Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Ha egy csomóan elkezdik az...

Ha egy csomóan elkezdik az mlm munkát, mennyien lehetnek benne sikeresek vagyis mennyien kereshetnek jól a sok jelentkező közül?

Figyelt kérdés
Nézegetem a facebookon ezeket az mlm-es posztokat,hogy valaki kiírja ilyen csoportokban ahol internetes munkát meg ilyesmit hirdetnek,hogy van ilyen meg olyan lehetőség és írj privátban ha érdekel vagy kiírja milyen cég.Szóval azt szoktam látni rengetegen írják alá,hogy érdekel,na most ha egy ilyen poszt alá mondjuk vagy 100 ember oda írja,hogy érdekli az ilyen munka és választ is kap mennyi lehet sikeres az mlm munkában?Szóval ugye sokak vannak szar helyzetben anyagilag és sokszor az ilyen munkákat látják kiútnak mert katikának vagy jánosnak milyen jó mert mondja,hogy mlm el jól keres meg nem kell sokat dolgozni meg otthonról,csak termék forgalmazás ilyesmi,stb...

2019. júl. 17. 11:24
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/73 A kérdező kommentje:

# 9


Az meg mi lehet?

2019. júl. 17. 12:58
 12/73 A kérdező kommentje:

# 8


Neutronok ütköztetése fúzió generátorral? :D

2019. júl. 17. 13:00
 13/73 A kérdező kommentje:
# 9 bocsi :)
2019. júl. 17. 13:00
 14/73 anonim ***** válasza:
61%

Tápkieg. kapszula alapanyaga az igazgyöngyével azonos, 30 napos adag 30*2gramm 2310Ft-ért.


Mi az igazgyöngy fő alapanyaga? (A mészkő CaCO3)

Mennyibe kerül ezt megvenni?


Bányászott mészkő 2032Ft/t (Pilisi parkerdő az emberért) , egy tonnából kijön 16 666dobozzal :)


Tényleg jó dolgokat árulnak és megfizethető kategória, vágj bele még ma!

2019. júl. 17. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/73 anonim ***** válasza:
44%

Lehet vannak jó MLM-k meg MLM-sek,de én csak 1,2-vel találkoztam.

De akik nekem mutatták meg nagy duma volt de mögötte szinte semmi nem volt.

Szobát bérelt valami gagyi helyen,kocsija nem volt, öltözködni nem tudott,de ő kinevelt 3 gyèmántot,aha hogyne.

Vagy előadáson a dagadt nő,kínai göncökben a nagy vezető, kb. a műszálas zsákos felsőben meg trottyos nadrágban,marha hiteles volt ő is.


Ezektől vagyok ki,ne adja magát elő hanem okosan de az a baj nem úgy csinálják.

2019. júl. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/73 A kérdező kommentje:

Na az ismerősöm kitett mlm es csábító videójára eddig 11 érdeklődő volt aki írta,hogy érdekli,meg még gondolom privátban is írtak neki.De fogadom ha mindet is sikerülne beszerveznie akkor se sok lenne köztük akinek tényleg bejönne.Nuskin cégnél dolgozik egyébként

Mikor meg keresett ez volt a kezdő szöveg


Szia.

Hogy vagy?

Lattam a kommentjeid.

Amivel en dolgozom ceg az 32 eves stabil ceg.

Rengeteg sikeres ferfi dolgozik velunk.

Szeretnel te is tobbet tudni róla?


aztán ugye én nem léptem be és hanyagolt is.


De nem rég segítséget akart kérni


Segítséget szeretnék tőled kérni.🙏

Cégünk állandó új fejlesztéseinek kösz önhetően új emberekre van szükségünk,bővítjük a csapatunkat.😅

Tudnál ajánlani valakit aki heti néhány órában szeretne egy kis extra jövedelemre szert tenni?


szóval most azon gondolkodom amit látok róla a facebookon az csak a látszat e vagy a valóság.

2019. júl. 17. 20:06
 17/73 anonim ***** válasza:
2019. júl. 18. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/73 anonim ***** válasza:

Az MLM az egy vállalkozási forma. Se nem jó, se nem rossz, csak más, mint a hagyományos. Ezt is meg kell tanulni. Talán úgy tudnám legjobban megfogalmazni, hogy a szegény ember vállalkozása, mivel nem kell hozzá induló tőke, nem kell saját ötlet, nincs adminisztráció, raktárkészlet. A cég intéz mindent, csak dolgozni kell. Ha valaki komolyan gondolja, akkor be kell fektessen energiát, át kell nézzen több MLM cég marketing tervét, jutalék számítását, oktatási rendszerét és eldönti, hogy neki melyik felelne meg. Onnantól kezdve elindíthatja a saját vállalkozását úgy, ahogyan csak akarja.

Dolgozni mindenhol kell, ha nem csinálod ugyanúgy bezárhatod a cégedet, mint a hagyományos vállalkozásoknál.

2019. júl. 18. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/73 A kérdező kommentje:

# 18


Azért nem minden cégnél van olyan,hogy nem kell befektetni mert sok helyen venni kell induló csomagot még meg van ahol nagyobb összegért.

2019. júl. 18. 14:12
 20/73 anonim ***** válasza:

Ha kell venni induló csomagot, akkor :

1. elgondolkozol, kiszámolod, hogy neked megéri-e azt a pénzt a saját céged elindításába befektetni (a csomag tartalma a tied marad, elfogyaszthatod, vagy akár ki is dobhatod a kukába).

2. Keresel olyan MLM céget, ahol nincs induló csomag.

2019. júl. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!