Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy néz ki a kriptovaluta...

Hogy néz ki a kriptovaluta portfóliód?

Figyelt kérdés

Elegem van, hogy már 5 éve folyamatosan hülyének érzem magam, hogy nem szálltam be előbb. Természetesen most is azt érzem, hogy már késő, de mivel végig azt hittem, és sose volt az, eldöntöttem, hogy veszek 3 millió forint értékben kriptovalutát. Aztán lássuk mi lesz belőle.

Rászántam a témára egy munkanapot, elolvastam jópár cikket, hogy legalább minimálisan képben legyek.

A két nagy szereplő a Bitcoin és az Ethereum, de mindkettőnek megvannak a maguk problémái, pl. irgalmatlan utalási költségek és várakozási idő. Az Ethereum esetében erre készülőben van valami megoldás, a Bitcoin viszont olyan, amilyen. De a lényeg az, hogy egyik sem tökéletes technológia, és folyamatosan jönnek új versenyzők, amelyek vagy egy konkrét alkalmazási területre fókuszálnak, vagy az alapfunkciókat próbálják jobban csinálni. Köztük néhány ígéretes projekt, és rengeteg hulladék. Ezek az altcoinok/shitcoinok.


A 3 milliót úgy akarom felosztani, hogy a fele Bitcoin/ETH, a másik fele meg rizikós altcoin, de ezeket nem ismerem, ezért vagyok kíváncsi, hogy akinek vannak kriptó befektetései, miket tartanak. Altcoinból szívesen vennék 5-10 félét, egyenként olyan 100-200e forint értékben, hátha pont beletrafálok abba, ami 5 év múlva nő óriássá.

Aztán ha az egész elúszik, ez van, de legalább nem érzem azt többé, hogy meg se próbáltam.



2021. ápr. 14. 16:07
 121/140 anonim ***** válasza:
24%

#119. Neked attól nem lesz kevesebb :)


Mert manapság minden felkapott, ami a feketékről szól. Nyilván nem csak Afrikát szeretnék összekötni, de az élvezi a prioritást és jelen politikai helyzetben Nyugaton a leginkább kedvelt csoportok a feketék, a vegánok, az állatvédők és a melegek. Ezek a tuti témák.

Ezenkívül nem egy tucat dolog és a szervezés is profi. Szerintem jó lesz.

2021. júl. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 122/140 A kérdező kommentje:

A nyári döglődésben vettem Fantomot mert a Forma 1-ben hirdették és tetszett a logója. Na jó, nem ezért, de vettem.

A mostani bullrunban ment 8x-et, ma eladtam a felét. Ezt a 2000 USDT-t valami top 100-on kívüli coinba akarom beleyolózni, ötletek? BSC és Ethereum tokenek nem érdekelnek, bármi más igen.

2021. szept. 6. 23:15
 123/140 anonim ***** válasza:
53%
Top 100-on kívüli... Gyorsan kell a lambo mi? 🙄
2021. szept. 7. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 124/140 anonim ***** válasza:
100%

#123: Hát inkább gyorsan, mint lassan!

Viccet félretéve, a top 100-at úgyis követem innen-onnan, úgyhogy nem igazán érdekel hogy XY ezek közül az AVAX-ot vagy NEO-t ajánlja. Small cap tippek viszont mindig jöhetnek. Néha ránézek a /biz/-re, de öreg vagyok én már ehhez, hátha valaki jobban figyeli.

Meglep amúgy hogy mennyire nincs shillelés itt a gyakorin, az állampapír szakosztályt kivéve :)

2021. szept. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 125/140 anonim ***** válasza:
100%

azért ,mert az igazi low-cap gemeket nehéz jól bemérni, 95 százalékuk vagy scam vagy shitcoin vagy csupán meghal a volume hiányán.

Például mondok példát. Adultcake nevű bsc token 70 ezer dolláros market cap volt de a devek elkűrták vagy simán kilopták a liquidity-t és berággolt ezt mind úgy , hogy teszik magukat, hogy magától kihalt.

Vagy ott volt példának sok más , naponta rengeteg ilyen születik, de csak 1 a tízerből jut el százmilliókig.

2021. szept. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 126/140 anonim ***** válasza:

meg aztán ha beshillezek egy low cap gemet és berággol, akkor ki lesz a hibás a te pénzedért?

És ha csinál egy 10,000-t akkor úgy sem fog senki jutalmazni . Tehát ezért nem shillez senki gyakorin ,,low cap gem-eket,,.

2021. szept. 7. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 127/140 anonim ***** válasza:
53%
Sol ada matic
2021. szept. 30. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 128/140 A kérdező kommentje:

Az Algorandon lett egy DEX, Tinyman a neve, 3 hete indult. Elég gettó, incentive tokenje sincs még, de pár napja végre készült hozzá egy szintén primitív grafikonos app, a Tinychart. Ez épp elég volt ahhoz hogy elkezdjenek mozgolódni a belek. Hamarosan várom a robbanást.

Kezdésnek Algodoggot vegyetek mielőtt ruggolják. Az első nap után hetekig 1000 algo volt az LP-ben, azt nem ruggolták, most újabb 4x után 2000, még mindig nem, sztem 10000 alatt nem fogják, de az még mindig 25x-re van.

2021. okt. 30. 00:55
 129/140 anonim ***** válasza:
Vegyetek magasam oket majd panikban adjatok el negyed aroj 🙂
2021. okt. 30. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 130/140 anonim ***** válasza:
Ada shib sol ftm
2021. okt. 30. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!