Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy csomóan elkezdik az...

Ha egy csomóan elkezdik az mlm munkát, mennyien lehetnek benne sikeresek vagyis mennyien kereshetnek jól a sok jelentkező közül?

Figyelt kérdés
Nézegetem a facebookon ezeket az mlm-es posztokat,hogy valaki kiírja ilyen csoportokban ahol internetes munkát meg ilyesmit hirdetnek,hogy van ilyen meg olyan lehetőség és írj privátban ha érdekel vagy kiírja milyen cég.Szóval azt szoktam látni rengetegen írják alá,hogy érdekel,na most ha egy ilyen poszt alá mondjuk vagy 100 ember oda írja,hogy érdekli az ilyen munka és választ is kap mennyi lehet sikeres az mlm munkában?Szóval ugye sokak vannak szar helyzetben anyagilag és sokszor az ilyen munkákat látják kiútnak mert katikának vagy jánosnak milyen jó mert mondja,hogy mlm el jól keres meg nem kell sokat dolgozni meg otthonról,csak termék forgalmazás ilyesmi,stb...

2019. júl. 17. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/73 anonim ***** válasza:
63%
A jelentkezők értékesítői vénájától függ, gondolom. Aki a homokot is el tudja adni a sivatagban, annak sikerül.
2019. júl. 17. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/73 A kérdező kommentje:
De igaz,hogy kevesebben lesznek sikeresen mint amennyien jelentkeznek és csinálják?
2019. júl. 17. 11:51
 3/73 anonim ***** válasza:
85%
2019-ben már csak a bolondok mlm-eznek.
2019. júl. 17. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/73 A kérdező kommentje:

# 3


Na de mégis van akinek bejött és sokat keres és míg mi álmodozunk ők meg költik a sok pénzt.

2019. júl. 17. 12:15
 5/73 anonim ***** válasza:
74%
Semennyien , elhitted a beetető dumát meg a többi önfényező hazugságot milyen fer meg király az mlm . A főszervező cégvezetők akik behozzak a cuccot azok keresnek , a lé csak felfelé áramlik ezért kell új arc mert a kezdőcsomagokon hasítanak és kell a címlistam amin spamen bombázzák a balekokat . Leleplezi ezt sok marhaságot sok filmdráma .
2019. júl. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/73 anonim ***** válasza:
72%
Aki indítja és még esetleg 6-10 ember. A többiek jó ha annyit keresnek hogy null szaldós legyen a buli. Esetleg amit használnak azt picit olcsóbban tudják beszerezni. De kinek kell 8000ft/kg áron mosópor?
2019. júl. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/73 A kérdező kommentje:

# 6


Nem csak mosóporok vannak,hanem étrend kiegészítő mindent gyógyító cuccok meg vagy 100 féle nehogy egyben olcsóbban meg tudd venni.

Ma pont egy olyan videóba ütköztem,hogy gyári munkásból hogyan lettem magam ura és jól keresek ember.Szóval ez egy nő az ismerősöm facebookon mondja a videóban,hogy napi 14 órát dolgozott egy gyárban de nem bírta már ezért bele kezdett az üzletbe és sikeres lett ma már hollandiában él a férje is külföldi.Na most ha azt nézem hollandia+külföldi férj akkor csak munkából simán megélnek kint,vagy az ember egy fizetésből eltartja,szóval itthonról mondáná még nekem akkor hitelesebb lenne.

2019. júl. 17. 12:38
 8/73 anonim ***** válasza:
58%
Vannak sikeres MLM-esek, viszont ebben is akkor lehetsz sikeres mint az élet más területén, sok munka és folyamatos önképzés. Nem hiszem, hogy bárki sikeres lett úgy, hogy csak facebookon posztolgatott. Akit komolyan érdekel 1-1 MLM cég az nem facebookon fog érdeklődni, hanem elmegy valamelyik rendezvényükre. Facebookon szerintem sokkal inkább a különféle pilótajátékok terjednek és pont azért vonzó sokaknak, mert könnyű online pénzszerzést ígérnek, először ingyen vagy nagyon olcsón majd egyre több pénzt beletéve, de cserébe 1 év alatt meg ezerszerezed a betett pénzt. MLM ezzel szemben a mai napig face to face működik, a facebookon maximum csak kapcsolatot tartanak az emberek.
2019. júl. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/73 anonim ***** válasza:
71%
Mindenben, amit csomóan csinálnak, főleg ugyanolyan lehetőségekkel, nehéz kiemelkedni. Ha sikeres akarsz lenni, akkor kerülöd a tömeget; olyat csinálsz, amit csak kevesen, vagy úgy, ahogy csak kevesen.
2019. júl. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/73 A kérdező kommentje:

# 8


Én most pl betteware vagy forever vagy ilyesmikről beszélek

2019. júl. 17. 12:58
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!