Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy csomóan elkezdik az...

Ha egy csomóan elkezdik az mlm munkát, mennyien lehetnek benne sikeresek vagyis mennyien kereshetnek jól a sok jelentkező közül?

Figyelt kérdés
Nézegetem a facebookon ezeket az mlm-es posztokat,hogy valaki kiírja ilyen csoportokban ahol internetes munkát meg ilyesmit hirdetnek,hogy van ilyen meg olyan lehetőség és írj privátban ha érdekel vagy kiírja milyen cég.Szóval azt szoktam látni rengetegen írják alá,hogy érdekel,na most ha egy ilyen poszt alá mondjuk vagy 100 ember oda írja,hogy érdekli az ilyen munka és választ is kap mennyi lehet sikeres az mlm munkában?Szóval ugye sokak vannak szar helyzetben anyagilag és sokszor az ilyen munkákat látják kiútnak mert katikának vagy jánosnak milyen jó mert mondja,hogy mlm el jól keres meg nem kell sokat dolgozni meg otthonról,csak termék forgalmazás ilyesmi,stb...

2019. júl. 17. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 21/73 A kérdező kommentje:

# 20


Ja majd pl 70EFt ot kidobnék a kukába :) Nem sok cég lehet ahol nincs valami induló.

2019. júl. 18. 14:21
 22/73 anonim ***** válasza:

Nálunk kb 15.000 Ft az "induló csomag". Ezt összeválogathatod olyan termékekből, amiket amúgy is használsz: folyékony szappan, mosogatószer, fogkrém. Nem egy nagy befektetés, főleg, ha ezeket amúgy is meg kellene vedd máshonnan.

De nem is ez a lényege az egésznek. Ha a jelenlegi anyagi helyzeteddel nem vagy megelégedve, akkor próbálj változtatni rajta. Ha nincs semmi más jobb vállalkozási ötleted, amit reálisan meg is tudnál valósítani és tudod, hogy létezik egy másik lehetőség is, amiről nem sokat tudsz (MLM), akkor járj utána alaposan (ne csak a GYK-n).

Ha elégedett vagy, vagy van jobb ötleted, akkor csináld azt és felejtsd el az MLM-et.

(Ha tényleg tudsz jobbat, akkor akár meg is oszthatnád -akár privátban is- én mindenre nyitott vagyok)

2019. júl. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/73 A kérdező kommentje:

Jó kis szövegeket tudnak nyomatni


De jó lenne pihenni,nyaralni,gondtalanul élni,..... ,,

Ne csak álmodozz - vágyakozz rá ! Álmokért,vágyakért azért lépni- tenni is kell. Jelölj ismerősnek,elmondom a lényegét


Napi 1 óra kis munka belefér ? Valós munka valós jutalék !! Álmaid - Vágyaid ezzel Hidd el Célba ér !!

2019. júl. 18. 15:31
 24/73 A kérdező kommentje:

Ja és ez tartozik hozzá

[link]

2019. júl. 18. 15:32
 25/73 A kérdező kommentje:

# 22


Biztos nem árulnám el a vállalkozási ötletem ha lenne,mert minél többen csinálnák annál kevesebb zsé jutna nekem :)

2019. júl. 18. 15:33
 26/73 anonim ***** válasza:

Én meg elárultam neked az enyémet, hogy nekem is jusson abból a zséből. Sőt, ez egy olyan munka, ahol nekem az az érdekem, hogy neked minél több zséd legyen - akár sokkal több is, mint nekem. Ha hiszed , ha nem, én azt szeretném, hogy neked minél több pénzed legyen, ezért dolgoznék is sokat. Ez egy ilyen munka.


"Biztos nem árulnám el a vállalkozási ötletem ha lenne"

Ebből arra következtetek, hogy nincs ötleted. De azért mégis kapásból elutasítsz egy ötletek, csak azért, mert valahol, valaki mesélt róla neked valamit?

Mi a B terv? megvárod amíg lesz valami eget rengető ötleted? Én is arra vártam sok-sok éven át, de nem jött, vagy nem volt tőkém hozzá.

2019. júl. 18. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/73 A kérdező kommentje:

# 26


Nem tudom,próbáltak már beszervezni sok mlm-be csak én nem nagyon hiszek ebben beszerveznek egy csomó embert aztán talán egy pár nem sok sikeres lesz a többi meg csak benne volt azt kész.Na meg önbizalmam se sok van meg nincs nagy rábeszélő képességem mert ide az kell meg kell győzni az embereket miért is jó ez nekik.Tudom most jön a nem kell győzködni mert a termékek magukért beszélnek dolog de a termékek sem mindig olyan különlegesek ahogy azt a cégek felvázolják,akkor tudom van akit a pénzzel lehet megfogni,de ott sokan csalódnak is a pénz oldalról,szépen hangzik a keveset kell dolgoznod,meg majd nyaralhatsz éjjel nappal,sosem lesz anyagi gondod mert rommá keresheted megad meg stb.... dumák

2019. júl. 18. 16:20
 28/73 anonim ***** válasza:

Mint már írtam: az MLM egy vállalkozási forma. Ha te eljutottal már egy olyan szintre, hogy nem szeretnél többé alkalmazott lenni, akkor kell indítani egy saját vállalkozást. Ha nincs ötleted, akkor még mindig ott van az MLM. Ha belevágsz, akkor a sajátodat építed, ahogy akarod és tudod. Csak hosszú távon érdemes gondolkozni, mint minden vállalkozásban. Keresel egy olyan hálózatépítőt, akinek a szintjére el szeretnél jutni, megbizonyosodsz róla, hogy működőképes-e a dolog. Ha igen, akkor beiratkozol hozzá, vagy keresel egy másik MLM céget és nekiállsz tanulni, csinálni. Idő közben rá fogsz jönni, hogy ha akarsz akkor rábeszélsz embereket, ha nem, akkor nem. Ha terméket akarsz árulni, akkor azt teszed, ha nem, akkor nem.

Meg fogod látni, hogy úgy csinálhatod, ahogy neked tetszik, senki sem kötelez semmire. Viszont arra fel kell készülni, hogy csak hosszú távon érdemes gondolkozni. Nem 1-2 hónap alatt fogsz meggazdagodni, hanem évek/évtizedek alatt. Viszont azok évek ígyis-úgyis eltelnek.

2019. júl. 18. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/73 A kérdező kommentje:

# 28


Ez mind szép és jó,nem egy ismerősöm csinálta ezeket a dolgokat egy darabig és igen tehetséges is van köztük aki jól csinálta mégsem gyarapodott pedig egyik sem pár hónap alatt akart meggazdagodni.Jó lenne az mlm csak az a baj,hogy emberek vagyunk... Szóval hiába csinálja valaki jól ha még sem jön össze neki másnak meg működik.

2019. júl. 18. 17:15
 30/73 anonim ***** válasza:

Teljesen igazad van, nem való mindenkinek. Ahogyan a hagyományos vállalkozások sem.

Én pl programozó voltam szinte 20 éven át. Szabadúszó. Sokat kerestem, viszont nem volt semmi szabad időm. Rájöttem, hogy ha azt folytatom, akkor nem lesz jobb a helyzet és még van vagy 10 évem. 50 évesen már nem forog úgy az ember agya. Nekiálltam más után nézni, sokat olvastam a témában, beszéltem olyan emberekkel, akiknek van pénzük is és szabad idejük is. Rájöttem, hogy saját vállalkozást kell indítsak, csak akkor lesz öreg koromra elég pénzem (a nyugdíjra nem alapozok).

Nem sok lehetőségem volt, fogtam magam és nekiálltam a hálózat építésnek. Pedig nem volt az én világom: programozóként nem tudtam bánni az emberekkel, eléggé introvertált is vagyok. Viszont nem láttam más utat, itt meg láttam, hogy más is meg tudja csinálni. Így hát csinálom, tanulok, haladok. Sőt már szeretem is, büszke vagyok rá. Tudom, hogy mi a célom. Ha menet közben találok valami jobbat, akkor azt fogom csinálni, de a célomat el fogom érni.

2019. júl. 18. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!