Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Azt hiszem ki találtam egy...

Azt hiszem ki találtam egy módszert amin még kell pontosítani de nagy valószínűséggel gyógyítja a rákot. De nincs se hozzá a elég végzettségem se eszközöm se pénzem hogy elvégezem a pontosításokat és leteszteljem, forgalomba hozam. Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 7. 00:53
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 anonim ***** válasza:
75%

Kedves 78%-os!


Látom, egy másik, régebbi kérdéshez is beírtad az "Egészség" topikba az eget rengető baromságod,

( http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__betegsegek__4690819-.. )

sőt egyenesen lebeszélsz látatlanban mindenkit daganatfajtától függetlenül a kemoterápiáról. Csak egy példa: a típusos gyermekkori akut lymphoid leukémia (nem "csak" leukémia vagy "rák", mert ugyebár teljesen más molekuláris folyamatok állnak a háttérben, melyek a kezelésekre is másképp reagálnak) 98%-ban gyógyítható kemoterápiával.

A daganatok jó része megfelelő stádiumban szintén gyógyítható műtét ÉS kemoterápia kombinációjával. Az megint más kérdés, hogy rengeteg ember csak a végstádiumban bukkan fel a rendelőkben, amikor már tényleg csak a csodától várható gyógyulás...


Szóval, mi az a hatalmas gyógymód, amit már 8 éve feltaláltak, de az egyetemi tananyagban vagy tudományos körökben néma csend honol körülötte, és sehol se használják, emiatt emberek tízezrei halnak meg évente?

Milyen BIZONYÍTÉKOK támasztják alá hatásosságát?

Milyen daganatfajtáknál és milyen stádiumban alkalmazták?

Milyen mostani terápiás protokollal vetették össze a hatékonyságát?

Mi a feltételezett hatásmód?

Gyártja vagy forgalmazza bármilyen gyógyszergyár? Van olyan ország, ahol törzskönyvezve van? Ha nem, miért nem?


Hülye lenne bármelyik állami- vagy magánbiztosító az esetenként 10 milliósra rúgó költségeket kifizetni, ha egy egyszerű szerrel mindez elkerülhető lenne. Így éves szinten dollármilliárdokkal lehetne növelni a nyereséget, ráadásul a betegek is jól járnának...


Szóval, MI EZ A CSODASZER? Engem komolyan érdekelne.

2013. szept. 12. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/66 anonim ***** válasza:

"Látom, egy másik, régebbi kérdéshez is beírtad az "Egészség" topikba az eget rengető baromságod"


Az olyanoknak mint te vagy nem fogom leírni, mert bármit is írnék azt írnád baromság... És még csak véletlenül sem fogom rád fecsérelni az időmet. Annyit elárulok, hogy ez az egetrengető baromság már sok embert meggyógyított hónapokon belül... A normális embereknek akik nem kötekedésből írnak, azoknak privátba válaszolok!


Mint ahogy írtam pont a te fajtád miatt nem terjedt még el, ami az emberek kb. 90-95%-át teszi ki. Az embereknek ami "túl jó" az már "baromság".


Németországi találmány. Mivel a beteg ember a nagy biznisz, ezért az is csoda, hogy legalizálni tudtuk MO-on. Az összes munkatársam szedi, Én is...

2013. szept. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
Egészségetekre, remélem nem drága...
2013. szept. 13. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
Köszi :) Az a poén, hogy nem is drága... Szóval nincs rajta nagy haszon... És Én nem vagyok munkanélküli, dolgozok és jó a fizum... Oka van, hogy ezzel foglalkozok. Nem akaram másnak azt ami Velem történt.
2013. szept. 13. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:

Azért jellemző, hogy nem írod le a "csodaszer" nevét/hatóanyagát, nehogy rá lehessen keresni...


Amúgy komolyan érdekelne, mert ha tényleg ilyen hónapokon belül "rákot" gyógyítós a szer, akkor inkább abból csinálnám a PhD-m és nem szenvednék a földhöz ragadt dolgokkal.


Arról pedig nem is érdeklődök, hogy milyen azbesztmunkás vagy atomreaktor-kipucoló kollektívában dolgozhatsz, ha már az összes munkatársadnak és neked is szedned kell ezt a "rákgyógyszert".

2013. szept. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim ***** válasza:

Valamint ez a kifejezésed is eléggé érdekes:


"Mivel a beteg ember a nagy biznisz, ezért az is csoda, hogy legalizálni __TUDTUK__ MO-on." (Kiemelés tőlem)


Szóval ezek szerint te közvetlenül (anyagilag is) érintett vagy a "csodaszer" forgalmazásában... Nincs több kérdésem.


U.i.: Nekem személy szerint nincs semmilyen érdekeltségem semmilyen gyógyszergyárnál ill. gyógyszer forgalmazásában sem.

2013. szept. 13. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:

Azért nem írom le a nevét, mert tilos itt reklámozni... Max privátba írok akit érdekel, ahogy írtam is...


És igen, érintett vagyok benne, őszintén te mit kapsz ingyen??? Ahogy írtam igencsak olcsó és kevés a haszon... Nem ebből élek meg. Azokra a munkatársaimra gondoltam akik szintén ezzel a "gyógyszerrel" foglalkoznak.


És szinte senki sem azért szedi, mert valami baja van. Hanem, mert meg akarja őrizni az egészségét és javítani. Elképesztő hatása van. Én speciel ha 12 órába megyek dolgozni, előtte bőven elég a 4 óra alvás és másnap teljesen fitt vagyok...


Ez nem gyógyszer! "Táplálékkiegészítő" besorolást kapott. Az immunrendszert erősíti meg brutálisan.

2013. szept. 14. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:

Nem találok szavakat! Egyszerűen csodálat! Hihetetlen csodaszer!


Nem elég, hogy gyógyítja "A RÁKOT" - úgy áltaálnosságban, még az alvás helyett is jó, sőt, egész nap lehet vele raklapokat pakolni!


És mindezt szinte ingyen!


Mi a következő mellékhatása a cuccnak? Esetleg enni és inni sem kell többet, csak benyalni reggel a bogyót?

2013. szept. 14. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:

Igen! Kb. eltaláltad... Enni és inni kell. Mellékhatása nincs és túl adagolni sem lehet. Sőt, annál jobb minnél többet szedsz. Ez nem szintetikus, hanem szerves...


Van rá jópár bizonyíték, és az összetevői is publikusak. Még videóim is vannak. Amit persze hiába mutatnék meg, mert még ha nincs is valami hülye hozzá szólásod, akkor is csak annyit írsz, hogy placebo és el van intézve...


Az "orvostanoncok" és hasonló társai a leg rosszabb faj.

2013. szept. 14. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:

Jajj ugyan már. Sok mindent láttam már az életben, de amit te leírsz azt még te sem gondolhatod komolyan, nem, hogy valóság legyen.


A középkorba hittek a fiatalság forrásában, a bölcsek kövében és a mindent gyógyító varázskutyvalékokban, nem a 21. században.


Hiába próbálod kigúnyolni például a fenti orvostanonc srácot, ő még mindig 10x hihetőbb, mint te, aki csak állítasz non-abszurdum dolgokat, de az ég világon semmiféle bizonyítékot nem szolgáltatsz, még a termék nevét sem árulod el, csak nyomod a rizsát a csodálatos hatásokról és puff - láss csodát, hogy, hogy nem pont te árulod a cuccot. Milyen meglepető...

2013. szept. 14. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!