Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha én nem házhoz kértem a...

Ha én nem házhoz kértem a viagogo jegyet akkor még meg jöhet?

Figyelt kérdés
Emailba kértem a jegyet kinyomtatásra (1 hónapja) akkor még elküldhetik a linket/képet vagy nem? csak mert nem házhoz kértem

2019. máj. 9. 19:01
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%

A másik kérdésednél amire szintén ma válaszoltál 12 óra után nem ezt írod, csupán hogy már egy baratnőd is rendelt onnan és neki kiért.


Ha figyelmesen elolvastad volna amit már több kérdésedre is írtunk nem feltétlenül azzal van a baj hogy megkapod e vagy sem. Hanem hogy a legtöbb esetben ÉRVÉNYTELEN jegyet árulnak. Ugyanazt eladják akár 10 embernek is, nyilván a helyszínen csak egyetlen egy fog tud bemenni az érvényes vonalkóddal (már amennyiben tényleg érvényes és nem kamu jegyet kapott mindenki) a többi pedig csak leshet hogy nem engedik be őket mert már fel van használva ugyanaz a jegy.


Tényleg nem értem hányszor kell még neked ezt elmagyarázni, nagyon kis fiatalka és naiv vagy, legközelebb nem ártana a szüleid segítséget kérni illetve utána olvasni az oldalnak ahonnan éppen vásárolni készülsz (hogy bízhatsz meg egy olyan oldalban amivel több százan ráfáztak, nemzetközi nyomozások folynak ellenük, illetve többségében jegyüzérkedés folyik???) Komolyan nem értem.

2019. máj. 12. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Mit nem lehet azon megérteni hogy fingom se volt hogy egy szar oldal? minden egyes oldalnak nezzek utana vagy mi? hat honnan a tokombol tudjam hogy egy szar oldal volt es valoszinu ha 13:00kor odamegyek es 17:30kor kapunyitas akkor valiszinuleg beengednek:)
2019. máj. 12. 16:16
 13/25 A kérdező kommentje:
amugy mingyart meg fog jonni ti nagy felnottek gondolom vagytok 16 evesek 1-2 evvel idosebbek nalam aztan itt osszatok az eszt hat dik nem lehet normalisan valaszolni vagy mondani hogy azert remelem kijon es be sikerul jutnod inkabb azt mondjatok ugyse sikerul 100% hogy nem jon meg:) nagyon rosz akarok vagytok attol hogy az emberek haromnegyede megszivta van olyan aki nem en miert nem lehetnek koztuk?
2019. máj. 12. 16:17
 14/25 anonim ***** válasza:
100%

Pár órája még azt írtad hogy megjött 😂😂😂 de ezek szerint az nyilvánvalóan kamu volt. Jajj kislány. Ez egy drága lecke lesz neked.


Megnyugtatlak hogy én is és a többiek is már réges régen elmúltunk 16 évesek.


Gondolom ezek szerint 13-14 éves kor között vagy. És igen, egy felelős ember előbb utanána néz az oldalnak ahonnan vásárolni készül vagy legalább megkéri a szüleit hogy segítsenek neki.


Nem rosszindulatúak vagyunk, csupán elmondtuk a kemény igazságot, hogy tanulj belőle.

2019. máj. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

"A kérdező kommentje:

Mit nem lehet azon megérteni hogy fingom se volt hogy egy szar oldal?"



Kérdező, úgy látom, nem erősséged az igazmondás - tavaly decemberi kérdésed:

https://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__9674184-ari..



És rögtön az első válaszoló azt tanácsolja, hogy NE vegyél jegyet - szóval nem igaz, hogy nem tudtad...


" Mojjo nevű felhasználó válasza:


Viagogo-n NE vegyél jegyet.


[link]


A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik. A válaszíró 82%-ban hasznos válaszokat ad.

# 1/11 Időpont 2018. dec. 31. 17:46 Privát üzenet

Hasznos számodra ez a válasz?


A kérdező kommentje:


Basszus. Köszönöm válaszod. Akkor hol tudnék rá jegyet vásárolni? :( "


Szóval tudtad és még azt is megklérdezted, hogy akkor hol és még választ is kaptál rá.


No meg most ezt kérdezed:


"minden egyes oldalnak nezzek utana vagy mi?"


A válaszom: nem, dehogyis, nem kell utána nézni: nyugodtan dobj ki több 10 ezer ft-ot az ablakon, aztán itt siránkozz, hogy nem jön meg a jegy. Attól biztosan jobb lesz. ha Neked ilyen sok pénzed van, akkor ne nézz utána, hova adod/küldöd a pénzed...

2019. máj. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy tuti valami zizije van a kérdezőnek, mert ez a viselkedés nagyon nem normális. Ki írja ugyan azt a kérdést 100x meg hazudozik össze vissza.
2019. máj. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim válasza:
100%

Anyuci apuci pénzét könnyű elkölteni. Ha azt várod hogy bíztassanak, hogy megjön akkor inkább írd ki,hogy "írjátok le nekem, hogy meg fog jönni a jegyem!"

Felettébb viccesnek találtam a "dik"-ezésed és hogy mindenki csak "rosz" akaró.

13-14 évesen inkább húzd meg magad. Itt senki sem rosszat akar, csak szólnak előre, ha gebasz lesz a belépésnél ne lepődj meg.

De nekem valahogy ez az egész "haha ugyis meg fog jönni ti negatívok" olyan óvoda középső csoportja feeling.

Picit értékeld át a helyzeted és magadat is.


Üdv egy felnőtt aki nem bírta a naivságod szónélkül hagyni !

2019. máj. 12. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 A kérdező kommentje:
jó gázak vagytok titeket aztán mit érdekel én hogy beszélek Dik 🤣🤣 ti vagytok ovodas nagy felnottek lol uristen
2019. máj. 15. 16:45
 19/25 anonim válasza:
Rohogj csak ki minket. Majd mi rohogunk ki mikor kiirod hogy atvertek es hova fordulj ezzel
2019. máj. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
Semmi baj, majd kinövöd.
2019. máj. 15. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!