Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a gyári...

Mi a véleményetek a gyári munkáról?

Figyelt kérdés

Jó pár évig végeztem ilyenfajta munkát egy multicégnél, illetve régebben voltam még egypár ilyen helyen, igaz pár héten belül felmondtam, de ezek voltak a legrosszabb munkáim.


Magával a munkával még nem is lenne baj egyébként. Ha nem kéne hajtani folyamatosan, és nem kötnének állandóan beléd. Itt hiába akarod elvégezni normálisan a munkádat, akkor is beléd kötnek - mert ilyen, ez is a része ennek az egésznek. Hogy beléd kötnek, megaláznak.


Kivétel nélkül mindenhol ugyanezt tapasztaltam...


2020. okt. 1. 10:27
1 2 3 4
 1/36 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem az éhhalál fenyegetne, akkor nem csinálnám.
2020. okt. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/36 A kérdező kommentje:
Én ennyi év után úgy vagyok vele, hogy ha az éhhalál fenyegetne, akkor inkább éhen halnék.
2020. okt. 1. 10:34
 3/36 anonim ***** válasza:
100%
Diákmunkában volt "szerencsém" kipróbálni 2 helyet. Többet soha.
2020. okt. 1. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/36 anonim ***** válasza:
88%

Én nem találtam semmivel se keményebbnek a gyári melót a szellemitől.

Meg majd egyszer próbáld ki a nem gyári munkát is, ott is ugyanúgy beléd kötnek, megaláznak.

2020. okt. 1. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/36 A kérdező kommentje:
Persze, ott is előfordulnak ilyen esetek, de azért ritkábban.
2020. okt. 1. 10:44
 6/36 anonim ***** válasza:
100%
elviselni el lehet
2020. okt. 1. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/36 anonim ***** válasza:
95%

A gyári munka nettó szívás.

Még vécére sem tudsz elmenni, amikor nincsen éppen szünet, van hogy órákon át tartogatod, ami nem csak kellemetlen, de egészségtelen is.

Ha éppen azért hívna valaki, mert az idős édesanyád leesett a lépcsőn és elvitte a mentő, azt is csak a nap végén tudod meg, mert sok gyárba tilos mobiltelefont bevinni.

A sok állástól, sétálástól, cipekedéstől, stb. a munkanap végére garantáltan izomlázad lesz.

A gépek monoton, hangos zaja rettentően idegesítő, vannak helyek, ahol másokkal beszélgetni sem lehet emiatt, úgyhogy napi 8-12 órát a saját fejedbe elzárva kell töltened egyedül.

A főnök kiszúrja a szemed egy minimálbéres fizetéssel, mert szerinte ezt a munkát egy cirkuszi majom is meg tudja csinálni, tehát maga a munka nem ér többet, de ennek ellenére mégis folyton azt mondja, hogy legyél hálás, amiért itt dolgozhatsz, mert neked nagyon jó munkahelyed van ám.

Stb.


Szerencsére jelenleg egy irodában dolgozom, szellemi munkát. Ezerszer jobb, mint a gyári meló. Persze ennek is megvannak a hátulütői, de közel sem annyi, mint a gyárnak.

2020. okt. 1. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/36 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, mindennel egyetértek amit mondasz.


A fizetés egyébként hiába több, ugye az az miatt is van, mert pl. 3 műszakba kell menni, és a műszakpótlékok miatt, de amennyire kikészíti az embert, ahhoz képest rettentően kevés. Legalább nettó 300-at kéne keresni, hogy megérje ezt a munkát vállalni.


A munkatársakról még nem is beszéltem. Ha nem a főnökséggel volt nézeteltérésem, akkor ezek az agyoniskolázott kollégák b***tattak.

2020. okt. 1. 11:16
 9/36 anonim ***** válasza:
EZért kell érteni valamihez és nem csak betanított munkára jónak lenni. Most te sem fogsz fizetni egy kiló fehér kenyérért 10000 ft-t így a gyári munkás se fog soshasem jól keresni.
2020. okt. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/36 A kérdező kommentje:
Nem értem a hasonlatot ???
2020. okt. 1. 11:57
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!