Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van ennyi sérült,...

Miért van ennyi sérült, kibírhatatlan ember a programozó szakmában?

Figyelt kérdés

Engem őszintén nem érdekel a tudás, ha mellé a másik megalázóan vagy csapatmunkára alkalmatlanul viselkedik. Nem tudok úgy rábízni senkire semmilyen másokhoz kapcsolódó munkát, aki ilyen, mert szánalmasan viselkedik és akadályozni tud csak. Ahhoz képest, mekkora egyesek arca, nagyon keveset tudnak ahhoz, azzal is úgy viselkednek, mintha szuperképesség lenne.


Miért csinálja ezt sok ember az IT-ben? Elég néhány szakmaspecifikus csoportra vagy fórumra ránézni, egy kérdésre nem bírnak normálisan válaszolni. Ha kezdő teszi fel, azért, ha képzettebb az illető és konkrétabb a kérdés, akkor pedig hozzá nem értőként is válaszolnak 2 lekezelő mondattal és ha az illető nem érti az alapján, akkor hülye.


2020. nov. 7. 20:07
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:
10, pl programozók (fb), de a hobbielektronika se gyenge. De mint írtam a kérdésben, személyesen is meggyűlik a bajom velük. Nem lehet rájuk bízni a mentorálást sem, sokszor akkor sem, ha kifejezetten jelentkeznek segíteni...
2020. nov. 8. 02:35
 12/24 anonim ***** válasza:
39%
Talán azért, mert a kérdés is olyan, amilyen. :). Itt gyakorin is láthatsz kérdéseket, már a Te kérdésed is olyan, amire olyan válaszokat kaphatsz, hogy na ez is "olyan". Az sem mindegy, hogy teszed fel a kérdést, hogyan fogalmazod meg. Érthető-e. Követelőző vagy-e? Stb. Szóval ez a dolog két irányú.
2020. nov. 8. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
41%

Folyt.:


Azt is elfelejtik sokan, hogy ez a gyakori is egy "ingyenes hely". Vagyis a gyakori megél belőlünk, de akik itt válaszolnak, azok mind a saját szabadidejüket áldozzák az egyes kérdésekre, teljesen ingyen és mégis rengeteg kérdező elvárja azt, hogy órákat áldozzanak rá, és teljes feladatgyűjteményeket oldjanak meg.

2020. nov. 8. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
70%
Senki nem várhatja el, ez egy fórum, nem egy munkahely. A probléma ott van, hogy aki választ ír, nem húz határt és tudatos döntést arról, hogy mire-mennyi időt szán. Azért, mert tudod a választ még nem köteles meg is írni. Ez mindig a válaszadó felelőssége és nem a kérdezőé.
2020. nov. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
86%
15: Az ilyen embereket, mint Te, akik ilyen hangnemben írnak örökre kibannolnám innen. Azért vegyél vissza szerintem. Ez a stílus emberileg sem megengedett, sehol sem.
2020. nov. 8. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
87%
A 15-ös csak atti, kiégett öreg alkoholista, ráadásul programozni sem tud. Nem kell foglalkozni vele.
2020. nov. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 A kérdező kommentje:
12: Szerintem a modort nem kellene ettől függővé tenni. Ha valaki ezt személyesen csinálja és a nyakadra jár, megértem. De nem kell úgy válaszolni egy kérdésre, ami nem neked szól és valószínűleg nélküled is lesz, aki válaszol rá, mintha kötelező lenne és mintha ez az illetőnek hatalmas fájdalommal és nyűggel járna, legalábbis kulturált formában. Én nem vagyok fejlesztő kifejezetten, biológiai területen dolgoztam sokáig kutatóként, ment ott is néha a szakmai kakaskodás, főleg a publikációk körül, de mindig a tárgyat támadták, nem egymás személyét, nem személyeskedtek, nem kérdőjelezték meg más intelligenciáját, nem járatták le azt, aki kevesebbet tud még, de ami ebben a szakmában megy, ilyet még nem bsztam...
2020. nov. 8. 15:54
 18/24 anonim ***** válasza:
Én meg nyomatékosan megkérem őket, hogy ezt a fiókodat is tiltsák ki. Ez az alpári viselkedés nem ide való, ahogy fentebb írtam már. 18-19.
2020. nov. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
18: nagyom édeske vagy, de mint látod, az én kérdésem marad, a te kommentjeid viszont mennek. :)
2020. nov. 8. 19:01
 20/24 anonim ***** válasza:
46%

A te kérdésed nem maradt, hanem átkerült az "Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés" kategóriába. Nagyon helyesen.


Az szintén nem engem jellemez, hogy úgy kezdesz el gyalázni, minősítgetni egy egész szakmát, hogy még csak nem is igen talkálkoztál annak képviselőivel.

Az itt a gyakorin, a programozás rovatban felbukkanó, oda írogató emberek vaskos többségének a világon semmi köze nincs a szakmához, még annyi kevéske sem, mint neked. Többségük műveletlen, vagy negyed-félművelt kontár, akiknek semmi keresnivalójuk nincs ott, amellett, hogy megjegyzem, minden joguk megvan bejegyzések megejtéséhez, csak azok tartalma nem igazán segíti a kérdezőket.

2020. nov. 8. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!