Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a véleményetek a gyári...

Mi a véleményetek a gyári munkáról?

Figyelt kérdés

Jó pár évig végeztem ilyenfajta munkát egy multicégnél, illetve régebben voltam még egypár ilyen helyen, igaz pár héten belül felmondtam, de ezek voltak a legrosszabb munkáim.


Magával a munkával még nem is lenne baj egyébként. Ha nem kéne hajtani folyamatosan, és nem kötnének állandóan beléd. Itt hiába akarod elvégezni normálisan a munkádat, akkor is beléd kötnek - mert ilyen, ez is a része ennek az egésznek. Hogy beléd kötnek, megaláznak.


Kivétel nélkül mindenhol ugyanezt tapasztaltam...


2020. okt. 1. 10:27
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
91%
:D Úr Isten! Mintha valami 5 éves óvodások vitatkoznának hogy a nápolyi vagy a keksz jobb ízű :D Hány évesek vagytok?
2020. okt. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 A kérdező kommentje:
Miért nem cseréltek munkát egy hétre?
2020. okt. 1. 21:54
 33/36 anonim ***** válasza:
32%
31: Te csak edd a nápolyidat! Te kb. 16 éves ha vagy ilyen szöveggel.
2020. okt. 1. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 A kérdező kommentje:
Kérem moderálják magukat.
2020. okt. 1. 22:30
 35/36 anonim ***** válasza:

Jó ég. Én normálisan megírtam hogy nekem az irodai a jó. Hol írtam azt hogy a többi szar? És hogy CSAK irodán lehet kiteljesedni?? Oda se figyelsz arra amiről beszélek.


Dolgoztam diákként gyári melót és nem jött be ez vanm nekem más a jo. És??? Zavar ez valakit? Mert ez már nem az én gondom.


Egyébként a kérdésre válaszoltam hogy mi a véleményem a gyári munkáról. Erre írtam azt hogy nekem nem tetszene. Semmit nem szóltam le te jatszod a sértődöttet. 😄 Le is zárom ezt ezzel a kommentel.


De azért vicces hogy feltesznek egy kérdést megválaszolom a véleményemet utána meg keresztre akarnak feszíteni 😃 jellemző.

2020. okt. 2. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
Dolgoztam diákként egy neves multi magyarországi telephelyén gyártósoron és irodában is. A gyártósorról nincsenek negatív tapasztalataim. Klímás/ tiszta és tágas volt. Ülő munka, aki akart állt. Norma volt megadva és nem volt nehéz teljesíteni, + wc használat/ivas nem volt szünethez kötve. Ha úgy adódna és nem lenne munkám, oda szívesen visszamennék bármikor dolgozni. Nem tagadom, azért mentem egyetemre, mert irodai dolgozóként képzelem a jövőmet. Egyenként tapasztalatom az, hogy a nettó 180/200 ezres fizetéseket főleg azok az irodai dolgozók kapják, akik adminisztratív feladatokat látnak el. A gyartosori munkások főleg velük találkoznak, velük vannak kapcsolatba. Azok akik szebb fizut visznek haza, nem nagyon mennek a gyártásba, mert minek? Pl az a multi ami 400 at fizet egy gépkezelőnek, mennyit fizethet egy beszerzőnek, projektmenedzsernek?
2020. okt. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!