Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Azt hiszem ki találtam egy...

Azt hiszem ki találtam egy módszert amin még kell pontosítani de nagy valószínűséggel gyógyítja a rákot. De nincs se hozzá a elég végzettségem se eszközöm se pénzem hogy elvégezem a pontosításokat és leteszteljem, forgalomba hozam. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 00:53
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
61%
Na látom csak itt vagy, nem mentél még el, mert lepontozni visszajöttél :) Helyes, ez is csak megerősít abban, hogy igazunk volt.
2013. szept. 16. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim válasza:
100%

53


Nem azt mondom hogy kísérleti patkányoknak használjuk a betegeket. Hanem ha valahol ráakad meg alternatív megoldásra (nem ima meg ilyen vallási baromságok) hanem egy olyanra ami 1. hihetetlenek tűnik de ha utánanézne hogy hogyan is van akkor kiderülne hogy nem is annyira hihetetlen hanem meg alapozott.

2013. szept. 16. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim ***** válasza:
Én nem olvastam végig a sok hozzászólást, de... AKASSZÁTOK föl !!! Vajon hogy találhatnám meg ezt a ...
2013. szept. 16. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim válasza:
Kit akarsz fel akasztani és miért?
2013. szept. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim válasza:
Lehet hogy lemaradtam valamiről de nem vágom hogy kit és miért akarsz fel akasztani
2013. szept. 20. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim válasza:
Gyilkossági szándékkal befagyott ez. :)
2013. okt. 18. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!