Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy csomóan elkezdik az...

Ha egy csomóan elkezdik az mlm munkát, mennyien lehetnek benne sikeresek vagyis mennyien kereshetnek jól a sok jelentkező közül?

Figyelt kérdés
Nézegetem a facebookon ezeket az mlm-es posztokat,hogy valaki kiírja ilyen csoportokban ahol internetes munkát meg ilyesmit hirdetnek,hogy van ilyen meg olyan lehetőség és írj privátban ha érdekel vagy kiírja milyen cég.Szóval azt szoktam látni rengetegen írják alá,hogy érdekel,na most ha egy ilyen poszt alá mondjuk vagy 100 ember oda írja,hogy érdekli az ilyen munka és választ is kap mennyi lehet sikeres az mlm munkában?Szóval ugye sokak vannak szar helyzetben anyagilag és sokszor az ilyen munkákat látják kiútnak mert katikának vagy jánosnak milyen jó mert mondja,hogy mlm el jól keres meg nem kell sokat dolgozni meg otthonról,csak termék forgalmazás ilyesmi,stb...

2019. júl. 17. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/73 anonim ***** válasza:
MLM kalapom
2019. júl. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/73 anonim ***** válasza:

Kérdező, dehogynem. :D


Soha, senkinek nem ajánlottál még egy jó filmet, vagy bármi mást?

2019. júl. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/73 anonim ***** válasza:

"Soha, senkinek nem ajánlottál még egy jó filmet, vagy bármi mást?"

-----------------------

Felejtsétek már el ezt a kamupéldát, mindig ezzel jöttök. Azt próbáljátok bekamuzni az átlagembernek hogy az MLM-ben csak szimplán ajánlani kell termékeket amiket amúgyis ajánlunk egymásnak, így meg még pénzt is lehet vele keresni.

Mi a gond ezzel az érveléssel?

Az a gond hogyha tudom hogy az illető ajánlása után jutalékot kap akkor az ajánlás hitelessége azonnal 0-ra zuhan. Még szép hogy ajánlja nekem a terméket ha pénzt kap utána ha megveszem, hülye lenne nem ajánlani. Emiatt mennyiben tekinthetek egy ilyen ajánlást objektívnek és őszintének?

Ha meg a haverom ajánl egy filmet azt simán tekintem őszintének mert semmi érdeke nem fűződik ahhoz hogy megnézem-e vagy nem, semmi oka nincs hogy jónak kamuzzon egy fos filmet.

Csak gondolom ezt az ellentmondásra senki nem kérdezett rá az MLM-es agymosáson ahol amúgy senki nem kérdez vissza mert ki van lugozva a részvevők agya.

2019. szept. 25. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/73 anonim válasza:

Sziasztok =)

Olvasgattam a kommenteket és hát...

Az miért gond ha valaki jutalékot kap ? Az eladó sem ingyen áll a boltban és szeleteli a szalámit !!!!!

Igen is ajánlással működik minden ! Csak van amikor kapsz érte valamit ,és van amikor nem ;)

Én 3,5 éve dolgozom online ! 3 éve főállásban ,de fizetéskiegészítésnek indult ! Igen dolgozni kell ! Lehet keresni semmit is ,és nagyon sokat is , csak tőled függ melyik lesz :)

Én imádom a munkám ! Imádom ,hogy másoknak segíthetek <3

Vagy abban ,hogy segített nekik egy termék , vagy abban,hogy a közös munkával eltudta érni a célját valaki !!

Szerintem igazságos és család barát ez a rendszer <3 Én hálás vagyok ,hogy akkor és onnan tudok dolgozni ahonnan akarok! Nem más mondja meg mikor mehetek szabira , nem fenyegetnek ha beteg a gyerek és bejelentem ,hogy nem tudok bemenni , és azt sem más dönti el ,hogy mennyit keressek !!! Akinek ez fontos ,annak menni fog ,hiszen van miért =)

2019. okt. 24. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/73 A kérdező kommentje:

# 44


De azért gondolom legjobban a sok pénznek örülsz.

2019. okt. 24. 23:43
 46/73 anonim ***** válasza:
Ekkora hülyeséget, hogy ebből mindenki milliomos és csilliárdos lett. Sok hülye meg beveszi. Utána meg sír, hogy nincs pénze meg a barátai is elhagyták. :D
2019. dec. 18. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/73 A kérdező kommentje:

# 46


Azt mondják pedig dől a lé :)

2019. dec. 18. 23:32
 48/73 anonim ***** válasza:

@46


Mindenki biztosan nem, de szinte bárki.


Az MLM, ha jól csinálod, nem pénzt visz, hanem épp pénzt hoz.


Ha szakértelemmel műveled, akkor sok pénzt hoz.


Sok MLM-es barátom van, én azt látom, hogy lényegesen nagyobb a baráti körük ma, mint mielőtt az üzlet útjára léptek.

2019. dec. 19. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/73 anonim ***** válasza:

Utolsó


Aha. Tuti mind jól él, meg sikeres. Ha annyira az lenne. Miért nem így értékesítenek a tényleg sikeres és jó minőségű termékeket gyártó cégek? Erre még soha nem kaptam választ...

2019. dec. 26. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/73 anonim ***** válasza:

Ugyanazért, amiért nem minden pasinak 90/60/90 szőke bombázó a párja.


Az induló cégek kilencvensok százaléka nem képes MLM-cégként indulni, mert nincs meg hozzá a tőkéje. Az indulást követően viszonylag hamar, exponenciális, hirtelen bekövetkező forgalomnövekedés nagyságrendekkel nagyobb tőkét igényel, mint egy klasszikus, hagyományos vállalkozás indulása.


Ez az egyik ok. A másik pedig a minőség igénye.


MLM-ben történő értékesítésre kizárólag a világ legjobb minőségű termékei alkalmasak. Ugyanakkor, olyannak is kell lennie, amire viszonylag nagy a fizetőképes kereslet. Hiába prémiumtermék a Ferrari, egy Ferrari-MLM cég nem lenne életképes.


Ezért virulnak a táplálékkiegészítőket forgalmazó MLM-cégek, mert évtizedek óta rendkívül nagy az életmód-termékekre az igény, s egyre növekszik.


Persze, az sem mindegy, hogy milyen, mert egyedinek és csúcsminőségűnek kell lenni az ilyen terméknek ahhoz, hogy valóban sikeres legyen egy hálózat. Ha minden gyógynövényboltban ott lenne a termék, akkor nem működne a hálózat.


Ezért sikeres pl. a Forever. Egyedi, saját fejlesztésű, minőségi termékeket gyárt és forgalmaz egy Nobel-díjra jelölt marketingtervvel. Ráadásul úgy, hogy az alapanyagot sem vásárolja, hanem ő állítja elő saját magának. Sőt, alapanyag terén a világ legnagyobb, nem MLM-es kozmetikai cégeinek (pl. Estée Lauder stb.) beszállítója is.


Mondok példát, nemzetközi megmérettetésben a Forever fogkrémje a világ két legjobb fogkrémje között szerepel.


Élen jár a fejlesztésekben, mutatja az utat a kozmetikai- és táplálékkiegészítő-ipar szereplői számára (Forever Freedom, ARGI+ Aloe Aio-cellulose Mask stb.), akik aztán, több-kevesebb sikerrel, próbálják másolni.


Ez az elsőség a világ legjobb szakembereit, a világ legjobb technológiáját és ezzel együtt irdatlan mennyiségű tőkét igényel. Ezt a legtöbb hagyományos cég nem hajlandó beletenni. Ők a pénzért dolgoznak, a gyors profitért.


A Forever már az indulásakor sem a profitért dolgozott, hisz a tulajdonosa már akkor (1978-ban!) dollármilliárdos volt, egyszerűen nem volt szüksége több pénzre (természetesen, emiatt nem is vitte tőzsdére a céget). Ennek a tőkeerőnek köszönhető, hogy a cég indulása előtt képes volt megfinanszírozni egy tízéves kutató munkát, amely létrehozta azt az egyedülálló, szabadalommal védett technológiát, amely lehetővé teszi a Forever Aloe Vera termékcsalád létrejöttét.

2019. dec. 26. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!