Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » TippmixPro sportfogadásban...

Paradoxa kérdése:

TippmixPro sportfogadásban milyen összegű tétek / várható nyeremények esetében kezdi a Szerencsejáték Zrt. Korlátozni a megtehető fogadásokat, az adott játékost? Pl. Ha valaki a kamatos kamat elve alapján játszva folyamatos nyerésben van?

Figyelt kérdés
Pl. Ha valaki a kamatos kamat elve alapján játszik és folyamatos nyerésben van, így már nagy összegben játszik, 100.000 Ft-os tétekre bontva.

#TippmixPro #tétek korlátozása #tétek bontása
2015. nov. 28. 17:32
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Mint írtam, totál nem a kérdesemről írsz, de tényleg mindegy az összeg abból a szempontból, hogy 10-szer nyersz-e zsinórban vagy sem. Ha 100 Ft-ról indulsz úgy, hogy felteszed a teljes megnyert összeget minden újabb fogadásnál, akkor ha mindig nyersz, akkor a 100 Ft kamatos kamattal számított összegével fogsz a végén rendelkezni.
2015. nov. 29. 17:25
 12/38 anonim ***** válasza:

Nem az összegről van szó. Próbáljuk meg érmefeldobással.


Aladár feldobja 100-szor az érmét, Béla pedig 10-szer.


Melyiküknek van nagyobb esélye arra, hogy volt olyan sorozata hogy 10-szer egymás után fejet dobott?

2015. nov. 29. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:

Nem fogsz te annyit nyerni, ettől ne félj.


Egy ismerősöm is most ringatta magát abba a hitbe, hogy ő megtalálta a tökéletes stratégiát. Több tízezres tétekkel rak meg 1,1 körüli szorzós dolgokat meccseken és örül, hogy nyer vele pár ezret. Csak akkor lesz probléma, ha nem jön be. Mert akkor kb megint 15x kéne nyernie sorozatban, hogy bejöjjön az előző veszteség, ez meg azért nem igazán szokott összejönni. Poénból én is játszok nagyon pici tétekkel neten (ilyen 20-50 forintokkal) és már meg sem tudom számolni hányszor volt olyan, hogy 1,1-es szorzójú dolog nem jött be.

2 éve játszok ugyan abból a pénzből, amit egyszer feltöltöttem (vagyis mondjuk úgy, hogy inkább "kaptam"), sosem szedtem le belőle. Sok alacsony szorzóra szórtam szét mindig a pénzemet, napi 20-30 fogadásom simán volt. Ezzel elég sokáig tudtam hozni a "nyerő szériát", volt hogy 3x annyi pénzem volt, mint amennyi kezdésből. Most meg már a kezdőtőke alatt vagyok, pedig ugyan az maradt a stratégia.

Jó lenne ha mindenki felfogná végre: a sportfogadás egy szerencsejáték és nem befektetési lehetőség. Semmilyen lehetőséged nincs a játék eredményébe való beleszólásba. Matematikus modellezők tucatjai vagy százai lehetnek az ilyen cégeknél, akik mást sem csinálnak, csak próbálják úgy belőni a szorzókat, hogy mindig a bank nyerjen.

2015. nov. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
Azt hiszem ez az OFF-olás amit itt csinál némely válaszadó. Állatira nem azt kérdeztem, hogy fog-e valaki annyit nyerni, vagy sem (mennyit is ?). Én a SzZrt korlátozásairól kérdeztem, amiről esetleg lehet valakinek tapasztalata. Egyébként amiket itt leírtatok már sokszorosan átgondoltam. Nagyon sok összetevője van annak, hogy a stratégiám mégis működik, de erről maximum csak egy-két barátomnak beszélek. Természetesen bukás itt is elő fog fordulni, kérdés, hogy milyen hosszú sikeres sorozatok után és hogy ezek során mennyi tartalékot tudok képezni.
2015. nov. 29. 18:01
 15/38 A kérdező kommentje:
Egyébként a kérdést így is feltehetném: képzeljünk el egy igazán gazdag embert. Emberünk úgy dönt, hogy 1 millát feltölt, ez a maximum befizethető egyenleg. Ebből megteszi ugyanazt a meccsösszeállítást 10-szer 100.000,-Ft-al. (Már az is kérdés, hogy itt nem kezdik-e figyelni a szórakozni vágyó játékosunkat és önkényesen korlátozni). Tegyük fel, hogy nyer. Ugye egyszer azért bárkinek lehet szerencséje, ezt még a legszkeptikusabb valaki is elhiheti. Mondjuk megháromszorozta a pénzét. Akkor most felteheti-e a 3 millát 30 db 100.000 Ft-os fogadásra, vagy jön a korlátozás ? És így tovább, hiszen akárhányszor betehet 1 millát, ha veszít, hiszen emberünknek ez csak egy szórakozás.
2015. nov. 29. 18:10
 16/38 anonim ***** válasza:

Igen, van korlátozás (feltéve ha nem állítottál be önkorlátozást):

A legnagyobb tét összege a mindenkor hatályos jogszabályban előírt mérték, de egységnyi fogadásonként legfeljebb 100 000 Ft.

és

Az egy egységnyi fogadással megnyerhető legnagyobb nyeremény összege a

jogszabályban előírt mérték, azaz 1 000 000 Ft. Kombinált fogadás esetén az

abban szereplő egységnyi fogadások nyereményösszege külön-külön nem

haladhatja meg az egy egységnyi fogadással megnyerhető legnagyobb nyeremény

összegét.


Egyébként kíváncsivá tettél evvel a stratégiával, milyen tippel tudsz jó aránnyban 10-es nyertes tippet produkálni. Ha gondolod leírhatnád privátban.

2015. dec. 1. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%

továbbá:

SzZrt-nek jogában áll bármely fogadó bármely fogadását

bármikor visszautasítani. Az SzZrt. ezt oly módon is megteheti, hogy az egyes

fogadókkal szemben különféle költési, fogadási limiteket állít be, melyekről a fogadót

tájékoztatja, és a limiteket meghaladó fogadásait visszautasítja.


Nem hinném, hogy csak úgy milliókkal lehetne fogadni korlátozás nélkül.

2015. dec. 1. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. A szabályzatot, illetve az abból idézett részeket én is olvastam. Ez az egyik oka, hogy a kérdést feltettem. A stratégiám részleteivel kapcsolatban az az egyik elv, hogy nem adhatok ki részleteket, ugyanis ha minél többen kezdenék el játszani, annál inkább tönkretehetnék az egészet. Nyilván a játékszervező is mindenre figyel, ha túl sokan játszanak valamit, eleve csökkenti a szorzókat. A túl sikeres stratégiákkal szemben pedig ellenlépéseket tehet. Pl. megszüntetheti azok lehetőségét, illetve korlátozhatja az adott játékost. Pont erre lennék kíváncsi, hogy volt-e valakinek ilyen tapasztalata. Esetleg ha valaki tudna mondani olyat, ami miatt okom lenne írni részére a módszeremről, illetve ha a minimumként kitűzött 60 db folyamatos nyertes fogadást elérném, akkor elgondolkodnék a dolgon.
2015. dec. 2. 05:31
 19/38 anonim ***** válasza:
Hidd el, a csoda stratégiád nem az, már előtte valószínűleg 345436 ember kitalálta és játszott vele és ugyan úgy nem lehet vele a jövőbe látni, mint semelyik másikkal... nagyon remélem, hogy nem a jó öreg "ha bukok, akkor duplázom a tétet" kamu nyerő módszerre jöttél rá te is.
2015. dec. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Azért vannak olyan dolgok, amiket egészen jó eséllyel előre lehet látni.

A Martingale-lel kapcsolatban egyetértünk.

2015. dec. 3. 05:34
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!