Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Azt hiszem ki találtam egy...

Azt hiszem ki találtam egy módszert amin még kell pontosítani de nagy valószínűséggel gyógyítja a rákot. De nincs se hozzá a elég végzettségem se eszközöm se pénzem hogy elvégezem a pontosításokat és leteszteljem, forgalomba hozam. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 00:53
1 2 3 4 5 6 7
 11/66 anonim ***** válasza:
100%

Biztos, hogy nem találtad fel a "rák" ellenszerét, mivel maga a "rák" nem egy konkrét betegség. Vannak szolid tumorok, vérképzőszervi tumorok és rengeteg sejtféleségből kiindulhat (pl. a "pajzsmirigyrák" is lehet papilláris, folliculáris, C-sejtes, anaplasticus), mindegyik másképp reagál bizonyos kezelésekre. Arról nem is szólva, hogy kismillió genetikai eltérés állhat a háttérben. Vagyis kizárt, hogy 1 hatóanyag az összeset gyógyítsa. Maximum azt lehetne elképzelni, hogy egy módszert találtál ki, de pl egy génterápiás vektornál is mindig módosítani kellene a bejuttatott gént ill. a vektor burkát.


Nem is részletezem tovább, mert úgysem lehet téged meggyőzni, mivel ez a doxazmák jellegzetessége. A többi elképzelésedről nem írtál, de a 2 legvalószínűbb tippem:

1. mániás pszichózis

2. paranoia inventoros téveszmékkel

2013. aug. 7. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/66 Linkoln ***** válasza:
100%

Gyógyszer? Rák? Ellenszer?

Nem akarlak bántani, de miért vagy meglepődve hogy mindenki hülyének néz?

Ha furán hangzik a kérdés akkor hülyének nézik az embert sajnos.

Válasz részre:

Te nem tesztelhetnéd, nem csinálhatnál semmit egy gyógyszerrel pénz nélkül.

Pénzért viszont bármit megtehetsz.

A gyógyszer téma kényes dolog. Nagyon nehezen engedik forglomba hozni a gyógyszereket.

Egy pár milliárdba is belefájhat egy gyógyszer a kitalálástól a piacra dobásig.

Viszont, több száz milliárdért is eltudnád adni az ötletet, mások kézséggel forgalomba hoznák és agyonra keresnék magukat vele.

Neked se fájna a pénzügyeken a fejed.


Saját véleményről:

Osztom a többiekét, sajnos, hülyének nézlek.

Azt feltételezem hogy halvány lila fogalmad sincs arról hogy mi az a rák. És ha lenne is, halvány lila fogalmad sem lenne arról hogy mit lehet kezdeni vele.

2013. aug. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/66 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne, mi az a módszer, ha nem is pontos leírás, csak kb. miből áll? Gyógyszer? Valamilyen terápia?
2013. aug. 7. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/66 A kérdező kommentje:
Akik hülyének néznek azoknak üzenem hogy ha nem magukból indulnának ki azaz egy kavics is okosabb náluk akkor talán ők is jutnának valahova. Nem egy nap alatt jutottam ide és nem csak az iskolában lehet tanulni rendesen utána néztem mindenek és sok időm ment rá csak a fizetett kutatók amennyiben meg találnák azt amiért fizetik őket oda lenne lényegében a munkájuk ezért nem nagyon sietnek elérni azt csak elvannak és kapják a fizut.
2013. aug. 7. 14:41
 15/66 anonim ***** válasza:
100%

Fura elgondolás, hogy egy kutatóorvos azért nem akarja felfedezni a rák ellenszerét - sőt, már lehet fel is fedezte, csak titkolja - mert akkor véget ér a munkája és nem kap több fizetést. Kinek kell az elismerés, a Nobel díj, milliók megmentése? Ezt komolyan gondoltad?


Én kérdeztem, hogy mégis, kb. hogyan hat? Nem akarom ellopni, nyilván ha valóban megvan akkor azt egy nagyon összetett dolog lehet, csak annyira lennék kíváncsi, hogy például ez egy gyógyszer-e, ami pl. a sejtek anyagcseréjére hat, olyan kezelés, mint a kemoterápia, vagy teljesen más?

2013. aug. 7. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/66 anonim ***** válasza:
100%

"a fizetett kutatók amennyiben meg találnák azt amiért fizetik őket oda lenne lényegében a munkájuk ezért nem nagyon sietnek elérni azt csak elvannak és kapják a fizut."


Elég fura világban élsz, az biztos. Még mindig a lepedős módszert javaslom.

2013. aug. 7. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/66 A kérdező kommentje:

Kicsit túlzás volt a meg fogalmazás de az lényegtelen. Nem kimondottan tartok nagyra olyanokat akik azt a módszert vizsgálják ami nekem még 13 éves korom előtt eszembe jutott de már akkor is volt elég eszem ahhoz hogy észre vegyem annak a módszernek a veszélyeit.

Amúgy meg abból indulsz ki hogy hülye vagyok de mi van ha valójában Stephen Hawking vagyok és elkezdtem biolódiával foglalkozni vagy egy hasonló kaliberű elme ??

2013. aug. 7. 17:09
 18/66 Linkoln ***** válasza:

EEh. Ez a kutatós érv, nem igazán érv nekem.

Ha kutató lennék, és fizetnének hogy kutassak, és én lennék az aki megtalálja az "ellenszert" nem a Jóska, akkor tuti hogy szemrebbenés nélkül a frász jönne rám, el ne lopják az ötletet, ki ne nyírjanak, stb. Eladnám az ötletet pár milliárdért és én lennék a világ talán legelismertebb kutatója. Szerintem, nem jáccanám a hülyét hogy nem találom a szert, főleg mikor fenyegetnek hogy hülyék vagyunk, pénzkidobás vagyunk, és nincs többé szponzor. Akkor azért csak előrukkolnék a titkolt hihetetlen hírrel.

2013. aug. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/66 anonim ***** válasza:
100%
Igen, csak Hawking végigment a tanulmányokon, mindent megértett, amit előtte felfedeztek, feltaláltak, és hozzátett a brilliáns elméjével. Te pedig ülsz a ganédomb mellett, mindenféle tanulmány nélkül lehülyézel mindenkit, aki ennek szenteli az életét, és kinyilvánítod, hogy nálad az igazság. Egy kicsit más.
2013. aug. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/66 Linkoln ***** válasza:
100%

Én nem mondtam hogy hülye vagy. Szólás szabadság van, de mások érzelmeire károsan hatni azért nem lehet. Én csak a kérdések alapján, az egyént aki ilyet ír nézem hülyének. Nem sugall róla a Stewen Hawking feeling.

Tényleg nem bántani akarlak. Csak a rák nem picikét összetett dolog. Nem picit van A-Z típusa, és azon belül is pár millió. Nincs is két egyforma rák szerintem. Többnyire mutáció. Egy elkorcsosult sejt. Egy génhibás sejt. Károsodott DNS-ű sejt. Akárhogy károsodhat. Szinte napi szinten károsodnak el sejtek. Minden nap rákos sejt képződhet. Annyi féle van hogy ember nem tudja elképzelni. A legtöbb életképtelen. Ami meg nem, az úgymond rák lesz. De hogy éppen milyen. Sok rákos sejt 1000000x életképesebb mint a körötte levő egézségesek. Nem lehet csak úgy kiírtani.

2013. aug. 7. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!