Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy csomóan elkezdik az...

Ha egy csomóan elkezdik az mlm munkát, mennyien lehetnek benne sikeresek vagyis mennyien kereshetnek jól a sok jelentkező közül?

Figyelt kérdés
Nézegetem a facebookon ezeket az mlm-es posztokat,hogy valaki kiírja ilyen csoportokban ahol internetes munkát meg ilyesmit hirdetnek,hogy van ilyen meg olyan lehetőség és írj privátban ha érdekel vagy kiírja milyen cég.Szóval azt szoktam látni rengetegen írják alá,hogy érdekel,na most ha egy ilyen poszt alá mondjuk vagy 100 ember oda írja,hogy érdekli az ilyen munka és választ is kap mennyi lehet sikeres az mlm munkában?Szóval ugye sokak vannak szar helyzetben anyagilag és sokszor az ilyen munkákat látják kiútnak mert katikának vagy jánosnak milyen jó mert mondja,hogy mlm el jól keres meg nem kell sokat dolgozni meg otthonról,csak termék forgalmazás ilyesmi,stb...

2019. júl. 17. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/73 A kérdező kommentje:

# 30


Én meg nem egy olyat tudok akinek van pénze de szabadideje nem igazán.Nekem kicsit az ilyen túl könnyed dolgok vetítésnek tűnnek.De még nem írtad melyik cégnél vagy,meg mi a célod.Nekem pl nincs célom csak vegetálok.

2019. júl. 19. 13:34
 32/73 A kérdező kommentje:

# 32


Nagyon hiteles a forever... :)

2019. júl. 19. 14:10
 33/73 anonim ***** válasza:
Tavaly több mint 9 milliárd Ft-os árbevételük volt, annyira nem lehet szar.
2019. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/73 anonim ***** válasza:

# 31

"Nekem kicsit az ilyen túl könnyed dolgok vetítésnek tűnnek."

Én sem vágtam bele csak úgy, egyik napról a másikra. Előtte megvizsgáltam mindent alaposan. Sokat beszélgettem olyan emberekkel, akik ezt csinálják, megnéztem hogy hogyan élnek, mit csinálnak, hogyan gondolkoznak. Eljártam rendezvényekre. Arra is rájöttem, hogy aki igazán komolyan gondolja, az nem "vetíthet" kicsit sem, hiszen az az érdeke, hogy a társa legyél, minden vetítés azonnal kiderülne. Akik vetítenek, azok rövid távon gondolkoznak.


" még nem írtad melyik cégnél vagy"

Nem is az a lényeg, nem szándékszom itt munkatársakat keresni, inkább tanulni szeretnék.


"meg mi a célod"

Van 3 kisgyerekem, szeretnék minél több időt velük tölteni, szeretném nekik megmutatni a világot, tanítani őket. Ez mind-mind idő és pénz kérdése.

Vannak hobbijaim is, amikre gyerekek mellett rég nem jutott idő.

Célom az rengeteg van. Rövid és hosszú távú is. Viszont ezek nem csak álmok, hanem tényleg konkrét célok, konkrét határidőkkel. Csak így érdemes belevágni.

2019. júl. 19. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/73 A kérdező kommentje:

# 34


Nem az a lényeg,hogy munkatársat keress,de sok pénzt szeretnél keresni és megmutatni a gyerekeidnek a világot meg a célokat megvalósítani meg ilyesmi?

Kicsit ellent mond ez nekem,akkor csak a tanulásárt léptél be ,nem is ezzel akarsz pénzt keresni?Mikor fogod akkor megvalósítani a céljaid meg mikor mutatod meg a gyerekeidnek a világot?Az idő telik,bár még biztos fiatal vagy,de addig tanulsz míg ki nem futsz az időből.Én akkor is azt látom,hogy kevesebben élnek meg ebből az egészből mint amennyire elhintik a dumát,hogy jaj de milyen jó.Én nem vagyok nagy biznisz men meg ugye jelenleg az embereket is utálom szorongásom van tőlük,szóval nem lennék valami jó eladó,meg nem bírnám elviselni,hogy mondanák na megint itt egy terméket áruló.

2019. júl. 20. 01:31
 36/73 anonim ***** válasza:

"Nem az a lényeg,hogy munkatársat keress"

Nem az a lényeg,hogy ITT munkatársat keressek. Sokat tudok abból tanulni, hogy itt beszélgetek emberekkel. Itt név nélkül, kertelés nélkül leírnak az emberek mindent, amit az MLMről gondolnak.


"bár még biztos fiatal vagy"

40 éves vagyok


"kevesebben élnek meg ebből az egészből mint amennyire elhintik a dumát"

Azt nem tudom, hogy mennyien élnek meg belőle. Én találtam pár embert, akik megélnek belőle, nekem ennyi elég, ebből látom, hogy meg lehet csinálni. A legtöbb ember, akiket ismerek azért nem haladnak, mert nem veszik komolyan, nem akarnak igazán dolgozni, nem hajlandóak tanulni.


"Én nem vagyok nagy biznisz men meg ugye jelenleg az embereket is utálom szorongásom van tőlük"

Én sem vagyok az és én is inkább otthon ülnék, mintsem emberek közé menjek. Viszont nincs B tervem, így hát csinálom és lassan meg is kedveltem ezt a munkát. Én embereket kell tanítsak, jó érzés amikor hálásak. Plusz sokat fejlődtem az emberei kapcsolatok terén is azóta.


"na megint itt egy terméket áruló."

Rám ezt sosem mondják. Nem árulok terméket, mindenki megrendelheti magának a saját webshop fiókjából. De még csak nem is beszélek a termékekről (nem is értek hozzá annyira). Én csak az MLM működését magyarázom el az embereknek. Ha érdekli őket, vagy nincs B tervük, akkor segítek nekik elkezdeni.

2019. júl. 20. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/73 A kérdező kommentje:

# 36


Én ismerek olyan embert aki benne volt az mlm-ben az egyik cégnél,oda is tette magát és ügyes is volt de mégsem kereste halálra magát és most egy kisboltban egy sima eladó meg mikor hol kallódik.Szóval ezért nem hiszem el ezt a dolgot,mert ő is oda tette magát rendesen de mégsem haladt sehova sem.Sőt szerintem sokan megragadnak egy szinten és onnan mozdulni sem tudnak hiába igyekeznek.És az is biztos,hogy keveseknek meg gy jól mint többeknek.Nekem semmilyen tervem sincs félek a pénz dologtól meg a jövőtől ennyi.Azt sem tudom elképzelni,hogy én tudnék ilyen mlm es dolgot egyáltalán csinálni.

2019. júl. 20. 11:23
 38/73 anonim ***** válasza:
20-80% az arány
2019. júl. 21. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/73 anonim ***** válasza:
Kérdező, jelenleg is "csinálod az MLM-et", csak nem tudsz róla. Vagy legalábbis, nem gondolod, hogy amit csinálsz, az MLM.
2019. júl. 22. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/73 A kérdező kommentje:

# 39


Nem csinálom,mert nem dolgozok.

2019. júl. 22. 21:56
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!