Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » TippmixPro sportfogadásban...

Paradoxa kérdése:

TippmixPro sportfogadásban milyen összegű tétek / várható nyeremények esetében kezdi a Szerencsejáték Zrt. Korlátozni a megtehető fogadásokat, az adott játékost? Pl. Ha valaki a kamatos kamat elve alapján játszva folyamatos nyerésben van?

Figyelt kérdés
Pl. Ha valaki a kamatos kamat elve alapján játszik és folyamatos nyerésben van, így már nagy összegben játszik, 100.000 Ft-os tétekre bontva.

#TippmixPro #tétek korlátozása #tétek bontása
2015. nov. 28. 17:32
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
Nem kell félned ilyentől.
2015. nov. 28. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Nem azért kérdezem, mert "félek" ettől. Nyilvánvaló, hogy egy ilyen sorozat folyamán előbb-utóbb nagy számokba ütközünk. Kérdés, hogy hol húzódnak az SzrZrt által felállításra kerülő korlátok. Különben a felső határ a csillagos ég lenne.
2015. nov. 28. 20:35
 3/38 anonim ***** válasza:

Azért nem kell "félned" ettől, mert matematikailag kizárt hogy 10-szer zsinórban nyerj tippmixen.


De nyugodtan cáfolj meg, pénzt adok annak aki ennek az ellenkezőjét bizonyítja.

2015. nov. 29. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
Bookmakers Rewiew....és máris elmúlik a félelmed...
2015. nov. 29. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:

#3 Mennyi pénzt adsz? :D


Egyáltalán nem lehetetlen, sőt meglepően könnyen elérhető, persze szerencse azért kell hozzá.

2015. nov. 29. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:
A kérdést azért is tettem fel, mert augusztus óta folyamatos nyerésben vagyok és semmi sem utal arra, hogy ne működne a stratégiám. Azt hiszem már a 10 db nyerésen túl vagyok. Mivel az alaptét nem olyan hatalmas, amivel játszom, ezért bármikor újra tudom kezdeni, ha a sorozat megszakadna. De többet erről nem szeretnék elárulni. A stratégiámmal egész jó esély lehet arra, hogy hosszú nyerési sorozatokat érjek el. Ezért lenne jó, ha a feltett kérdésre válaszolna valaki és nem csak olyan kifogásokra koncentrálni, amelyeket én is alaposan átgondoltam.
2015. nov. 29. 11:09
 7/38 anonim ***** válasza:

#5-ös: azt is tudod bizonyítani hogy mind az összes tét amit felraktál az előző nyereményekből került ki és nem extra pénzt toltál bele?


Kérdező: rendben, játszál tovább és kérlek gyere vissza és írd meg az eredményeidet félév múlva is.

2015. nov. 29. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 A kérdező kommentje:
Magam részéről tudnám bizonyítani, hogy folyamatosan nyerek. De miért akarnám ? Hiszen e helyen én tettem fel egy kérdést és megint csak nem a válaszról szól ez a beszélgetés. Extra pénzeket érdemes amúgy főleg az elején még pluszba beletolni, hiszen ez az elve a befektetésnek is. Természetesen visszajöhetek, ha akarok és el is mondhatom, hogy mire jutottam, de nem biztos, hogy akarom. Majd ha valaki érdemi választ ad a kérdésemre, neki szívesen leírom privát üzenetben, mert ő is adott valamit (azaz hasznos információt).
2015. nov. 29. 13:42
 9/38 anonim ***** válasza:
#7 A pénz teljesen lényegtelen tényező ebből a szempontból, te azt állítítottad, hogy lehetetlenség egy 10-es szériát nyerni. Én azt mondom, hogy nem lehetetlen, sőt....
2015. nov. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
#9: hogy lenne lényegtelen?! Ha 100e Ft-ból felteszek 100 x 1000 Ft-ot, és úgy jön egy 10-es széria, vagy ha a 100e Ft-ot rakom fel halmozódva 10-szer, az két teljesen más kategória!
2015. nov. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!