Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Azt hiszem ki találtam egy...

Azt hiszem ki találtam egy módszert amin még kell pontosítani de nagy valószínűséggel gyógyítja a rákot. De nincs se hozzá a elég végzettségem se eszközöm se pénzem hogy elvégezem a pontosításokat és leteszteljem, forgalomba hozam. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 00:53
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim válasza:
84%
Én tegnap az AIDS ellenszerét fedeztem fel, szóval erre én is kíváncsi lennék! Ha gondolod megpróbálhatjuk együtt, vagy esetleg csinálhatnánk egy gyógyszert, ami az AIDS-es és egyben rákos betegeket is gyógyítja, tuti üzlet!!!!
2013. aug. 7. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 A kérdező kommentje:
Én halálosan komolyan gondolom. Ez nem kimondottan az a téma amivel szívesen viccelnék.
2013. aug. 7. 01:50
 3/66 anonim válasza:
84%
fű mi?
2013. aug. 7. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 A kérdező kommentje:

Nem de a jó kedvre azt mondják hogy jó hatással van az egészségre és mivel a rák halálos így rosszul nem nagyon sülhetne el.

De meg köszönném ha végre lenne egy értelmesebb hozászolása is.

2013. aug. 7. 04:15
 5/66 anonim ***** válasza:
100%
Te a végzettséged meg az eszed alapján örülj, ha elmehetsz takarítónak a Tescóba.
2013. aug. 7. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg valami hasznos munkán nm gondolkodnál? Gondolom nem, mert "dógózni" nem akarsz!
2013. aug. 7. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
100%

Kezdésnek beszélj erről a háziorvosoddal.

Szerintem a te módszered már nála el fog bukni, mert annyira használhatatlan.

2013. aug. 7. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
100%
Keresd fel a Stand Up comedyseket, majd ők tesztelik neked ingyen!
2013. aug. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
100%

Én egy olyan módszert találtam a múlt héten, ami visszahozza a halottakat. Vasárnap ki is próbáltam, és megkérdeztem a Szentgyörgyi Berti bácsit, hogy szerinte működhet-e, de azt mondta, hogy nem tudja biztosan, kérdezzük meg Hippokratészt. Másnapra összehoztam őket, összeültünk mi hárman, nagy koponyák, de rájöttünk, hogy nincs elég pénzünk, hogy teszteljük, valóban működik-e a dolog. Most áll a dolog.


Szólj, ha neked sikerül megoldást találnod, minket is érdekelne!

2013. aug. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 anonim ***** válasza:
100%

El kell végezned az orvosi egyetemet, utána kutatóorvosnak menni. (lehet egyből, az nem szakorvos) Kutatni kb 10-15 évet valamelyik nagyobb név alatt, hogy legyél valaki. Folyamatosan pályázni pénzért a saját kutatásodra. Ha mindenki kihalt feletted, talán indíthatsz is saját kutatást. (már ha kaptál rá pénzt) Kutatni azt is 10 évet. Ha minden kutatás bejött el kell kezdeni a gyógyszer forgalomba hozatalát, az is 10 év. Mindent összeadva 50-60 év kemény munkával el lehet érni.


Egyszerűbb ha leterítesz egy lepedőt a nyugatiban, kirakod a portékádat és kiírod: Gyógyiccsa a rákot! 100Ft.

2013. aug. 7. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!