Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Azt hiszem ki találtam egy...

Azt hiszem ki találtam egy módszert amin még kell pontosítani de nagy valószínűséggel gyógyítja a rákot. De nincs se hozzá a elég végzettségem se eszközöm se pénzem hogy elvégezem a pontosításokat és leteszteljem, forgalomba hozam. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 00:53
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:

Fingod nincs a biokémiához, de mégis feltaláltad a "RÁK" ellenszerét.


Apám, te nagyon tudsz!


Kicsit a klasszikus idézet jutott az eszembe:

"Értem én, hogy villanymotor, de mi hajcsa?!"

2013. aug. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:

4-5 év?!


Biosz Bsc (3év) + molekuláris biosz vagy hasonló Msc (2év) + PhD (minimum 3 év)= 8 év

Vagy 6 év orvosi + minimum 3 év Phd = 9 év


Elárulnád a korod, mert most már az is felmerült bennem, hogy nem egy (hypo)mániás felnőttel, hanem egy dackorszakát élő kamasszal van dolga a válaszolóknak.

2013. aug. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:

Azt nem mondtam hogy egyáltalán nem értek a biokémiához. Az iskolai végzettségem pedig lényegtelen mert ott nem tanítanak elég magas szinten az egyetemeknek pedig más szakából kiindulva írtam a 4-5 évet.


UT.: Ez volt az utolsó írásom.

2013. aug. 8. 16:31
 34/66 anonim ***** válasza:

Ez volt az utolsó írásom.



hála isten...

2013. aug. 8. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:

Egyik egyetemen sincs 4-5 év, én még az 5 éveset végeztem, most a legtöbb szakon bontva van (kivéve a 6 év orvosi, jog), Bsc 3, Msc 2, plusz PhD, szakvizsga, posztgraduális képzések, de ha tényleg nagyon jó vagy, akkor már az első években felfigyelhet Rád valamelyik tanár, az egyetemi laborban folytathatod a kutatásod.

A kérdésre válaszolva - nem írtad se a korod, se a végzettséged, de mivel azt írtad, hogy "ott nem tanítanak elég magas szinten" ahol tanultál és nem vagy tisztában az egyetemi képzések hosszával, úgy gondolom, hogy nem jártál felsőoktatási intézménybe, így be tudsz jutni államilag finanszírozott helyekre, ahol (szinte) ingyen lesz lehetőséged nyomulni a módszereddel a nagyok felé, eszközökhöz hozzájutni, támogatókat szerezni.


Bár némelyik hozzászólásból ítélve talán még a normál mitózisról sincs túl sok fogalmad, találkoztam már itt elég kamukérdéssel, Te meg pont az vagy, aki semmilyen ésszerű kérdésre nem akar érdemi választ adni.

Van konkrétum, van kísérleti eredmény. De mégis nagyjából mi? Meggyógyítottad a nagymamád, a fehér egereket, elméleti leírás, kész gyógyszer, vagy valamilyen újfajta sugárterápia, fejenállás-terápia?

2013. aug. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim válasza:

Végén kiderült volna nem hipómániás hanem flow. Végül is lehetséges amugy hogy meg találta csak csekély rá az esély.

De ha belegondoltok van hogy egy felnőtt nem tud meg oldani egy problémát amit egy gyerek könnyedén mert a felnőtt túl bonyolítja vagy alapból kizár lehetőségeket. De a tudatlan gyerek átlátja. Lehet itt is ehhez hasonló volt részben.

2013. aug. 11. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim válasza:

Egyetemmel kapcsolatban meg ha tesómnak meg lesz a nyelv vizsgája akkor 3 és fél év alatt szerezi meg a diplomáját.

Ez embertől és hogy miből akar diplomázni nagyon függ.

2013. aug. 29. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
Milyen szakon? Egy orvosit, vagy akár egy 5 éves biológiát se lehet ennyi idő alatt elvégezni, esetleg könnyebb szakokat, de még ha az ember vállalja is, hogy egész nap bent ül és éjjel-nappal tanul, akkor is lesznek tárgyütközések. Meg pl. nálunk annyi egymásra épülő tárgy volt, hogy a fontos következő féléves tárgyakat fel se lehetett venni.
2013. aug. 29. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
0%

Kedves kérdező! Az a rossz hírem számodra, hogy már vagy 8 éve feltalálták a rák ellenszerét. MO-on olyan 5-6 éve már piacra dobták amivel gyógyítani lehet, függetlenül attól áttétes-e. És nem csak rákot gyógyít...


Olvasgattam milyen kommenteket kaptál, és szánalomra méltónak tartom mindazok válaszát aki ilyen durván elítél egy embert függetlenül attól, hogy abszolút nem tud semmit az adott illetőről. Pont ennek az oka, hogy 5-6 év alatt nem értük el, hogy a köztudatba bekerüljön ez a gyógymód.


Azért kíváncsi lennék rá mit találtál ki. :)

2013. szept. 12. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:

Na a következő biokémikus....


Remélem azt azért tudod, hogy "A RÁK" az nem egy betegség... Ezért nem lehet egy gyógyszerrel gyógyítani "A RÁKOT". Minden hasonló próbálkozás 100%-ban átverésre épül. De természetesen nem akarlak lebeszélni róla, vásárold csak ;)

2013. szept. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!