Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Vajon ez real lehet vagy...

Vajon ez real lehet vagy valami átverés? (Telegram penzfizető good bot)

Figyelt kérdés

Az instagram a storymba feldobott egy reklámot, hogy videok nezesevel lehet keresni penzt, ranyomtam a linkre a telegramra irányitott, es ott megneztem par videot es azt irta az egyenleg 5100 forint, de viszont ahhoz, hogy lekérjem az összeget, megkell adnom a bankártya adataimat, amit nem tettem meg.

@GoodHUceorls_bot [link]

Ez a link, csak telegrammon lehet megnyitni, valaki megnézné


2023. máj. 26. 17:16
1 2 3 4 5
 21/41 anonim ***** válasza:
100%

#20

Erről van szó. Orosz meg ukrán szélhámosoktól mi mást vártál?

2023. júl. 4. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/41 007ügynök válasza:
100%
Én használom, és a számla adataid klri, számlaszám meg iban szám, kb 3 nap múlva fizettek nekem. Meg is lepődtem.
2023. júl. 17. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is feldobta tegnap az instagram a reklámot, nézzek meg 100 reklámot és kapok 75 ezer forintot. Beetetésnek meg ott pörgött a háttérben egy bankjegykiadó automata és egy tag éppen kivett pár ötezrest belőle, mutatta a kamerába.

Szóval csináld csak nyugodtan, ha te megbízol orosz, ukrán hackerekben és szélhámosokban.

Minden nagy lehúzás a beetetéssel kezdődik, előbb kapsz egy kis aprót, hogy utána önként adjál nekik egy halom lóvét a sajátodból, vagy ha nem adsz önként, akkor lekopasztják a számládat.

2023. júl. 17. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim válasza:
100%
Végül valakit kifizettek?
2023. júl. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
100%
Gondolj már bele, ha ez igaz lenne, hogy 100 reklám megnézéséért fizetnének 70 ezret, akkor mindenki éjjel-nappal csak reklámokat nézne, nem? Nem logikus?
2023. júl. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 anonim válasza:
IBAN-szám, BIC-kód, név, mást nem kér és rendesen fizettek eddig. Igaz, van egy napi limit, amit kifizet, de ha szánsz rá napi fél órát, akkor havonta egy százezret össze tudsz hozni belőle. Azért, az is "ingyen pénz" :))
2023. aug. 14. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/41 anonim ***** válasza:

"de ha szánsz rá napi fél órát, akkor havonta egy százezret össze tudsz hozni belőle. Azért, az is "ingyen pénz" :))"

Ha ez így lenne, minden közmunkás ezt csinálná. 😂😂

2023. aug. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 anonim válasza:
100%
Nehogy azt hidd, hogy ezt csinálnák!:) Erre időt is kellene szánjanak, és várni is kell a pénzre, nem azonnal van a kezében senkinek. Szerinted, hányan vannak, akiknek csak az a pénz, amit azonnal a kezükben látnak és azonnal el is költik a semmire, utána meg csak a markukat tartják megint? :)
2023. aug. 18. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/41 anonim ***** válasza:
A közmunkások havonta 1x kapnak 77 ezret, utalva.
2023. aug. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/41 A kérdező kommentje:
Lehetseges, hogy mindenki ugy van vele hogy atveres, de azert 1-2 kivetel mindig akadhat, egyebkent akit kifizettek, revolutod volt? Meg az erdekelne, hogy biztos erre az oldalra mentel e fel, nem valami masik, meg az is, hogy a videok nagy resze amit neztel, fokent ilyen ribi szerusegekbol allt?
2023. aug. 18. 15:18
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!