Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hányan lesznek öngyilkosok a...

Hányan lesznek öngyilkosok a 20-on éves fiatalok között a kilátástalan anyagi helyzet következtében?

Figyelt kérdés
2019. febr. 28. 08:25
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Nem tudta előre, csak átverték bizonyos okokból.
2019. febr. 28. 11:29
 12/16 anonim ***** válasza:

Ez amoyan "kérdezek valamit, aztán bármit válaszolnak, mellébeszélek!" kérdés.

.

Ne má'!

25 éves koráig tanult - ahogy írod, aztán rájön, hogy tudásának nincs piaci értéke.

Ha ennyit kellett neki várni a rádöbbenésre, akkor menthetetlen az illető.

Csak tanult, tanult a maga kis üvegpalotájában - és nem tudta, hogy nem fog munkát találni tudásával?

Ezt mondja mindenki a nagyijának, mert ő feltétlen hisz okoks kis unokájának!

2019. febr. 28. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Hát ez pedig egyáltalán nem sok, 19 évesen elkezded az egyetemet, 24 éves korodra végzed el, az nem vészes, mivel egy normális egyetemi szak egyébként is 3,5 éves, aztán ha valami miatt csúszol egy évet, akkor helyben is vagy.
2019. febr. 28. 12:21
 14/16 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:


Én inkább arra gondoltam, aki 25 évesen nem talál munkát sehol sem, mert eddig csak tanult, nem dolgozott, viszont a tanulmányaival kitörölheti a seggét."


Ja, akkor tudom már - akkor Te a geográfus vagy, aki szintén napok óta itt szívja az emberek vérét - pedig már kaptál számtalan jótanácsot - ahelyett, hogy a nyakadba vennéd a környezetedet és siránkozás helyett munkát keresnél.

Hány ismerősödtől kérdezted meg azóta, nem tud-e munkalehetőséget - amióta ezt tanácsoltam Neked?

De azt is mondtam: ha nincs kereslet a szakmádban, akkor kezdj el máshol dolgozni - aztán jobban megtalál majd a lehetőség.

De nem, Te itt ríssz nap mint nap - mert az egyszerűbb, mint elindulni, keresni, találni.

2019. febr. 28. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Ja, és csak hogy tudd, nem hülyeséget beszélek: százszor többen helyezkednek el ismerős alapján, mint önéletrajz beküldéssel - hacsak nem vagy IT szakember, stb.
2019. febr. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Nem tudta előre, csak átverték bizonyos okokból."


Be kell fejezni a mások hibáztatását, tudomásul kell venni, hogy jelenleg nincs kereslet arra a szaktudásra és váltani - nem a sült galambra várni, hogy berepül a szádba.

TF-et végzett tanár ismerősöm elment dohányboltba dolgozni eladónak - mert épp az volt, évekig nem a szakmájában dolgozott - csak nemrég ment vissza megint. Ennyi.

2019. febr. 28. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!