Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mit tehetek, ha a szüleim...

Mit tehetek, ha a szüleim elherdálják az örökségem?

Figyelt kérdés
Szerintem a szüleim így öreg korukban túl sokat költenek, és félek, hogy nekem már nem marad semmi az ő vagyonukból. Tudok tenni ez ellen valamit? Meg tudom valahogy akadályozni, hogy elköltsék az örökségemet?

2018. jan. 18. 11:26
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy tudsz tenni. Azon felül, hogy az örökség után sóvárogsz, esetleg tehetnél valamit annak érdekében is, hogy neked is legyen vagyonod.
2018. jan. 18. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
Az egyelőre nem a te örökséged...
2018. jan. 18. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%

A szüleid a saját vagyonukat herdálják el, amihez semmi közöd. Örökség akkor lenne, ha a szüleid meghalnának.

Értem én, hogy számítasz rá, de az bizony nem a tiéd amíg élnek.

2018. jan. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%

A te örökséged??

No, ne má'! Amíg élnek, addig nincs örökséged.

Ha nam tudod kivárni halálukat üsd/lődd agyom őket.

2018. jan. 18. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy mar mondtak:

- az nem a te orokseed, hanem az O sajat penzuk. Azt csinalnak vele, amit akarnak.

- talan keress penzt magadnak, ne a szuleid halalara spekulalj.

2018. jan. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%

Mekkora egy számító dög vagy Kérdező. A szüleidnek amilyük van azért ők dolgoztak meg és ehhez Neked semmi közöd nincs. Ha eladnak mindent és a pénzt elverik akkor sem csinálhatsz semmit sem.

Gondolj bele a fordított helyzetbe. Ha Te veszel magadnak egy doboz cigit akkor a logikád alapján a gyereked örökségét tékozlod el. A gyereked tud ellene tenni valamit?

2018. jan. 18. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Wow, elköltik a saját pénzük, te meg sajnálod tőlük. Na ilyenkor örülök, hogy nincs gyerekem. Még idő előtt elkaparna.
2018. jan. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Mindig azt hallottam tőlük, hogy azért dolgoztak, hogy nekem jobb legyen. De így nem lesz jobb.


Meg azzal jönnek hogy kaptam tőlük egy lakást pesten. Ami igaz, csak azt felejtik el, hogy azon még volt rendesen hitel, amit nekem kellett tovább fizetnem, kb 6 millió forintot...

2018. jan. 18. 13:53
 9/24 A kérdező kommentje:
Legkésőbb 40 évesen szeretnék nyugdíjba vonulni és ez nagyon nehézkes lesz az örökség nélkül.
2018. jan. 18. 13:54
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
lol
2018. jan. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!