Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » TippmixPro sportfogadásban...

Paradoxa kérdése:

TippmixPro sportfogadásban milyen összegű tétek / várható nyeremények esetében kezdi a Szerencsejáték Zrt. Korlátozni a megtehető fogadásokat, az adott játékost? Pl. Ha valaki a kamatos kamat elve alapján játszva folyamatos nyerésben van?

Figyelt kérdés
Pl. Ha valaki a kamatos kamat elve alapján játszik és folyamatos nyerésben van, így már nagy összegben játszik, 100.000 Ft-os tétekre bontva.

#TippmixPro #tétek korlátozása #tétek bontása
2015. nov. 28. 17:32
1 2 3 4
 21/38 A kérdező kommentje:
Különben, mint írtam, nem ezért tettem fel a kérdést. Nekem senkinek nem kell semmit sem bizonyítanom, mivel nem ez a kérdés.
2015. dec. 3. 05:36
 22/38 anonim ***** válasza:
A kérdésre viszont azzal tudnánk csak válaszolni, ha elolvasnánk a cég szabályzatát, amit hidd el, te is megtehetsz.
2015. dec. 3. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
A nyilvános játékszabályzatot azt olvastam. A cég belső szabályzata meg nem hinném, hogy nyilvános, de nem is igazán érdekel, ott konkrét esetek úgysem lesznek leírva. Ha nem tudsz válaszolni, akkor minek írsz ?
2015. dec. 3. 20:36
 24/38 anonim ***** válasza:

Ez nem hinném, hogy belső szabály lenne, eléggé logikátlan lenne a szabályokat megtartani maguknak. Ha meg szerinted az, akkor mégis ki fog itt válaszolni?


Nem mai, de utalás sincs maximális nyereményre vagy akármire:

[link]


Amúgy meg írj nekik e-mailt ha annyira érdekel, de ne aggódj, nem fogsz 200 milliókat nyerni.

2015. dec. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
Hopp, de mégis, 6-os paragrafus, 2-es pont.
2015. dec. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Már írtam, hogy olvastam.

Azt is írtam, hogy más játékosok esetleges tapasztalatai érdekelnének, de már látom, hogy nincs ilyen válaszoló.

Ne aggódj: nem aggódom semmiért.

2015. dec. 4. 05:30
 27/38 anonim ***** válasza:
Én őszintén kívánom neked a sikert (én nem leszek kevesebb attól hogy ha te milliókat nyersz tippmixen), de arra kérlek hogy ha ez mégsem jön össze és a 100%-os stratégiád csődöt mondott, akkor gyere vissza ide és számolj be a történtekről.
2015. dec. 4. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jókívánságot. Egy pillanatra sem állítottam olyat, hogy valaha is milliókat keresnék ezzel. Olyat sem állítottam, hogy 100 százalékos lenne a stratégiám. Természetesen tisztában vagyok vele, hogy lesznek elbukott fogadások is. A kérdés csak az, hogy mikor és hogy milyen gyakorisággal és hogy tudok-e addig tartalékokat képezni (melyek szintén lassítják a haladást). Be fogok számolni, hogy mire jutok.
2015. dec. 4. 17:10
 29/38 anonim válasza:
100%

Szia Kérdező!

Most botlottam bele a kérdésedbe.

Így fél évvel később hogy látod, bejött a stratégiád?

Ne aggódj, nem akarok elkezdeni faggatózni róla, csak maga a tény érdekel, hogy bejöhet e valakinek a tippmix hosszútávon?

Köszi!

Údv.

T.

2016. jún. 19. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:

Szia!

Tavaly augusztus óta csak néhány kis összegű tesztfogadást buktam el, amikor nagyobb tétet tettem és a fő stratégiámat alkalmaztam, akkor egyet sem.

2016. jún. 29. 19:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!