Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gazdaságilag miért segítség...

Gazdaságilag miért segítség az országnak, hogy nyelvvizsga nélkül kiadják a diplomákat?

Figyelt kérdés
2020. ápr. 7. 11:47
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
67%

"van két gyerekem (nem ikrek) és összesen másfél évet voltam szülési szabadságon."


Én erre azért nem lennék büszke, hogy ennyire nem tudtam elég pénzt összegyűjteni előtte vagy a párom nem keres eleget, és ilyen korán vissza kellett menned dolgozni.

De az se jobb ha volt elég pénz, csak a karrier és a még több pénz fontosabb volt, mint a gyerekek.

2020. ápr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
27%
Én meg büszke vagyok rá, hogy van igényem, hogy az agyamat is használjam, nem csak mosogatok meg szoptatok 6 évig.
2020. ápr. 7. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
43%
Minek szül az, aki életképtelen és a profession.hu-t vagy a LinkedIn-t nem tudja megnyitni? Nincs neked diplomád.
2020. ápr. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
52%
Amúgy csak ebben az országban divat, hogy anyuka három évig vakarja a fenekét otthon, aztán még egy évig hazudozik, hogy nem talál állást, mert az ovihoz kell igazodni.
2020. ápr. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 A kérdező kommentje:
Kéne tudni olvasni, nemcsak írkálni.
2020. ápr. 7. 17:40
 46/55 A kérdező kommentje:

Vagy a külföldi nagybetűs NŐ a jó áru, aki leszül, aztán megy vissza dolgozni pár hetesen, mert megunja, hogy a gyerekével foglalkoznia is kell.


Itthon hogyan is kell ezt jól csinálni? 6-kor kelted a gyereket. 7-kor berakod az óviba a takarítónővel elvan ott 8-ig, aztán mész vissza érte 3/4 6-kor este. Ja, nem, ennyi időt nem lehet intézményben.

2020. ápr. 7. 17:47
 47/55 A kérdező kommentje:
Mielőtt leírod, hogy 3 év csak itt van, néz után, hogy jól tudod-e.
2020. ápr. 7. 17:49
 48/55 anonim ***** válasza:
34%

74 %



Szerintem se legyél büszke arra, hogy a gyerekeidet 1 évesnél fiatalabbon lepasszoltad.



Én ha szülni fogok, nekem a 3 év / gyerek is kevés lesz.



A karrierizmusnál pedig nincs rosszabb az egész világon.

2020. ápr. 7. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
53%

A gyerekemnek van apja is. Én viszem az oviba fél 9re, az apja hozza négykor. Lehet ezt normálisan csinálni.


Neked meg azért lesz kevés a három év, mert máshoz nem értesz.

2020. ápr. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 A kérdező kommentje:
A gyereket apa viszi utána foglalkozásra, játszóra, fagyizni a többi anyukával? Volt ilyen csoporttárs, apa össze is jött a csoporttárs anyukával, 1 évig voltak szeretők majd jött a közös gyerek. Kirakták őket az óviból cserébe.
2020. ápr. 7. 19:21
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!