Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » TippmixPro sportfogadásban...

Paradoxa kérdése:

TippmixPro sportfogadásban milyen összegű tétek / várható nyeremények esetében kezdi a Szerencsejáték Zrt. Korlátozni a megtehető fogadásokat, az adott játékost? Pl. Ha valaki a kamatos kamat elve alapján játszva folyamatos nyerésben van?

Figyelt kérdés
Pl. Ha valaki a kamatos kamat elve alapján játszik és folyamatos nyerésben van, így már nagy összegben játszik, 100.000 Ft-os tétekre bontva.

#TippmixPro #tétek korlátozása #tétek bontása
2015. nov. 28. 17:32
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Magyarul nem működik. A tét mennyiségétől nem függ semmi.
2016. jún. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:
69%

Kérdező, köszi a választ, én is most próbálom összegyúrni a stratégiákból a nekem megfelelőt.

Utolsó! Szerintem nem jól értelmezted a kérdező kommentjét, fuss neki még1x!

2016. jún. 30. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
100%
Elolvastam, teszt fogadásokkal bukott. Továbbá nincs megnevezve, hogy hány fogadása volt, milyen szorzókkal. Én sem buktam szerintem több mint egy éve fogadást, mert alacsony szorzókkal játszom és nem is túl gyakran.
2016. jún. 30. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:
Az, hogy kis szorzókkal játszom és nem is túl gyakran, az egy része a stratégiámnak. Szerintem ha minden szabályt betartva folyamatosan (még ha nem is gyakran) nyersz ezzel, akkor a stratégiád bizony működik. Ha a befektetéseket nézed, ott sem számolhatsz nagy hozamokkal általában. A tesztfogadások nem a stratégiámhoz tartozóak, azokat virtuálisan egy külön zsebből finanszírozom, mondhatom azt, hogy ha szórakozásból megjátszom pl. a magyar válogatott meccseit pár száz forinttal és elbuktam, attól még a fő stratégiámat ez nem érintette. Ha esetleg van kedvetek levelezhetnénk és együtt is fejleszthetnénk elgondolásainkat, illetve a konkrét meccsek megbeszélése is fontos tényező.
2016. jún. 30. 09:51
 35/38 anonim válasza:

Szia Kérdező!

Az lenne a kérdésem, hogy a végén belefutottál valamilyen korlátozásba? És ha igen nagyságrendileg mekkora tétnél illetve milyen nyerési aránynál?

A Tippmixpro indulása után pár héttel, talán hónappal volt egy kiemelkedő 85-90%-os találati arányom 1,5-2,2 közötti meccsekkel mintegy 3 napig. Ez kb. olyan 60 megjátszott tippet jelentett. Frissen feltöltött kevéske próbaösszeg volt, szóval a bankroll-menedzsment miatt lényegében lópikula pénzt nyertem (pár tízezret), de negyedik nap kaptam a fogadás véglegesítése után egy kedves kis üzit, hogy nem-nem...te max. 500 forintért fogadsz mostantól. Szóval ebből a minimális tapasztalatból úgy gondolom a nyerési arány egy nagyon fontos befolyásoló tényező lehet a korlátozásnál.

2016. aug. 24. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim válasza:
0%
Nem értem a kérdezőt...Miért minket kérdez hogy a Szerencse játék zrt mennyit enged felrakni..Miért nem őket kérdezi??Ha meg ekkora nagy ász hogy MINDIG NYER(!!!) Akkor egy ilyen pitiáner dolgot nem tud megoldani??Írj a ZRT supportjára öcsém..Ennyire egyszerű
2018. ápr. 24. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim válasza:
0%
Ez a tipikus unatkozó emberfajta..Mindig nyer tuti stratégiája van de nem akarja elárulni...Pffff...Ez ilyen polgárpukkasztó beteg ember...
2018. ápr. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha az volt a kérdés, hogy korlátoznak-e akkor igen. 35-ösnek teljesen igaza van... Nekem is volt/van stratégiám és pénzt is tettem félre, ami nem fáj, ha elmegy. Csak magas tétekkel játszottam magas szorzóra, mindig ugyanazt. Amikor nyertem ezzel 1-200ezret, rögtön jött is a korlátozás. Arra a lehetőségre már csak 500-1000 ft-okat tehetek fel, mig teljesen más sport bármilyen lehetőségére bármennyit... nem engedik, hogy bizonyos szisztémát begyakorolva huzamosabban nyerj. Vagy időben kiszállsz, vagy visszabukod, vagy ha egyik se és túl jó vagy több fogadás után is, akkor ők szépen bekorlátoznak... Sajnos papíron kell fogadni, de akkor meg nem lehet élőzni.
márc. 13. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!