Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogy néz ki a kriptovaluta...

Hogy néz ki a kriptovaluta portfóliód?

Figyelt kérdés

Elegem van, hogy már 5 éve folyamatosan hülyének érzem magam, hogy nem szálltam be előbb. Természetesen most is azt érzem, hogy már késő, de mivel végig azt hittem, és sose volt az, eldöntöttem, hogy veszek 3 millió forint értékben kriptovalutát. Aztán lássuk mi lesz belőle.

Rászántam a témára egy munkanapot, elolvastam jópár cikket, hogy legalább minimálisan képben legyek.

A két nagy szereplő a Bitcoin és az Ethereum, de mindkettőnek megvannak a maguk problémái, pl. irgalmatlan utalási költségek és várakozási idő. Az Ethereum esetében erre készülőben van valami megoldás, a Bitcoin viszont olyan, amilyen. De a lényeg az, hogy egyik sem tökéletes technológia, és folyamatosan jönnek új versenyzők, amelyek vagy egy konkrét alkalmazási területre fókuszálnak, vagy az alapfunkciókat próbálják jobban csinálni. Köztük néhány ígéretes projekt, és rengeteg hulladék. Ezek az altcoinok/shitcoinok.


A 3 milliót úgy akarom felosztani, hogy a fele Bitcoin/ETH, a másik fele meg rizikós altcoin, de ezeket nem ismerem, ezért vagyok kíváncsi, hogy akinek vannak kriptó befektetései, miket tartanak. Altcoinból szívesen vennék 5-10 félét, egyenként olyan 100-200e forint értékben, hátha pont beletrafálok abba, ami 5 év múlva nő óriássá.

Aztán ha az egész elúszik, ez van, de legalább nem érzem azt többé, hogy meg se próbáltam.



2021. ápr. 14. 16:07
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/140 anonim ***** válasza:

"BSC-n a BOG bevált"


szívesen ;)

2021. máj. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/140 A kérdező kommentje:

Na, a beavatási szertartás asszem megvolt. Azt a betyár büdös ... mindenit. Ez tényleg nem gyenge idegzetűeknek való!

Most hogy így visszaolvasom a nyitó posztomat "elegem van, hogy már 5 éve folyamatosan hülyének érzem magam, hogy nem szálltam be előbb" igazán várhattam volna még egy kicsit :DDD De ez van, lássuk mit hoz a jövő

2021. máj. 19. 16:18
 53/140 anonim ***** válasza:
100%
Ezért írtam a 11-es, 12-es hozzászólásomban, hogy így a bikapiac végefelé érdemes óvatosabban beszállni.
2021. máj. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/140 anonim ***** válasza:
100%

Ma ebédidőben lett volna az ideális beszállás. :D

De szeptember környékén lesz növekedés. Én is vásároltam még BTC-t meg Thetát. Safemars is lement, abból is vettem a napokba.

2021. máj. 19. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/140 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell befosni. Fuggetlenul attol. H bika piac e vagy nem lehet penzt csinalni. Csak nem. A kutyacoinokba meg 'safe' coinokba kell fektetni innentol kezdve hanem solid projectekbe
2021. máj. 19. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/140 anonim ***** válasza:
100%
Remélem azért valamennyit pórázra raktál a tetején :) De nincs ennek itt vége, nyugalom. Magam részéről a bog holdingomat majdnem megkétszereztem ma úgy, hogy a bnb-m ugyanannyi maradt. El kell engedni az érzelmi oldalt, ne gondolj bele hogy mit vehettél volna abból a pénzből amit elbuksz, ezek csak pontok egy internetes játékban. Az a lényeg, hogy valaki biztosan forwardolja minden tx-edet a tg-re unirocketről ;P
2021. máj. 19. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/140 anonim ***** válasza:
53%
#55, a Safe meg kutyacoinnal 30-40x pénzt lehetett keresni. Körültekintően nem hülyeség, 100-200$ beleraksz, az nem sok pénz. Nagyobb eséllyel jön be, mint a tipp mix. Safemoon/mars mehet még feljebb, a Doget meg Elon tolni fogja, mert érdeke fűződik hozzá.
2021. máj. 19. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/140 anonim ***** válasza:
100%

utolsó! Te magad is azt írtad, lehetETT!!!! tehát ez már a múlté. Én is láttam, hogy nem 30-40x de akár 100,500x-at is leheTETT. de ezt nem jelenti azt, hogy ma érdemes lehet egy shitcoinba nyomni jelentős összeget.


az első veréb fogja meg a kukacot.

2021. máj. 19. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/140 anonim ***** válasza:

egyes DeFi projektek akiknek ismert az alkotója nem pumpoltak max pár x-et .na ezek fognak a legjobban a közel jövőben.


a kutyák meg a safe jupiterek meg addig maranak meg amig a tartói be nem pánikolnak.

2021. máj. 19. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/140 anonim ***** válasza:
100%
A JINDOGE is sok embert segített meg20x-ozni a vagyonát aki az első percekben lépett be majd 40 perc után kiszállt. Igen ám ,csak a mese mese móka addig tartott amíg le nem húzták a rolót (rugged ) lol
2021. máj. 19. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!