Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Miért van ennyi sérült,...

Miért van ennyi sérült, kibírhatatlan ember a programozó szakmában?

Figyelt kérdés

Engem őszintén nem érdekel a tudás, ha mellé a másik megalázóan vagy csapatmunkára alkalmatlanul viselkedik. Nem tudok úgy rábízni senkire semmilyen másokhoz kapcsolódó munkát, aki ilyen, mert szánalmasan viselkedik és akadályozni tud csak. Ahhoz képest, mekkora egyesek arca, nagyon keveset tudnak ahhoz, azzal is úgy viselkednek, mintha szuperképesség lenne.


Miért csinálja ezt sok ember az IT-ben? Elég néhány szakmaspecifikus csoportra vagy fórumra ránézni, egy kérdésre nem bírnak normálisan válaszolni. Ha kezdő teszi fel, azért, ha képzettebb az illető és konkrétabb a kérdés, akkor pedig hozzá nem értőként is válaszolnak 2 lekezelő mondattal és ha az illető nem érti az alapján, akkor hülye.


2020. nov. 7. 20:07
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
20: pechedre, annak a szakmának a nemes képviselői alattam dolgoznak. De ezt már korábban írtam.
2020. nov. 8. 19:31
 22/24 anonim ***** válasza:

hát akkor a szervezeti kultúrával is elég komoly gondok lehetnek


vannak olyan beosztottjaid akik nagyon keveset tudnak?

toborzással is gondok vannak?

2020. nov. 8. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:

22: mentoráltnak nevezik őket, később juniornak.

De egyébként sok senior sem konyít kifejezetten ahhoz, ami a projektre kellene, természetesen flegmázik meg okoskodik gond nélkül a saját szakterületemen is, hogy ne legyen könnyű. Szerencsére a legnagyobb ilyen kolonc már nem dolgozik itt, attól még a jelenség adott.

2020. nov. 8. 21:24
 24/24 anonim ***** válasza:

hát mindig lehet váltani,

akár külföldi munkára is

2020. nov. 8. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!