Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha van egy plusz felesleges...

Ha van egy plusz felesleges lakásom Pesten, azt érdemesebb eladni (a pénzt befektetni bankban), vagy inkább megtartani és kiadni?

Figyelt kérdés

Nem vagyok tapasztalt albérlet kiadásban, fiatal vagyok, örököltem, családom nincs, egyedül élek, lány vagyok. Jó lenne a pénz, de nem tudom melyik lehetőség éri meg jobban.


Bocs, hogy itt írtam ki a kérdést, de itt vannak legtöbben, máshol nem jönne válassz!



2013. febr. 1. 11:00
1 2 3
 21/27 Flector 67 ***** válasza:

Tényleg nem vagyok célszemély.

De gondolom téged tuti megkerestek onnan tudsz róla. Azért majd írj Buffet-nek is. Ne taknyoljon a kis 20-40%-os hozamaival.

2013. febr. 1. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Én csóró vagyok ... ezekhez mindenképpen. Nem megkerestek, mert nekem pénz tőkém nincs ... viszont kapcsolati tőkém van :-P Én azt kamatoztatom ... ;-) Összehozok embereket ...
2013. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 Flector 67 ***** válasza:
Aha értem. Mondjuk, ahol az én befektetésem van, ott is vannak vagyonosabb emberek, de még sosem kerültek szóba ilyen magas hozamok.
2013. febr. 1. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:

Könnyebb lenne tanácsot adni,

ha tudnánk a körülbelüli értéket, amit a lakás képvisel...

2013. febr. 2. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Flector 67 ***** válasza:
Egyébként, ha egyedüli lány vagy, lehet inkább el kéne adni és nem az albérlőkkel veszekedni. Mi van, ha felhalmoz egy hatalmas számlát? Vagy nem akar kiköltözni?
2013. febr. 2. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Add ki, normális szerződéssel
2013. febr. 3. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
Nem akarod részletre eladni?
2014. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!