Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy csomóan elkezdik az...

Ha egy csomóan elkezdik az mlm munkát, mennyien lehetnek benne sikeresek vagyis mennyien kereshetnek jól a sok jelentkező közül?

Figyelt kérdés
Nézegetem a facebookon ezeket az mlm-es posztokat,hogy valaki kiírja ilyen csoportokban ahol internetes munkát meg ilyesmit hirdetnek,hogy van ilyen meg olyan lehetőség és írj privátban ha érdekel vagy kiírja milyen cég.Szóval azt szoktam látni rengetegen írják alá,hogy érdekel,na most ha egy ilyen poszt alá mondjuk vagy 100 ember oda írja,hogy érdekli az ilyen munka és választ is kap mennyi lehet sikeres az mlm munkában?Szóval ugye sokak vannak szar helyzetben anyagilag és sokszor az ilyen munkákat látják kiútnak mert katikának vagy jánosnak milyen jó mert mondja,hogy mlm el jól keres meg nem kell sokat dolgozni meg otthonról,csak termék forgalmazás ilyesmi,stb...

2019. júl. 17. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/73 anonim ***** válasza:

#59

Itt annak működik az üzlet, akinek van elèg bőr a pofàjàn minden egyes posztolt kèp alà irkàlni ugyanazt a maszlag szöveget amit betanìtanak.. ismeretlenekre ràirkàlni, màsokat megvetezni. Ez az ami nekem nem megy. Elkezdtem,de èn ezzel a mu kastilussal nem tudok azonosulni. Leszek èn a hibàs..nem hibàztatom èn a forevert

2020. márc. 26. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/73 A kérdező kommentje:

# 61


Én is így vagyok jelenleg,hogy nem akarok embereket bepalizni,mert azért az mlm kicsit bepalizás is.

2020. márc. 27. 21:24
 63/73 anonim ***** válasza:

"bepalizás" :D :D :D


Ez az évezred vicce :D :D :D

2020. márc. 28. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/73 A kérdező kommentje:

# 63


Neked,ha a szektásokra azt mondják szektás az is biztos azt írná amit te mert ő másként látja a saját szemszögéből :)

2020. márc. 28. 01:17
 65/73 anonim ***** válasza:
0%

A "bepalizás" soha nem vezet tartós eredményre.


A legjobb MLM-cégek évtizedek óta léteznek, virulnak és növekednek. "Bepalizás" technika alkalmazásával egy-két éven belül csődbe mentek volna.


Az MLM a bizalom üzlete. Elégedett vásárlókra és azok ajánlására épül. Senki, akit "bepaliznak", az nem elégedett. Egy jó MLM-cég termékeit az ember egy életen át használja. Én olyan MLM-et választottam, amely évtizedek óta világelső az innovációban. A választásom az unokáimat is gazdaggá teszi. Ez semmilyen "bepalizós" cégnél és szisztémánál nem lehetséges.

2020. márc. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/73 A kérdező kommentje:

# 65


Csak jól működik a bepalizás mert évtizedek óta működnek,cserélődik a bagázs ki ki hullanak sokan,van aki egy ideig fogyasztó marad aztán tovább lép vagy kilép,meg lehetne sorolni,de szerintem többnek nem sikerül mint akinek valójában igen.

2020. márc. 29. 03:43
 67/73 anonim ***** válasza:
61%

65-ös


Hova nőnek ezek a cégek? A világgazdaság 1%-át sem érik el. De nyomjad a süket szektás dumádat... Gondolom most örültök, hogy a mostani válság miatt lesz egy csomó szerencsétlen, akiket megvezethettek. Szánalmas, nyerészkedő banda.

2020. ápr. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/73 anonim ***** válasza:

#67


A butaságodra kár ennyire büszkének lenned...

2020. ápr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/73 A kérdező kommentje:

# 67


Majd az mlm-ek is kitalálnak valami koronavírus ellenszert és majd dőlnek hozzájuk az emberek :D

2020. ápr. 3. 12:15
 70/73 anonim ***** válasza:

A koronavírusnak megvan az ellenszere.


Erős immunrendszer a neve.

2020. ápr. 3. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!