Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Tényleg ilyen rossz a helyzet?

Tényleg ilyen rossz a helyzet?

Figyelt kérdés
Ma kb a 15. mikor lesz a csaladipotlek utalása kérdést olvasom. Tényleg ilyen rossz a helyzet, hogy az a kis összeg ennyit jelentsen, hogy nem mindegy, hogy ezen a heten vagy a jövő heten érkezik?
2012. okt. 27. 11:17
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha mindenki csak akkor szülne, ha megfelelőek az anyagi feltételei, akkor mindenki 40 felett szülne, vagy csak a felső tízezernek lennének gyerekei.Mondom ezt 38 évesen és gyerektelenül...
2012. okt. 27. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Na de a megfelelő körülmények között is van különbség.
2012. okt. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Flector 67 ***** válasza:
Hát az biztos. De azért ne jussunk már el arra a szintre, hogy luxus legyen a gyerekvállalás. Mondjuk azt a családot, ahol 5-6 gyerek van két minimálbéresre az nem sajnálom, ott tényleg gondolkodni kellett volna.
2012. okt. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
44%
Nem azt mondom, hogy luxuskörülmények kell meglenni egy gyerekhez, de azért két minimálbéresnek még nem ajánlható nyugodt szívvel a gyermekvállalás. Két, kb. átlagfizetéssel rendelkező embernek már lehet gyereke, mert nagyobb eséllyel gond nélkül felneveli, mint két minimálbéres. Mellesleg a gyermeknek is jobb, ha jó példa van előtte, mintha egész életében csak azt hallgatná a szüleitől hogy milyen mocskosak a gazdagok, meg ne tanulj tovább, stb. Egy prolinak, nagyobb eséllyel a gyermekei sem viszik sokkal többre a minimálbérnél.(Persze ez erősen függ a szülőktől is.)
2012. okt. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 Flector 67 ***** válasza:
100%

Kedves Utolsó!


Mint írtam én rezidensként nettó 90e-t kerestem. A feleségem is. Szakorvosként 120-at kerestem volna. Persze szerencsére nem kórházi melóban most jól keresek.

A hozzám hasonló semmirekellő buta orvosoknak mit tanácsolnál? Mikor vállalak gyereket? 35 évesen? Meg fogom élni mire felnő?

2012. okt. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/36 anonim ***** válasza:
62%

"" "Vagyis aki keveset keres mondjon le örökre az anyaságról???


Hát nem!"


Oké, akkor ne mondj le róla, de ne is szaladj az államhoz hogy segítsen ki, mert felelőtlen módon gyereket vállaltál a semmire. Ja, és ne ajvékolj állandóan arról, hogy milyen nehéz megélni ""


Hát az államnak nem érdeke a magyarság fennmaradása??? Miért ne mehetne szegény az államhoz segítségért??

Igenis menjenek szegények, és verjék az asztalt segítségért, mert katasztrófa a helyzet magyarországon!!!

És max tiszteletem minden szegény gyermeket nevelő szülőnek,és kitartás nekik!!!

2012. okt. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
25%

Miért ne érnéd meg? Engem anyu 35. évesen szült és teljesen egészséges és semmi baj ezzel.

25N

2012. okt. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 Flector 67 ***** válasza:
79%
Mert nem mindenki éri meg. Ezt előre nem lehet tudni.
2012. okt. 27. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
19%
Jaj jól van persze nagyon sokan nem érik meg a 10.-dik szülinapjukat sem.
2012. okt. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 Flector 67 ***** válasza:
82%
Ja, ok. Szerinted normális, hogy valaki 35-40 évesen szül. Szerintem meg nem. Ahogy az sem, hogy sok hozzászóló szerint luxusnak számít a gyerek. Bár ebben az országban nem lepődöm meg ezen a hozzáálláson.
2012. okt. 27. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!