Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Azt hiszem ki találtam egy...

Azt hiszem ki találtam egy módszert amin még kell pontosítani de nagy valószínűséggel gyógyítja a rákot. De nincs se hozzá a elég végzettségem se eszközöm se pénzem hogy elvégezem a pontosításokat és leteszteljem, forgalomba hozam. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 00:53
1 2 3 4 5 6 7
 51/66 anonim ***** válasza:
nem kell csodát várni, nyilván valamelyik mlm-nek álcázott pilótajátékról van szó. sztem a kyani...
2013. szept. 14. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/66 anonim ***** válasza:

Jó eséllyel azért kapott táplálékkiegészítő besorolást a "csodaszer", mert nem sikerült bizonyítani a gyógyhatását. Valamiért nem csodálkozom ezen a tényen...


U.i.: Nem "orvostanonc" vagyok, hanem végzett orvos.

2013. szept. 15. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/66 anonim válasza:
24%

Nem védeni akarom az eddigieket csak meg említem hogy ha minden ember úgy állna a dolgokhoz hogy "ááá ezt eddig még senkinek se sikerült akkor lehetetlen is meg se próbálom" és hasonló féleképen akkor leragadtunk volna az ősemberek szintjén még.

Nem azt mondom hogy vakon kell hinni az ilyenekben hanem úgy hozzá állni hogy lehet egy cseppnyi esély is arra hogy igaza van és akkor kiderülhet hogy baker tényleg igaza van vagy hogy hülyeségeket beszélsz ezért meg ezért.


Az orvosoknak meg főleg meg kéne vizsgálniuk minden lehetőséget amikor van esély arra hogy több embert gyógyítsanak és mentsenek meg. Mert ha nem teszik akkor részben felelősek azok az emberek haláláért akiket meg lehetett volna talán menteni azzal. Főleg mivel a gyógyítás és nem a fizetett tömeg mészárlás lenne a cél.

Ha nem cselekedsz mikor 1% esélyed is van arra hogy legalább 1 ember életét meg mentsd gyilkos vagy. Mint embernek kötelességed segíteni ha alkalmad van rá.

2013. szept. 15. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/66 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ezen az alapon küldjünk el minden rákbeteget imádkozni, hátha isten megsegíti. Amelyik orvos nem küldi a beteget, csak mert ő maga nem hívő, az potenciális gyilkos, börtönbe vele... Nem? Menjél már!


Az orvos (pénzért) kizárólag tudományosan bizonyított módszerek alapján gyógyítson...

2013. szept. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/66 anonim ***** válasza:
100%

# 53/


Itt senki nem vetette el a csodaszer hatékonyságát. Amint megjelent ez a félőrült az volt az első kérdése az orvos kollégának, hogy asszongya idézem:


"Milyen BIZONYÍTÉKOK támasztják alá hatásosságát?

Milyen daganatfajtáknál és milyen stádiumban alkalmazták?

Milyen mostani terápiás protokollal vetették össze a hatékonyságát?

Mi a feltételezett hatásmód?

Gyártja vagy forgalmazza bármilyen gyógyszergyár? Van olyan ország, ahol törzskönyvezve van? Ha nem, miért nem?"


Erre mi volt az árusító kolléga válasza? A nagy büdös semmi. Annyi, hogy mindenki hülye aki nem hiszi el neki "bemondásra", hogy ez így mindent gyógyít, aludni sem kell ha szeded és amúgy fillérekbe kerül. Egyetlen egy kézzel fogható tény derült ki: Még pedig az, hogy Ő ÁRULJA. Ennyi. Ne haragudjon a világ, ha ettől teljesen hiteltelenné válik valaki, hogy kezében van a világot megváltó csodaszer, de se a nevét, se a hatóanyagát, se a hatásmechanizmusát, sem azt, hogy mit gyógyít nem árulja el, csak azt, hogy nála lehet kapni és "olcsó". Ez az igazi kuruzslás, ködösítés és palimadár keresés. Legszánalmasabb dolog, mikor pénzt próbálnak kisajtolni reménytelen helyzetben lévő, rettegő beteg emberekből. Gyomorforgató.


Ez messze nem egyenlő azzal, hogy nem vette volna az orvos kolléga figyelembe, mint lehetséges gyógymódot. Csak sajnos erről épp ordít, hogy kamu, még a jolly joker "kormány és gyógyszergyár összeesküvés" is bele van szőve a történetbe, amitől aztán csak úgy zabálják a félkegyelműek...

2013. szept. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/66 anonim ***** válasza:
75%

"Legszánalmasabb dolog, mikor pénzt próbálnak kisajtolni reménytelen helyzetben lévő, rettegő beteg emberekből. Gyomorforgató. "


A még szomorúbb meg az, amikor az árusító droidok a pilótajáték alján el is hiszik a nekik mesélt sztorikat. Hogyaszongya orvosok is ajánlják, orvosok is benn vannak, hogy nobel díj, hogy természet, hogy különleges stb. A pénz ígérete elvakítja őket, és mindent benyalnak. Szóval az emberi hiszékenység, kapzsiság, lustaság és butaság talán még szomorúbb. De csak mert szélesebb körű jelenség sajnos.

2013. szept. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/66 anonim ***** válasza:
0%

Látom senki sem tud olvasni, mert már írtam, hogy nem szabad itt reklámozni, mert bannolnak... De nem probléma. Megszoktam, hogy senki nem olvas utána semminek, csak felszínes tudással okoskodik...


Mindenre van tudományos leírás és bizonyíték, nem probléma!!!


És nem azt írtam, hogy nem kell aludni, csak speciel Én fele annyit alszok azóta. Szeretem mikor mindent felnagyítanak... Táplálékkiegészítő azért lett, mert "csodaszer" kategória speciel nincs... Gyógyszernek meg nem gyógyszer. Ez nem a tünetet kezeli, hanem az okot...

2013. szept. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/66 anonim ***** válasza:
61%

Ha nem a tünetet kezeli, hanem az okot, akkor ez csakis valami génterápiás dolog lehet, mivel az közismert, hogy a daganatos megbetegedéseket a sejtciklust szabályozó gének zavarai okozzák (tumorszupresszor gének kiesése, onkogének aktivációja stb).

Márpedig, ha valami az okot kezeli, akkor az bizony a fenti folyamatra hat... El se tudom képzelni, hogy micsoda táplálékkiegészítő lehet ez.


"Gyógyszernek meg nem gyógyszer. Ez nem a tünetet kezeli, hanem az okot..."

Ezt most úgy érted, hogy gyógyszerek csak tüneti szerek lehetnek? Ez esetben akkor miért lehet gyógyszernek hívni az antibiotikumokat, melyek a bakteriális fertőzések okát (magát a kórokozót) szüntetik meg?


Továbbá, ha a hatóanyagot nevezed meg, az nem reklám. Például az antibiotikumoknál maradva, a penicillin egy hatóanyag, de 20féle márkanéven elérhető, így az említése nem számít reklámnak.

Vagy például a máriatövis kapszula említése se számít reklámnak, mivel ebből is többféle márka van.


Szóval, várom a hatóanyag nevét (nem reklám) és a hatást alátámasztó tudományos cikkeket!


Továbbá, ha ilyen erős állításokat teszel, hogy:

"már sok embert meggyógyított [a rákból] hónapokon belül"


"8 éve feltalálták a rák ellenszerét. MO-on olyan 5-6 éve már piacra dobták amivel gyógyítani lehet, függetlenül attól áttétes-e. És nem csak rákot gyógyít..."


akkor ezeket BIZONYÍTANOD KELL!

Itt egy példa, hogy mekkora bírságot adnak akkor, ha nincsenek bizonyítékaid:

[link]


Arról nem is szólva, hogy egy másik kérdésbe ezek mellé még ezt is beírtad:

"A kemoterápiát még csak véletlenül se válassza senki!!!!!!"

"Egyébként már 5-6 éve MO-ra is piacra került az a szer amivel ténylegesen is gyógyítani lehet. Nem csak a rákot, de a leukémiát és még rengeteg mást is... Még csak nem is drága..."


A fentebbi mondatoddal konkrétan szakorvosok terápiás ajánlásairól próbálod lebeszélni a kérdés olvasóit és másik terápiás alternatívát ajánlsz, ellenszolgáltatásért. Ezt már sok bíró tekintheti "orvosi gyakorlat körébe tartozó tevékenységnek", márpedig:

Btk. 187. § (1) Aki ellenszolgáltatásért vagy rendszeresen az orvosi gyakorlat körébe tartozó tevékenységet jogosulatlanul fejt ki, vétség miatt egy évig terjedő szabadságvesztéssel büntetendő.


Szóval, vékony jégen táncolsz!

Utoljára kérdezem: HOL VANNAK A BIZONYÍTÉKOK? Ezek hiányában több törvényszegésnek is felmerül a gyanúja.

2013. szept. 15. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/66 anonim ***** válasza:

Nem génterápiás. Már kaptam figyelmeztetést, hogy ne reklámozzak, mert megsértem a gyakorikerdések.hu szabályzatát. Ezért is nem reklámozom, és csak privátba válaszolok a NORMÁLIS embereknek, akik segítségre szorulnak. Még pereljél is be...


Csak kis milliószor írtam, hogy csak privátba válaszolok, de még mindíg nem tudsz olvasni. Ez volt az utolsó kommentem!!!

2013. szept. 15. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/66 anonim ***** válasza:
75%

" nem szabad itt reklámozni, mert bannolnak..."


Bullshit. Az, hogy leírod egy termék nevét vagy hatóanyagát nem reklám semmilyen szinten. Engem sem bannolnak, bannolhatnak azért, mert leírom, hogy ha fáj a fejed vegyél be egy aszpirint!

Ellenben az, hogy kijelented, hogy TE ÁRULOD - na az pont, hogy reklám.


"Mindenre van tudományos leírás és bizonyíték, nem probléma!!! "


Hol is? Mert ezt eddig kiválóan titkoltad.


"És nem azt írtam, hogy nem kell aludni, csak speciel Én fele annyit alszok azóta. "

Ja, csak azt, hogy - had idézzelek: "Elképesztő hatása van. Én speciel ha 12 órába megyek dolgozni, előtte bőven elég a 4 óra alvás és másnap teljesen fitt vagyok... " Ez kb. azt jelenti, hogy állításod szerint a szer 50%-al csökkenti a szükséges alvásidőt intenzív igénybevétel mellett. Na most akkor hogy is van ez?


"Táplálékkiegészítő azért lett, mert "csodaszer" kategória speciel nincs... "

Magyarul semmiféle tudományosan elfogadott bizonyíték nincs a hatásmechanizmusára nézve, úgy érted. Mert ha lenne akkor minden további nélkül gyógyszernek minősítették volna.


"Gyógyszernek meg nem gyógyszer. Ez nem a tünetet kezeli, hanem az okot..."

Ekkora bullshitet viszont már régen nem olvastam :) Komolyan. Egyezzünk meg benne, hogy mondjuk a Maxipime egy gyógyszer. Szerinted az, mint antibiotikum az okot vagy a tünetet kezeli?


" Ez volt az utolsó kommentem!!!"


Rettentő szomorúak vagyunk, most már soha nem tudjuk meg, mi ez a világmegváltó csodaszer....

2013. szept. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!