azokat az embereket, akik nem eldobható tárcáznak, de mégis tagjai ilyen jobbfajta pumper bandáknak. Az a baj hogy munka és család mellett nincs időm egy ekkora projekthez, pedig lehet hogy életem legjobb döntése lenne felmondani és nekiállni.
2021. máj. 20. 15:46
 72/140 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, nekem is rengeteg ötletem lenne. Legszívesebben felmondanék, technikailag kerestem annyit az utóbbi időben, hogy pár évig ellegyünk, csak félek tőle, hogy nem hosszútávú dolog lesz az, hogy ebben ennyi pénz van...
2021. máj. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/140 A kérdező kommentje:
A f.szom akar hosszú távon ezzel foglalkozni. Egymillió dollárt kell megcsinálni rajta addig, amíg tart ez a vadnyugati állapot.
2021. máj. 20. 16:10
 74/140 anonim ***** válasza:
100%
Minden ember ezt szeretne lanyom...
2021. máj. 20. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/140 anonim ***** válasza:
Én is gondolkoztam rajta egyébként.
2021. máj. 20. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/140 anonim ***** válasza:
100%

azoknak akik shilleztek a BOG-ot ,ugy latom ma 'beruggolt'.

udv

2021. máj. 22. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/140 anonim ***** válasza:
53%
Nem "ruggolt", a helyzet ennél lényegesen bonyolultabb. Viszont aki résen volt, az boggal ma csinált egy 20x-et. ;)
2021. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/140 anonim ***** válasza:
100%
Hogy kellett résen lenni?
2021. máj. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/140 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy online voltál amikor $0.1-ra esett az ár, aztán majdnem visszament $4-re. :)
2021. máj. 22. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/140 anonim ***** válasza:
100%

Hadd tippeljek, ismét te voltál a lézerszemű aranykezű géniusz aki a Mariana-árok mélyén vett és a Mount everest tetején adott el.


Abban van irónia, hogy a Bunny szoptatást pont ezzel a Boggal játszották el újra. Most nézem hogy két holder is lett akik nagyobbak mint az LP, ennek a szarnak kalap kabát, az idők végezetéig lesz dumpolva.

2021. máj. 23. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!