Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Miért ilyen piszok drága minden?

Miért ilyen piszok drága minden?

Figyelt kérdés

Miért vannak a fizetés mértékéhez képest ennyire nagy árak?

Már gyomorideggel megyek a boltba, benzinkútra, bankba, autószerelőhöz stb.


2 nyomorult ajtót akartam kicseréltetni aztán lassan félmilliónál járt a kalkulálás....


De napestig sorolhatnám.


2021. júl. 28. 05:37
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
20%
Én ezt nem vettem észre. Túl keveset keresel, valszeg az a gond.
2021. júl. 28. 05:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 A kérdező kommentje:
Nyilván a fizetéshez képest érzek mindent drágának, de ez nem változtat a tényen. Szerintem mások is így érezhetik.
2021. júl. 28. 05:46
 3/32 anonim ***** válasza:
18%
Persze, mások meg nem...
2021. júl. 28. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
15%

1 mert keveset keresel

2 mert az epitoanyagok arai az egekbe vannak

2021. júl. 28. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
58%
A forint nagyon gyenge a többi valutahoz képest, és ez minden termék árára hatással van.
2021. júl. 28. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
77%
Az adók túl magasak. A bér mellé majdnem még annyit fizet a céged az államnak. Aztán ott a világrekord áfa, amit az adózott jövedelmedből fizetsz. Így minden forint béremelés triplán jelenik meg az árakban. Rendbe kéne tenni az adókat, meg bevezetni az eurót, minden rendben lenne.
2021. júl. 28. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
95%
Az árak minden területen nagyjából megegyeznek a németországi árakkal, csak a fizetések nem.
2021. júl. 28. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
44%

Na kezdődik megint....😂😂😂😂


Kérdező, vegyél kézbe egy közgazdaságtan tankönyvet....

2021. júl. 28. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
48%

"Az árak minden területen nagyjából megegyeznek a németországi árakkal"


Hazudsz 😂



[link]

2021. júl. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
66%
@9 Igen és Berlin még relatíve olcsó is német viszonylatban. Az a baj, hogy az egységsugarú gyakorizó abból következtet azonos árakra, hogy mennyi a boltban a tampon meg a csillagtök, miközben nem nézi az ingatlanárakat, a szolgáltatások árait és mást sem, csak azt, hogy az élelmiszer óccsó. Ez mondjuk valóban igaz és az sem letagadandó, hogy Németországban jelentősen magasabb az életszínvonal, de hogy azonos árak lennének, az elég jó vicc.
2021. júl. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!